Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk szerintem 110- nél nagyobbat, nagyobb löketű főtengellyel se lehetne rá tenni a tőcsavarok miatt.
Kép van róla? Kiváncsi vagyok milyen.
a pontos méretet nem tudjuk mert nemszedtük le ahengert nem mértük meg csak a kipufogó leszedésekor döbbentök ráa méretre.. lehet h csak 110 vagy 100 de a tulaj elmondása szerint nagyon durván megy...
110-120 ccm? Ez ugye csak vicc ?:) Parmakit 110 -röl halottam már de elég valószínűtlen itthon olyanba botlani.
eladó egy full tuningos nagyonerős am 6 os rieju blokk kb 110-120 ccm- igény szerint adok hozzá egy rieju rr komplett vázat mindennel ami van... a blokk 65 000 a váz 20 000ft a blokk 140 et visz...és gyárilag 50 es volt..csak TOP henger dugó tuning van rajta.... 3. ban még egykerékre veszi a gépet..iszonyat erős .... szépen zajmentesen jár..anyagi gondokra hivatkozva haver megválna tőle..... ha egyben elviszed 70 ért vihető!
kisflexel vágtuk le majd reszelővel lesorjáztam és gittelés csiszolás alapozás festés :) ennyi!
az idomot mien géppel szokták elvágni ?
sziaigen megvan de ha úgy van az üsszes telóm meg váz meg kütyü 15 ért vihető.....egyben...akár futárral is elküldöm...a futár max 5 000 ft.. vagy mosonmagyaróváron megtekinthető... 30 605 6883
hello! megvan még a hátsó kapaszkodód ?
Tetszik a fejidom, az oldalsó idom vágás is pofásra sikerült.:)
Így álok jelenleg a felújítással!
most teszem fel az új cross gumikat :)
A legközelebbi blokk felújításnál lesz a váz is fényezve, na meg kap a blokk még 1-2 dolgot :)
az kicsi :-(
150/70-17 meg nem fér be!
Bocs félreolvastam a kérdést.Azthittem az érdekel mekkora gumma van rajta.
115/70*17-es gumim van ami külön eladó, 2011 vagy 2012-es évjárat.
95% körüli, 5000Ft Dunlop.
nagyvas.hu , rákeresel ott motortipus szerint és ezeket kidobja neked! A kis gyár ábra a gyári méretet jelöli!
Milyen állapotú és mennyiért adod?
Üdv! Tudnátok segíteni olyan ugyben, hogy érdekel az rx 50 lánc, lánckerék mérete meg hogy honnan tudnék jó áron beszerezni?
Válaszokat előre is köszönöm
130/70*17
szia! Milyen méretű sm gumik vannak neked? 140/60, 130/60 lenne?
Eladó SM szett,kérésre pályagumival :)
ez az email címem, itt megtudjuk beszélni!
pfening3@freemail.hu
nekem van ilyen membránom.
KERESEK... APRILIA SX VAGY RX MINDEGY... 2009 ES IDOMSZETTET! VALAKI TUDNA ESETLEG LINKET VAGY CÍMET? előre is köszi mindenkinek!
pont tegnap néztem :) nemtom nekem kicsit gyanús, hogy ilyen sokba volt neki és csak úgy 200 euroért oda adja..., de mivel itt van bécsben valószínüleg valamelyik nap elugrok megnézem :)
ja-ja de ahhoz kell henger is !