Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a segitséget,valóban a feszab volt a gond!

Aki tud legyetek szivessek szólni bács kiskunbol valaki vagy pest megyéböl eladó feszabot super cityhez ,
Köszi,megnézem!
ird mi menyi az ára emailomra és ha nem tul sok megveszek mindent
koléga jol irta az előb de ha szerencséd van akkor csak a csavarok vanak meglazulva/kiszoposodva/
sziaszto freeciához minden alkatrészem van eladó email
barna-norbert@freemail.hu
A fesszab megérett egy cserére. Sajnos az enyém is ezt csinálta...
Üdv kartársak megpróbálom feltölteni a feszabról a képet egyenlőre még nem csináltam.

Kérdésem lenne a mesterekhez, miért csinálja azt a motor ,hogy ha alapjáraton ketyek van töltés,mihelyst ráhuzok egy kicsit a gázra nö a fordulat nincs töltés,vagypedig néha néha bevillog.
Köszönöm a segítséged !
Üdv.
Szerintem a bendix fogaskerék van elkopva így látatlanba ezt tudom mondani és akkor szokott így csattanni meg csilingelni és ha már elvan kopva be se tudja tekerni..
Sziasztok!Segítséget kérnék,cagiva super city 50 ön indítós:indí tás közben csattan 1-et majd csilingel valami a jobb oldali blokk felől.ha valaki tudja mi lehet a baj,kérem írjon,segítségét előre is köszönöm!
Cocishoz keresek szívócsonkot az aluminiumot. A Prima-é nem jó , azt tudok adni cserébe! :) :(
Léptető villa? oda nem is nagyon tudsz hézagolót tenni maximum a primer és a secunder tengelyekre.
Nem hiszem hogy ilyen kell, de proba szerencse. :D
Cocis hoz van nekemis sot tamanaco hoz is!
Tegyél fel képet a rosszról, és lehet, hogy ugyanaz kell hozzá, mint ami a cocisba. Akkor van. Ha nem, akkor nincs.
Köszönöm szépen! Várom a képet!
Sziasztok!
Megmaradt jó pár freccia alkatrész. Váz, blokk, főtengely, idom, hűtő, csövek, műszerfal.... akit érdekel valami az írjon.
Üdv.! Nekem van ilyen csonk membránnal. Hazaérek és megnézem milyen állapotban van, de úgy tudom jó állapotú, készítek neked képet is.
Igen ahogy teis mondod a hezagolasal is lehet gond!En a multheten germoztam 1 es nem volt tobbi mind megvolt alatet kimarat a lepteto villa alol es ide oda szambazott mind akinek kotelezo !Beraktam a helyere a hezagolo alatetet es szuper !
Sziasztok!
Jó állapotú szívócsonkra lenne szükségem! Jó állapotú membránnal.
Köszönöm szépen!
Köszönöm srácok! én is erre tippelek. de van még egy olyan lehetőség is hogy a váltó nem volt megfelelően hézagolva. Manual alapján ma összerakom. Annyi a gond hogy nem tudom milyen vastag hézagoló kell. A kettest azért nem vette mert valóban fordítva volt egy fogaskerék a lánckerék(secunder) tengelyen. Tegnap este sikerült a manualt megszerezni. Lemértem a léptetővillák körmeit és minden egyéb adatot megfelelő.
valószínű a 2,3,4,5,6 meg is van. 100%-osan. de az egyessel még kitalálok valamit hogy teljesen 100%-osan tudjam összerakni.

Arra is tudok gondolni hogy a fordulat és a rezonancia miatt a fogaskerék úgymond vándorol, oldal irányba is.. (tengelyt eléggé kopottnak találom és a fogaskereket is.(van egy komplett másik blokk szétszedve alkatrész van!) ) Cserélem.

Holnap vagy hétvégén írok mindenképp hogy mire jutottam! :)

Üdv.
Én is arra gondolok hogy valamelyik közlő fogaskereket rosszul tetted bele,akkor szokta ezt csinálni a motor általában..
Udv hat igy elmondasod alapjan en arra tipelnek hogy valamelyik kozlo fogaskereket forditva teted be!
Sziasztok srácok! :)

Adott egy Cagiva elephant blokk. Hozzám került
("nem indul, kidobálja az 1-est")

A második kép csak illusztráció.

Szétszedtem, hengercsere,csapágycsere, összeraktam rajz szerint a váltót.
Indul, megy ,alapjárat minden van.
Hibajelenség a következő:
Elindulok a motorral 1-esbe. Power nyitás előtt a motor elkezdi dobálni az-1est benne marad a sebességfokozatba csak olyan mintha a körmös fogaskerekek nem zárnának teljesen össze Nagyobb fordulaton meg elforgatja a körmöket és nincs összezárás.(?) Fogaskerekek és a kapcsoló körmök épek.
1-es: van. csak dobálja.
üres: van
2-es :nincs
3,4,5,6: van..

Segítségeteket szeretném kérni. Mi lehet a probléma?
Egy robbantott ábrának is nagyon örülnék.
Válaszokat előre is köszönöm.
Csady
Üdvözletem kartársak!

.Érdeklödnék it nállatok hogy valakinek nincs e elvétve feszültség szabályozója 125-ös super cityhez. Ha van feltétlenül irjatok .