Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nincs nyomás akkor 2 lehetőség van vagy felül ereszt vagy alul.. ha felül akkor nem szivárog csak át ereszt ha alul azt látnod kellene. Van hozzá felújító készlet alkatrész oem-parts.hu ott megtalálod..
Szia
Gyakorlatilag nincs nyomás.
Mi a gond vele?
Sanszos h a szuszka sövö fékhengere van hátul..
Kedves Márkatársak.
Raptor 650 ie. Hátsó főfékheger problémám van.
Honnan tudok hozzá venni másikat, vagy javító készletet?!
Segítségeteket előre is köszönöm.
Szia
Nekem van egy jó szerelőm, aki az én raptoromat ápolgatja.
Ha gondolod bátran ajánlom.
Bp. XVIII. Kerületben van.
T, hogy bacca+
Ott ne hagyd mert lemríted az akkur. Ugye kulcs akkor is kivehető.
Ohh köszi észre se vettem. :D
csak ha tulforditod a gyujtaskapcsolot park allasba.
Köszi, megpróbálom. Még egy kérdésem lenne, hogy létezik hogy nem lehet lekapcsolni a helyzetjelzőt? Leállítom a motort és a tompított lekapcsolódik, de a helyzetjelző égve marad.
Interbike-nál próbáld.
Sziasztok! Tegnap vásároltam egy raptor 650-et. Szeretném elvinni valakihez átnézetni, nem tudok semmilyen hibájáról, de a megnyugvásom érdekében. A google amit csak felhozott motorszervíz, azt én felhívtam, sajnos senki sem tud velem foglalkozni augusztusnál előbb. Valaki esetleg tudna segíteni? (Győr és környéke) Köszönöm.
Szia,
13ker váci út ott vannak a bowden esek viszed a régit és ugyanolyan csinálnak
Hire... https://bowdenszerviz.hu/
Szevasztok!

Elszakadt a kuplung bovdenem. Macerás kifűzni? Le kell venni a tankot? Hol tudok csináltatni?
Köszi!
Szia van még belőle valami? Kórmány lábtartók és hátsó sárvédő kellene. Számom 70 3185938 köszi!
Ha feljebb tekered előbb összeül. Kell lennie alul oldalt egy csavarnak amit ha behajtasz keményedik a csillapítás ha meg balra kifele akkor lágyul. Fél fordulattal befele próbáld, hogy keményedik a csillapítás vagy sem.
Akkor lehet, hogy a teleszkóp kuka? Pedig csont száraz,... és ha feljebb tekerném mire számíthatok?
Képek alapján, jól rakhattam be a gyári futómű alkatrészt ugye?
Köszönöm.
Nekem akkor volt ilyen mint takonyban a hurkapálca mikor megellett a teló és szivárogni kezdett belőle az olaj. Aztán cseréltem. Lehet ebben már nincs is. Full le van hajtva így nem szabadna összeülnie.
Üdv, sziasztok.
Emelve volt a motor, vissza raktam a gyári kutyacsontokat illetve, na,... azt a 3szög alakú cuccot, viszont valamiért nagyon nem tetszik a viselkedése. Nem érzem stabilnak és nagyon megül. Azt néztem, hogy a hátsó teló full be van csavarva. Ez az állás mit jelent? Érdemes lenne azon feljebb állítani? Mi változna akkot?
Feleségem, aki 50kg (nem mentünk vele) de mikor felült mögém valami le is koppant.
Küldök pár képet.

A másik, hűtővíz nekem kék van benne, de nagyon kevés.
Keverni nem érdemes ugye? Illetve mennyi kell bele? Nem láttam a színtjelzést.

Köszönöm.

Ja igen, 2006os 650es Raptor az alany.
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. 2001-es Cagiva Raptor 650 keresnék feszültség szabályozót, ha valaki esetleg tudná hogy honnan lehet rendelni és dobna pár linket megköszönöm! Esetleg valamelyik másik típus szabályzója jó lehet? Köszönöm. Üdv mindenkinek. Zso.
Sziasztok! Keresek Cagiva Raptor 650 feszültség szabályozót, a moci 2001-es évjárat. Ha valaki tudna infót hogy hol lehetne beszerezni? Köszönöm szépen!
Szia!
Sajnos egyik rendelt lámpa se lett jó a motorhoz. Az egyik barátom, akinek Raptor 1000. van azt monda, hogy neki Suzuki SV lámpa van fent. Találtam egy hirdetést , ahol bontott SV lámpát hirdetnek. https://auto.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Suzuki_sv_650_sv650_n_lampa_91577091.htm. Egyenlőre nekem nincs rá szükségem, mert megjavítottam a régit.
Hívd fel, ha aktuális , de kérdezz rá a befogatás méretére. Sok sikert! Üdv!
Én is letöltöttem a használati utasítást. Köszönöm a honlap címet!
Megyek, kinyomtatom. :-)
Én is letöltöttem a használati utasítást.
Köszönöm Harcsi67!
Üdv: Demeter
Nekem van, hívj fel délután 2-3 óra felé. Számom a profilomban.