Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemrég szedtem szét, mintha valami vékony paszta is lett volna közte...Esetleg motortömítő pasztát tehetek oda?
Szia! A két piros gumigyűrű teljesen elég, amennyiben a henger és a hengerfej is megfelelően sík. Ha a felületek nem jók, akkor síkköszörülés, vagy valami ezzel egyenértékű eljárás kell, de általában erre nincs szükség, egy alapos tisztítás is megteszi. Ha a gyűrűk kihullanak a hengerfejből, amikor feltennéd a hengerre, akkor egy kis vazelin, vagy szilikon zsír segíthet a gyűrűk hornyában.
Szia most vettem egy roadstert és meg állt alattam a gyertya szét volt égve és azóta nem indul esetleg nincs valami tipped neked volt vele valami bajod és tudtál hozzá szerezni leírást alkatrész elátás esetleg?
a válaszod előre is köszi Józsi
Cagiva Roadstere van valakinek mik a tapasztalatok vele esetleg alkatrészek?
Sziasztok!

Cagiva Elefant 125 vízhűtéses hengerfej tömítésnek elég a két gumigyűrű?
Hali srácok.

Nincsne valakinek komplett Cucca világításhoz ?
nekem sajnos elvannak vágdalva töbe a kábelek konkrétan az első lámpa meg a hátsó enne a fontos. a választ előre is köszi.
sziasztok gagivia freecia 125 minden alkatrészek eladó érd csak emailon! barna-norbert@freemail.hu - ra várom vagy 2 komplekt motor egyben is eladó!
http://aprod.hu/hirdetes/cagiv...

szép estét esetleg valakinek
A törött az nekem megvan, de kéne egy rendes mert nekem nincs kedvem mindig szétszedni azért mert most van csak meg az alkatrész :)
régebbi szárnyasanya is megteszi nekem egy darabig az volt benne és működött vele
Hello minedenki
én cagiva elephant 125-öshöz keresek vízpumpát ha van valakinek esetleg eladó az írjon már egí e-mailt köszönöm :)
Sziasztok!
Megmaradt cagiva freccia alkatrészek eladók. Idomok, váz, teleszkópok, kerekek, első lámpa, kormány, hűtő, vízcsövek, fékek...és még sok apróság, az egész motor úgy ahogy van mindenestől 10.000,-Ft, ebben benne van minden amit leírtam, plusz még azok is amiket nem. Leginkább csak egyben eladó, mert semmire nincs már szükségem ezekből, és csak a helyet foglalja.
mito henger powermechanikaval es nyelvel. hengerfej powermotor membran . gyujtasfeloli dekni. kuplungfeloli dekni . vizpumpatengely elado. a henger serult. erd. kacsa93@citromail.hu
Még egy kérdés , akinek kör lámpás mito-ja van , este elég volt az a 35/35w-os izzó? vagy esetleg tudtok olyat ajánlani aminek nagyobb a fénye,
Üdv !
Segítségre lenne szükségem .
Mitől ég ki állandóan a hátsó helyzetjelzőm? Kirázódhat , vagy túlfeszt kap ? Volt már valakinek ilyen problémája ?
Sziasztok!
Cagiva super city 50-nek milyen a gyári első lámpa izzója, és nincs e valakinek esetleg eladó foncsor hozzá?
Eladó vissza pillantó tükröket is keresek hozzá! Ha esetleg van valakinek eladó akkor erre az email címre tud írni: barbi2614@freemail.hu .
Sziasztok!
eladó berugószerkezet 125 cc-s cagivára komplett minden alkatrésszel!
süirgősen olcsón eladó!
keress itt gyorsan válaszolok!
kocsis0201@citromail.hu
Halihó! Nekem van berugószerkezetem, kompletten berugókarral!
Ha érdekel még dobj egy e-mailt!
kocsis0201@citromail.hu
Sziasztok !
Segitségetekem szeretném kérni!
Cagiva Elefant berugó szett beépítéséhez robbantott ábrát hol találok?
Előre is köszi skacok!
Hali olyan kérdésem lenne hogy a cagiva W8 125höz jó a cagiva mito 125 alkatrészek?
hello valaki tudna segiteni h kell kikötni a különolajzást?
Helo. Nincs valakinek eladó tank idomja W4 W8 vagy Super City-hez?
helló sziasztok oylan kérdésem lenne h lehet kiiktatni a külön olajzást freccia c9esen?és hányas keverékkel menjek?full szintetikus
igen, igaz. De azt az üzemanyag mennyiséget és olaj mennyiséget az alapjárathoz méri(max 2,000), nem a te 8-3ezres fordulatszám tartományon bellüli terheléshez. Ezzel így megfojtod a motort szinte, és nincs elég kenés a forgó alkatrészeknek. (nem hiába szoktak öblögetni...........)