Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv!
nekem kéne pár idom!
adj egy email címet! :)
Sziasztok mitől lehet az hogy 9-10000-res fordulaton nem szabályosan pörög hanem mintha ne m kapa valamit vagy a gyújtás rósz
Holnap lefényképezem és feltöltöm a képeket
képet tudnál feltenni róla? mennyit kérnél érte?
Szia. alku tárgya.
mit kérsz érte?
van hátsó kerekem de őszintén megvallva csak párban adnám az elsővel mert arra sincs szükségem
Sziasztok összeraktam egy Rx 50-et de életre kellene kelteni . Van valaki Pesten vagy környékén aki nagy mágus ebben és tud nekem segíteni? Meg akad egy csomó alkatrész mert kettőböl csinálok egyet. főként karossszéria idomok meg kerekek. ha valakinek ezen kívűl kell valami sikítson .
igen
Elvileg ez a kapcsolási rajza, sok sikert hozzá!
Sziasztok!

Ledes Index párban eladó, ingyen postával, magamnak vettem, de közben a motort eladtam és nem tudom mire feltenni, ezért ilyen olcsó az ára.


http://www.kepesmotor.hu/elekt...



Érdeklődni emailben lehetséges.

üdv
Kaptál végül is kapcsolási rajzot?
Én is küzdök vele,vissza akartam kötni az indexet a kábelek megvannak relé nélkül ég,relével semmi
kuplung megvan még az érdekelne
hello! első az van nekem!
sziasztok segítsék kellene miért van az h durrog az rx-em most lett bele egy új dugó téve 3 gyertyát is kipróbáltam mégis durrog . mi lehet a baja ?
Sziasztok!
Keresnék eladó hátsó kereket RX50-hez.
Köszönöm!
üdv!
lenne valakinek eladó farok idomja, meg a képen látható kis idomja?
Üdv, nekem is van egy gyári karbim eladó, csonkkal membránnal, ha érdekel írj, megalkuszunk rá, hirdetéseim közt meg tudod nézni
Hello. 4 gyári irányjelző érdekel valakit?
Üdv!
Láncvédőt keresek!
Van valakinek?
Sziasztok ha valaki tudna aprilia rx 50 kapcsolási rajzot légyszíves küldje el köszi
fklepacs@gmail.com
Telefonszámot majd e-mailben.
Akkor eladom áron alul a karbim mert valaki megvenné 5 ért a többit meg akkor kipótolom. Hol tudlak elérni?

Membránnal: 8000.-
Nélküle: 7000.-
Jó az ajánlat, de bocs, nem akarok vele kínlódni.
Ha meg most nincs lóvéd, akkor elteszem neked amíg lesz.
És akkor nem mondhatod, h. g.ci vagyok.
Figyu oda adom a karbim meg még rá is fizetek neked,te is jól jársz mert minimum 8 ezret tudsz érte kérni.