Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Membrán nélkül drágábban adom a darabjait. Még ha zsidó vagyok is...mit csináljak magába vele?
Membrán nélkül 7000.-
Nem kell a 26-os azzal már benzintemető lesz. :)
Meg most vettem 21-est.
Szerintem még akkor is jól jársz vele, ha kidobod a membránt.
De te tudod.
A membrán nekem nem kellene.
De van 1 dellorto 26 os karbim nem érdekelne?
a karbi: 5500.-
a csonk: 1000.-
a membrán: 1500.-
össz.: 8000.-
Szerintem nem sok az ára...sőt. Nézz szét nyugodtan.
az ára sok, még utána nézek. azért köszi
Cakkom-pakk az egész 8 ezer.
A fényképeim között megtalálod.
Ganés a képen + rontja az összképet a ragasztott gumi , de tökéletesen működik.
Helló mennyiért? Képet tudsz küldeni?
Szia.
Ha a srác már eladta, akkor nekem van gyári karbi szívócsonkkal membránnal együtt.
Helló meg van még a karbi? csonkod is van hozzá?
Ok. Akkor ez tisztasor.
A másik problémám az, hogy a gázbowden nem ér a 21-es karbiba addig, hogy be tudjam akasztani a súberbe. Az jó, ha a bowden külsejét visszábvágom? ha tudom....
vagy teszel be vmi rövid gumicső összekötőt vagy csinálsz otthon egy másik szívót, nem nagy kunszt fogsz egy laposvasat aztán ráhegesztel egy kb 25-28mm es csövet! és probléma megoldva :)))
Sziasztok!
SOS segítségre lenne szükségem.
PHBG 21-es karbi nem fér el a kuplung bowdenemtől. (2001-es blokk oldalról jön a kuplung, nem előlről...)
Hogy oldottátok meg srácok?
Esztergáltatni kell speckó szívócsonkot?
dobtam mailt.
Helló. Egybe mennyi?
beszéljünk inkább emailben!
pfening3@freemail.hu
dobj egy emailt és megbeszéljük!
Az az igazság hogy egybe szeretném elpasszolni. De ha meggondolom magam ,keresni foglak. :) Mit érne neked így "egyben" ?
ha úgy döntesz hogy elbontod akkor szólj, mert érdekelne pár cucc :)
Sziasztok. Lenne egy Aprilia rx 50-es moci eladó. Hiányos a paripa ,henger ,hengerfej, dugó, hátsó féknyereg.... hátsó kerék megvan benne 88-assal. Idomok nem sérültek. Évjáratot nem tudok csak következtetek az idomokba szereplő dátum 1990. A moci 2001-óta áll. linkelek képet. Ha valakinek felkeltené az érdeklődését írjon és egyezkedünk. dancshouse@gmail.com.
szia
csak a h lámpa tartó van
üdv!
faridom van eladó?
üdv!
van valakinek eladó faridomja?
Google..
csáo tudna nekem valaki olyan képet küldeni am6 aprilia rs 50 blokk robbantott ábrája van erre az emailra : oldtimermotorbonto@gmail.com ra előre is kösz
Szia Laci 106! Olvasom a hozzászólásod, és úgy látom Te tapasztalt szerelő vagy, talán tudnál nekem tanácsokat adni. Vett a fiam egy Aprilia sx50 -t még 2 évvel ezelött. Elhoztuk, kb 1 évig semmi gondunk nem volt vele, első pöccre indult a motor, majd elkezdett menet közben lele állni, és csak kisebb várakozás után tudta a kölyök újra indítani.( csak aszfalton használja , annyira vigyáz rá, hogy még földesen nem is hiszem, hogy ment vele,a fiamnak csak iskolába járáshoz valamint a barátokkal motorozáshoz használja, tiszta terepen) Mivel sem én sem a férjem nem értünk a motorokhoz,elvittük szerelőhöz.Egy rakás pénzt hagytunk ott, azt sem mondta mit cserélt rajta... megkopasztott 50 000 Ft-vel :( , természetesen a motor ugyanazt produklta. Garit nem vállalt rá. Most másik szerelőnél van, már 7 hónapja... megint szerelték eddig 30 000-nél tartunk és már nem is indul:(, most arra pontra jutottam, hogy saját magunk állnánk neki szétszedni a motort-(a férjem mezőgazdasági gépszerelőnek tanult anno, talán valamit még konyít hozzá. Amiért írok: szükségem lenne segítségre, mit nézzünk meg alaposabban, mire gyanakodjunk, mi lehet a hibalehetőség, visszaszerelénél mire figyeljek, beállítások stb. email: borcsa19@citromail.hu válaszod előre is köszönöm!
hali!2005-ig gyártott rx 50 -hez 1500 km-ert futott szupermoto szett 30000ft,a tárcsák és a lánckerék is passzol rá! 06304906559