Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha esetleg valakit érdekel egy jó állapotú factory ditech : http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_sr_50_sr_50_ditech_jo_allapotu-10459170

150.000 Ft fixen, a leírásban minden benne van. Kinézetem egy 125-os jetforcot és sürgős lenne az eladás!
Letérdelt a Ditech fesszabályzóm.
Van valakinek eladó? Ha, érdekel, ha az enyémbe való.
Ezt megoldottam. Teljesen kiszedtem a műanyag kosarat a mágnesekkel együtt. Előkaptam a régi lendkereket, amiben még volt egy ép mágnes. Azt néztem, hogy ezek gyárilag is ragasztva vannak. Foktam a lendkereket és belülről felérdesítettem. Bekentem epokittel és bele toltam a kosarat. Amikor eltelt némi idő, kevertem hígabb műgyantát, a lendkereket fúrógépbe fogtam és közepes fordulaton csorgattam bele. Így a mágnesek mögé is került belőle meg mellé is. A mágnesek belső oldaláról meg letöröltem. Csak egy vékony filmréteg maradt rajta. De ez többé ki nem esik. :-)
Helosztok ojan kérdésem lenne hogy hidegen be inditásnál dadog nem pörög föl de ha beindul ojan 5 másodpercig alapjáraton ketyeg utánna tökéletesen mükődik melegen pöc röff és jol veszi a fordulatot csak hidegen csinálja amugy gilera injektoros rol van szo
"Most ebben is az egyik mágnes ketté van repedve. Már gondolkodtam, hogy kiöntöm műgyantával." Ami egyszer kimozdult, azt be nem ragasztod. Másik dolog pedig hogy a mágnes törésénél újabb pólusok keletkeznek. Ez a gyújtást nem befolyásolja, mert azt a külső pöckök vezérlik, de a töltésre nem biztos hogy jó hatással lesz.
Sziasztok!
Erről mi a véleményetek?
REPSOL REPSOL MOTO SCOOTER 2T 1L Bruttó ár 2 516 Ft Br. akciós ár 1 887 Ft
Ezt az olajat szintetikusnak írják. Viszont ha valóban az, akkor külön ki szokták emelni, hogy teljesen szintetikus. Eddig Castrol power 1 racing 2T-t raktam bele, de most 3000-et nem igazán adnék érte.
Nagy visszalépés lenne ez a repsol?
Köszi
Üdv! Nincs valakinek eladó old sr-hez oldaltámasz?
Kell szerezni egy jót mért nem szólsz intézek egy jót ,
Gyertya kép ??
A netről.
Sajnos az üzemanyagnyomást nem tudom mivel megmérni. Kompresszornyomás 5,5 bar. Tömítések rendben vannak, de holnap rakom össze a blokkot, mert kap új csapágyat és szimeringet, meg új 70-es hengert és belekerül a polini okosság is meg megtaláltam az elveszettnek hitt O gyűrű szettet is.
Holnap kiderül minden.
Ami még bosszantó, hogy kb 1 hónapja szétmentek a lendkerekem mágnesei (darabokba). Vitte az alaplapot is. Vettem bontottat. Most ebben is az egyik mágnes ketté van repedve. Már gondolkodtam, hogy kiöntöm műgyantával.
Szia Mumtaz. Hol vetted a nyomástartót?
Attól hogy benzin van benne nem biztos hogy a szelep hibája lehet tömítés probléma lehet a kompresszor hibája is , Nyomásméréssel még állapítható !
Be kell vallanom, hogy most baromi bosszús vagyok. Tavaly (nincs egy éve) vettem nyomástartót. Kb 3000 km. van benne. Tegnap kivettem, mert szétkaptam a gépet. A pohárban áll a benzin.

Nem kicsit vagyok ideges.
Akinek Giannelli Go kipufogója lenne sreet piaggio blokkoson, érdekelne mik a tapasztalatok vele. Gyári kipufogóm katalizátora már teljesen tönkrement, zörög, ronda hangja van, és ez helyett ebben a kipufogóban gondolkodom. Vélemény?
Köszönöm a segitséget! Megoldottam az egészet és lámpát cseréltem. Tettem bele egy dupla optikás lámpát és sokkal jobb lett a világitás! :)
A kapcsoló előtt leveszed a vezetéket a generátorról és átteszed egy olyan pontra, ahol csak akkor van feszültség, ha a gyújtás rajta van. Egyébként nem ajánlom, mert így kevesebb energia jut az akkura és előfordulhat hogy szépen lassan lemerül. (Sőt biztos). Ha meg lemerült, akkor meg világításod sem lesz. Ha normálisan akarod megcsinálni, akkor a generátort át kell variálni a töltéssel együtt. Relé is kelleni fog. Ha rám hallgatsz, elfelejted. Vagy kókányolsz, de az már a Te dolgod.
Annyiért max félszintetikusat kapsz...
Sziasztok!

Full szintetikus 2T olajat hol lehet venni most jó áron pesten? Mondjuk 2000 Ft / l körül. Castrol vagy Repsol tök mind1. Köszönöm
Sziasztok !
Ti hány g-os görgőket javasoltok egy léghűtéses, karbis 1997-2001 sorozatgyártású SR-be ?
Sziasztok! Van egy 1998-as kör sr-em. Ezen szeretném a világitást ugy átkötni,hogy ne a fordulattól fügjön a világitás erőssége. Hogyan tudnám ezt megoldani? Elöre is köszönöm a segitséget.
Sziasztok! Van egy Aprilia sr ditech factory 2007-es évjáratú robogóm. Mostanában az a hiba jelentkezett, hogy hidegen normálisan müködik, ha bemelegszik dadog, durrog a kipufogója. Teljes gázon viszont jól megy, kompresszort mértem 5-5,5 bar, benzinnyomás is jó. Gyertyát cseréltem, üza.szűrőt cseréltem. Elindulásnál is jelentkezik a hiba, de csak üzemmeleg motornál. Mi lehet a hiba?
Előre is köszi a válaszokat!
miofan nem válaszoltál ????
Családunk új tagja
Sziasztok! Aprilia SR50R (Piaggio hosszú blokk) típusú robogómnak néhány alkatrésze feleslegessé vált, mivel a robeszt más konfigurációval eladtam. Használt alkatrészek, de jó állapotúak. A fotón láthatóak:
- gyári (fojtástalanított) kipufogó
- Polini és Malossi kevlár ékszíj
- gyári hátsó lámpabúra
- RMS racing főtengely
- vízpumpa
- szívócsonkok
- GP Tunder H8 35W Xenon hatású izzók
- RMS első fékbetét
- Motoforce PLUS 50 henger
- gyári Piaggio membránház
- Stage6 V-Force Tassinari membránház
- 15-20 db matrica
Az alkatrészek Pápán tekinthetőek meg. Fotót és állapotleírást tudok küldeni. Postán is küldök csomagot, ha szükséges.
Kérlek jelezzetek privát üzenetben, ha valamelyikre szükségetek lenne. Árat megbeszéljük!
Köszönöm!