Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval ajánlatos kuplungal váltani
A motorok és az utcai autók váltója más elven müködik. A motorok kapcsolókörmös váltóját lehet kuplung nélkül használni, hogy szabad-e arról örök a vita. Lehet így váltogatni, de ha nem érzéssel csinálod, akkor gyorsan leverődik a körmök kapcsolódó felülete és elkezdi a váltó kidobálni a fokozatokat és jöhet a körmök beköszörülése, vagy a csere.
Higy csak az 1 eshez kell kuplungot használni
Milyen az a félautomata?
Frecciából van fél automata?
Sziasztok, Cagiva Planethez keresek benzinszint-minimum érzékelőt, vagy hogy esetleg mi kompatibilis vele. Köszi a segítséget!
Cagiva tamanaco-cocis bontott alkarészei eladóak! Henger vizkeverő váltó berugó szerkezet önindító nincs! erd 0620 375 7104
Sziasztok!

Cagiva 50ccm hat sebességes blokk kevés hiányossággal, szétszedve, lepucolva, néhány elektromos kiegészítővel - vagy nélkül - eladó.
Érdeklődni egyelőre itt.
üdv
Eladó cagiva freccia alkatrészek. Blokk, főtengely, kerekek, váz....van még jó pár dolog, jó árban. Akit érdekel az írjon nyugodtan.
Sziasztok.
Cagiva Elefant 125-höz kellene nekem robbantott ábra... linkelek egy képet hogy melyik blokkról lenne szó. (nem poweres a henger.)
Nagyon nagy segítség lenne számomra.
Segítséget előre is köszönöm!
email: csababoy0@t-online.hu
sziasztok .cagiva primába keresnék komplett blokkot.
dd1993@citromail.hu
Köszi sajna nekem a kipufogó oldali hátsó idom kellene.
Ez van: jobb elsö idomrol (jo) illerve a làbtartoro (hàtso) nincs képem.
Sziasztok Cagiva Super City 50 vagy 125 idomok érdekelnek!
Tel.: 06-20-9353532
E-mail.: hallerzsolt@freemail.hu
Szevasztok. Cagiva C10 R Annyversarihoz 7sebességes-hez keresek hengert,dugót,főtengelyt.
Sziasztok!
Hàtha segît!
Eladtam a c10-esemet (freccia) matadt egy kevés dolog:Tankidom (db) egyikben Alians "forgalmi engedéjre nemkötelezett jàrmü" felirat! Hàtso làbtartok (mindkettö illetve felnemhasznàlt (uj) fötengely szimeringek!
Azzal a levegő és benzin keverékét állítod
Valaki nem tudja,hogy a Cagiva Tamanaco 125 nek az üres jelzője hol van? mert néha fel villan a nagyon mozgatom a motort üresben.
Sziasztok!
Bàr nem a témàhoz de...
Vennék 400-600-ig gyorsasàgi vagy strit fire-ét.RENDEZETT papirost. TUDOM NEMEGYSZERÜ Max:200e.
belan.tamas@gmail.com
06 20 422 2386.
Elöre is köszönöm!
A 75w 90 az egy váltóolaj jelölés, ami megfelel a motornak, hiszen itt tényleg csak a váltót és a kuplungot kened vele. Ha a benne lévő motorkerékpárhoz való váltóolaj, akkor maradhat benne. Nem érdemes semmilyen olajat ideiglenesen venned, mert ami benne van az is megfelel, és nem olyan olcsó a jó olaj, hogy csak úgy eldobja az ember, a környezetszennyezésről nem is beszélve.
a második 15w 50 helyett 10w 50...
15w 50 olajat nem sikerült a környéken beszereznem, 15w 50, 10 w 40 illetve hasonló minden kombináció van kb csak az nem, melyik az, amelyik a leginkább jó bele ideiglenesen? (a mint kiderült jelenlegi 75w 90 helyett...)
most jottem rá hogy nem c9 hanem anniversary
92-es évjáratú
sziasztok, vettem 2 hete körül egy cagiva freccia c9-et, és mondom benézek a burkolat mögé mert 8 visszajelzőből 2 működik.. eléggé szét van barmolva az egész elektronika, annyira h csodálkoztam h be indul egyáltalán..
valami bekötési rajzot vagy műszaki könyvet ha tudnátok nekem küldeni nagyon hálás lennék
email : bnvolf@citromail.hu
köszönöm előre is
üdv
az idei szerzemény. 2006 év végi.