Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdezem hogy tudsz e ebben nekem segiteni vagy keressek mást?Bilincs)
Ettől félek en is
Mi lesz holnap? ma is kint voltunk, ki ult a so a gatyámon:))))
Át is lépted a záróvonalat,esetleg érintetted?Ha igen,sajnos jogos bár sosem értettem,hogyan szelektálnak a rend éber őrei ,hogy kit vesznek észre és kit nem
Na igen, ahol komoly tempót mentem, ott szerencsére nem volt rendőr, csak itt ahol 20-30-al döcögtem...
Egyébként egy 10-essel "megúsztam"..., ami mondjuk jobb, mint a 30, de a 0-nál több!
aucs
mennyibe fajt?

en ma motoros rendoroket ertem utol eleg nagy sebesseg kulonbseggel, de megusztam
Ezt is megértem: megkaptam az első csekkem...
Jogos volt, mert záróvonal volt, amikor elmentem a kocsisor mellett, de amíg a csekkem írtuk és elment 20 másik motoros ugyanúgy... Na mind1, remélem ez az első és egyben az utolsó ilyen!
Tegnap voltunk... a seggemben is izomláz van. Jövőhétvége Euroring? Superbike-os nap lesz
Perfect!
Ott leszek :)
Kakucsra! Jössz?
Merre mentek?
Prielle K.u. mol kút. Reggel 9:15. Jó? Nem lesz hideg holnap
Azt mondták a doktorok, hogy fel kellene nyitni ,akkor látnák mi a baj. Nem tudom behajlítva tartani meg terdelni sem sokáig.
Köszi, utána olvasok az italnak
mi a baj vele? próbáld meg Nutrend Flexit Drink-et. Jó cucc. Nagyon sok kollagén meg más anyag van benne.
Ezt nem is eroltetem ,annyira szarok a terdeim
Hát pont ez volt nekem is:))))De addig magyaráztak nekem is, meg kérdezgettem ameddig összejött:)) ki kell jol ulni,kell hozzá egy kis sebesség:))) és mát csak a motort kell megdönteni annyira hogy meglegyen:)))
Hát te vagy a szaki:)) Mennyibe fájna egy ilyen dolog? és mikorra oldhato meg ha megtudnád csinálni?
Na akkor kedden majd nezlek erosen, mert valami baj van a kiulos technikammal. Hiaba huzom a labtartot a foldon, a koptatom meg mindig sehol nincs. Jobban meg nem merek lelogni, mert ugy mar instabilnak erzem a poziciot...
Lehetni lehet de épp nem csak esztergálni kell :)
Szia, nem vagy otthon véletlen? nem tudnál nekem egy villagyűrűt esztergálni? 52 mm belső mérettel?kb ilyet...
Marad, ma is sikerlult kimennem:))) egy délután, sikerult normálisra belőni a futoművem, a guminyomás stimmel, nagyon jo volt, sikerult le is rakni a koptatot:)))meg 1x a lábtartot:)))
biztos h be lehet ... próbáld ki ! hogy szabad-e azt nem tudom