Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,Mito Evo hátsó ülést keresek,lehet szakadt is.
Van minden! Keress telefonon! 06706574245
Hoppá itt valamit elnéztem:D de ha már itt tartunk nincs valakinek 34 es vhsb karbija?esetleg csonk is érdekelhet ha van.
Hali!Adsz egy elérhetőséget facebook,email?az enyém:gagavectra@hotmail.com
Köszönöm szepen a válaszod! Újat szeretnék belőle venni csak még nincs szétszedve ezért kérdeztem! Mégegyszer köszi, nagy segítség volt!
Csapágyat csapágy boltba keress ne kéz alatt! Amugy 6305 TN9C4 a gyári csapágy a főtengelynél.Sokan tesznek c3 at oda mert a c4 drága de birja az is.Szimmering 20x40x7 és 25x40x7 a 25 ös a kuplungoldali.
Hello! Cagiva Mito Evohoz (96-98 évjárat) keresek Főtengely csapágyat, szimeringet de fogalmam sincs, hogy mekkora vagy milyen kell bele! De komplett blokk is jöhet 160as henger van benne szóval lehet, hogy valami izmosabb csapágy kellene bele! Válaszokat előre is köszönöm! Szép napot
Üdvözlök mindenkit.
Keresek Cagiva mito evo plexit.
2004 es évjárathoz.
Lehetőleg hibátlan legyen.
Elérhetőségem:
Tel:0630/2412-720.
e-mail:g.david0324@freemail.hu
Minden választ elérhetőséget szívesen fogadok.
Hali

Megtudná nekem mondani valaki , hogy 91-es mitoba a teleszkópba előre milyen méretű szimering kell ? Nem a fordított teleszkóp hanem még a sima .
Alfaslaci bocs látom itt is fent a kép:)
alfaslaci tel szám 06203351726 Holnap hivjál 13óra után ma megyek melozni.Képesmotor motoralkatrészeknél megtalálod a hirdetésem.Ami ott van egybe 10 ezer sajnos idom nem én Mitomra való
Tel.számot tudsz adni?
alfáslaci!A karbinak az a baja tű nincs hozzá amúgy többi meg van dob is .10 ezer ára
Szia! Karbi és a dob meg van még! Ára?
köszönöm a segítséget, a motor jo a potméter ad jelet, de hogy jól működik-e nem tudom . fekete piros vezetékre kötve a motor mozdul
Szia, sajnos mèg májusig szkòp hiányában vagyok, de utána talán kielemezem a power elektronika pontos működèsèt. A nagy frekvrencia miatt a multimèteres mèrèsre nem lehet alapozni ez ügyben, ezèrt analòg műszer vagy inkább szkòp lenne a megfelelő.
De az, hogy maga a motor működik-e, azt ki lehet pròbálni, ha a megfelelő helyre adod a 12v-ot. De, hogy pontosan hová kell, abban sajnos most nem tudok segiteni, nem vagyok motor közelben.
Index Reléje valakinek ?
bontot cagiva alkatrészek eladók

http://www.kepesmotor.hu/motor...

érdeklődni telefonon::06702712870
Köszönöm!

Az ellenőrzés sincs nekik megadva, mint, mennyinél?
Én úgy tudom nem km-re kell cserélni hanem lógásra, asszem a fel-le mozgásnak 5 század lehet a max. értéke.
Hali !

Segítség kellene power vezérlés ügyben.

Ami bemegy a power elektronikába 3 szál vezeték : zöld/fekete , fehér/fekete , fehér/kék . Milyen jelnek illetve feszültségnek kell lenni rajta? A zöld/fekete ugyebár a gyújtásról jön , a fehér/feketén keresztül kap testet , de a fehér/kék ami a cdi-ről jön azon mit kellene mérnem ?

Aki jártas ebben kérem segítsen , nem tudom eldönteni hogy a power elektronika a rossz vagy a motor esetlegesen a cdi

Válaszotokat előre is köszönöm
Sziasztok!

EVO főtengely, hajtókar előírás szerint mikor szorul cserére?
A gépben 35000Km van.
Válaszotokat előre is köszönöm!

Gábor
Van valakinek eladó lapos dugós hengerfeje pesten vagy környékén?
Van valakinek eladó lapos dugós hengerfeje pesten vagy környékén?
Hello lalee !

Az átmérő: 56,25 ...
A számok amiket látok rajta ( hengeren ) :

Gilardoni 1
A0401
5