Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Mi a panasz?
Sziasztok!

Eladó egy CAGIVA FRECCIA C9. 50000.Ft fix áron.

Egyben van a gép. Bontásra ajánlom, de ha értesz hozzá még talán össze hozható, mert minden alkatrésze megvan.
Képek hamarosan.
Budapesten van (zugló)
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.Budapesten vagy Hajdúszoboszló környékén akinek van dupla körlámpás mito- ja és tudna segiteni abban ,hogy egy CDI-t illetve power elektronikát megnézni müködik e az kérem jelezzen.
Nicasilos henger új dugattyúval hengerfejjel! 30.000FT
06706574245
Cagiva Mito Evo 2. ELADÓ!

Nicasilos hengerrel, új dugattyúval,új DID "o" gyűrűs lánc rendszámos! FIX 250eft.
06706574245

Cagiva Mito Evo 2.
Amit feltöltöttél, ott nekem a 3. kép az, amin nem néz ki jó állapotúnak a fogprofil. A primát nem ismerem, de mintha a mitoé más lenne, bár erre nem esküdnék. Nyilván, ha valaki ilyet keres akkor neki jó lehet, de ez egy olyan alkatrész ami nincs túl durva igénybevételeknek kitéve. (gondolok it arra, hogy szerényebb mint egy váltóé). Élet-halál kérdésnél biztos be lehet tenni, de ha kockázatos, hogy valamiért mégegyszer szét kell húzni a blokkot, akkor nem annyira! :)
Ebben igazad van, hogy egy olajfilm keletkezik a két fogprofil között normál esetben, nem is azt akartam ezzel mondani, hogy ez a tengely tökéletes állapotban van, de a felület kifényesedése, vagy nevezzük kikopásnak egyáltalán nem látszik a fogprofilok méretein. Nem sok kiszerelt váltót láttam, amit láttam az is egyenletesen volt "összekopva". Azt tudom hogy ennek a tengelynek a másodrendű tömegerőt kell kiegyenlítenie, ami nélkül a motor úgy rezonál, mint ami szét akar hullani :D
Szerinted ez vasba való állapotban van?
Sajnos rosszul tudod. A fogaskerekek felülete evolvens, ezért ha tiszta kapcsolat lenne köztük, akkor egymáson gördülnének. De mivel olajban van ez az egész, abban pedig egy un. EP adalék van, így teljesen nem jön létre ez a kapcsolat. Mivel ez nem mindig következik be, ezért vannak a fogaskerekek megfelelő techonológiával kezelve. Ha kilátszik az alapanyag a kopás miatt, akkor ott valami már kopott. Nézz váltókról képeket, mind szürke, pedig azzal szép nyomatékokat is átvisznek, ez pedig csak a teljes tömegerő kiegyenlítés miatt van benne.
Egy századmilliméteres kopáskülönbség sincs a fényes felület és a "tiszta" felület között. Minden érintkező felület (fogaskerék-fogaskerék kapcsolat) súrlódással, és a felület fényesedésével jár. Azt hogy mikor, meddig használták, és volt e olaj a blokkban, nem tudom, az alkatrészt kaptam a motor mellé. Az 5ezret azért írtam, mert gőzöm sincs mennyit érhet egy ilyen. De nekem csak porosodik.
Peace ;)
Szerinted ilyen fogprofillal bárki fog érte ennyit adni?
Mert úgy néz ki, hogy egy beszerelést mehetett, de az egy 500km-es túra volt olaj nélkül. Az a fényes felület valami hasonlóról árulkodik, ugyanis a fémes világosszürke rész már az edzett réteg lekopásának néz ki erről a képről... Ha így van akkor okkal lett kiszedve.

De ilyen ár mellett annyi az esélye, hogy valaki megveszi, mintha csak megállítana egy járókelő random az utcán, és rákérdezne, hogy van-e egy ilyen a zsebedbe! Mehet a vasba. :)
Jó estét fórumozok.
Keresek pár dolgot Cagiva Mitomhoz (2 kör lámpás)
Plexi,fejidom,viszapilantok,bendix...
Amúgy csady menyibe adod a komplett idomszetted?
Akinek van kérem írjon.
Képekkel árakkal.
A segítségeket előre is köszönöm.
Szia!
megvan még a szívócsonk?e-mailt kaphatnék?
Sziasztok!
Legjobb tudomásom szerint Cagiva Prima motorba való kiegyenlítő tengely. A motoromhoz kaptam, de eladást követően nálam maradt. Csak itt porosodik. Használva a fogakon is látszik hogy maximum egy beszerelés erejéig lehetett. Ár 5000 HUF Ha kell postázom, alkuképes ár!
Ui.: Aki 100%osra meg tudja mondani milyen tipusé, azt szivesen fogadom ;)
Cagiva mito evo 2 bontódik! Minden alkatrésze eladó!
Hibátlan idomszett, lámpa,plexi. stb
06706574245 (Telefonon keress!)
Akkor bocsiiii. Nem kaptam meg.. boccs h beugattam...
Üdv.
Markooo válaszoltam neked írtam mailt és megkaptam az sms t.
És írtam hogy köszönöm de nem érdekel.
Ha kell írj egy címet aztán küldöm, meg a levonót is!
engem érdekelne lehet a szivocsonk
Köszönöm a valaszod. Nem tudom miert nem sikerult valaszolni itt,emailban,smsben. Probalkoztam 3x. Kosssszi.sok szerencset a cserehez....
A szívócsonkhoz ajándékba jár még 2db cagiva matrica is azt is találtam
2T motorszerelés- és tuning Fejérben:
www.doktormotor.hu
Eladnám megmaradt cagiva szívócsonkomat!
2000ft
KERESEK MITO lapostetős dugattyúhoz való hengerfejet! Üdv
Nekem sem köpött semmit,sőt még a gyertyán sem látszódott még vízcsepp(vízpermet)sem!
azt én is furcsálltam hogy 150-nél 85°C volt a vizem kb. 18 fokos időjárás mellett... de ahogy kivettem a gyertyát és ráindítottam nem köpött semmit :D szóval jelenleg tanácstalan vagyok! valószínűleg többet tudok majd ha már levettem a hengerfejet :) köszi a segítséget!