Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Segítségre van szükségem!!!
- a villán lévő LÁNCVEZETŐ elkopott : cserélném kell.
- illetve gyári légterelő érdekelne.
Köszönöm szépen előre is.
/Cagiva_Raptor_650_Manual_de_reparatie_www.manualedereparatie.info.pdf
Próbáltam itt üzenetben elküldeni, de nem hiszem, hogy sikerült. Ez a honlap cím, itt megtalálod /Cagiva_Raptor_650_Manual_de_reparatie_www.manualedereparatie.info.pdf
Helló. Én is igényt tartanék a használati utasítás. Köszönöm előre is.
Helló. Igen, megköszönném a használati utasítást.
Adatlapomon látszik a címen?
Szuper! Nagyon köszönöm az infót!!!
Szia!
Van tartalék jelző lámpa a visszajelzők között a bal szélső. Ha elkezd világítani kb. 50 kilómétert tudsz még menni. Használati utasításban csak idegen nyelvű van. Ha kell emailban átküldöm.
Szia!
Lehet hozzá lámpát rendelni, mert én most rendeltem kb. fél órája egy győri motoros boltban, mert a réginek a foncsortartói lepattogtak. Úgy emlékszem, hogy a Motoparts katalógusból nézték ki. A lényeg, hogy a felfogatásnál 18 cm. legyen. Jövő héten megjön, ha beszereltem és jó lesz, akkor megírom a pontos cikkszámát. 27000.-ért vettem. Üdv!
Sziasztok. Tegnap sikerült vásárolnom egy 650es Raptort 2006osat.
Lenne pár apró észrevételem, kérdésem a motorral kapcsolatban.
Az egyik ami nagyon érdekes, az az, hogy nincs ezeken üzemanyag szint jelző? Hogy tudom, hogy mikor mennyi benzin van benne? Vagy egyszer csak villog aztán leáll? Vagy tudni valamit, hogy mennyi a tartaléka?
A másik az a hőfok jelző.... jó végülis az annyira nem fontos.
Illetve valaki rakott fel sebesség fokozat kijelzőt? Olvastam, hogy ott akkor valami tiltás is kiszed a motorból.
Milyen magas kell legyen az alapjárata?
Találkozott valaki magyar hasznalati utasítással vagy service manuállal?
Köszönöm előre is.
Sziasztok.
Kedves Márkatársak! Megválnék egy gyönyörű, újszerű állapotban lévő karbon sárvédő-/láncvédőtől.... Motoron 1 szezont volt, elég jól fogja a vizet és jól is mutat... Ha valakit érdekel, jelezze!
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem! Van egy 2002-es Raptorom amin ilyen stretfighter-es fejidomos lámpa van..., ami nekem nagyon nem tetszik de sajna így vettem.
Szeretném leszedni róla és visszaalakítani gyári lámpássá. Azonban a gyári lámpája nincs meg. :( Sikerült vennem egy 19 cm-es átmérőjű gyönyörű lámpát bele de az mint utóbb kiderült nem stimmel hozzá és nem tudom bele szerelni. Kérlek segítsetek akinek ilyen van, hogy milyen méretű lámpát kellene vennem hozzá, hogy jó is legyen, mert ezek után már a második vásárlást nem merem elkapkodni. Előre is köszönök minden segítséget!
Sziasztok. Eladóvá vált a 650-es Raptorom :-/ ha valakit érdekel keressen bizalommal.
írtam
Üdv! Budakeszin vagyok de nyilván pest környékén vmerre.
Nem tudom mi a baja, gyönyörűen jár az alapjárat, gázadásnál lefullad, meg "döcög" egy bizonyos fordulatszámig (nincs erő). 4-5x voltam vele, mindig úgy hoztam el, h "kész a moci" de pont u az a tünet. És mindezidáig soha semmi az ég világon nem volt vele. Itt a szezon és nem tudok motorozni :(
Mi a gondja a gépnek? Merre keresel szerelőt?
Sziasztok!
Tudtok nekem mondani szerelőt aki ért is a mocihoz?
Nagyon fontos lenne.
1 helyre vittem, 4x, azaz 4x mondta, hogy kész a motorom, elhoztam és pont u azzal a problémával szembesültem.
Szuper lenne egy olyan helyre vinni ahol értenek is hozzá.

Köszönöm előre is!
Gergő
Fej idomom nincs, de hátsó üléstakaróm van. Ki tudja, hátha érdekel...
Sziasztok!
Keresek x-tra komplett fejidomot?
Előre is köszönöm!!!
Hali!!!
Még mindig X-tra fej idomot keresek
Hátha volna valakinek ??
Szia purci. 650-esből kiindulva nem jó hozzá a suzukié. Ott 1cm eltérés van. Más méretű a kuplungkar konzol.
Sziasztok!
raptor 1000eshez kellene kuplung bovden,honnan lehetne beszerezni ujjonnan??vagy a TL1000-é jo hozzá???
köszi
Sziasztok!Raptor 1000eshez keresnék kuplung bovdent..nem tudjátok honnan lehetne beszerezni(akár postai uton)??
illetve a TL 1000esé nem jo hozzá???
köszönöm
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni,hogy 1000es raptorhoz honnan lehetne kuplungbovdent szerezni,és hogy a tl1000esé jo-e hozzá???
Köszönöm
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Valaki meg tudná mérni pontosan egy 650-es raptoron mekkora a távolság a vázon lévő két lábtartó konzol tartófül között?
Előre is köszönöm.
Szia!

Mit kérsz a bal oldali lábtartóért?