Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugy irom hogy van mitó , intruder
a két motor között szinte semmi külömbség nincsen csak alaki még nyomatékra még jobb is az enyém. egyébként az is jó gép:D
Mikor azt írtad, hogy Gixxer-ről Intruderre váltasz, azt hittem M1800R-re gondolsz....

ui.: Mi az a "Mito Intruder" ?
itt mitörtént már de nagy a csend!
itt egy kép a drágáról nagyon becses és nagyon de nagyon nehéz! (380kg)
Ezt a "kisértést" már sokszor hallottam, szerintem is igy van. De öszintén szólva néha ha hazaérek a robogommal a városi cikázásból... szoval még ott is van rendessen kisértés
Ja, képeket küldök e-mailben.
Sziasztok.

Eladó egy a LOLA cég által a Harley-Davidsonnak gyártott szerelőoverall.
Sötétszürke alapszín, narancs varrás, elöl kicsi hátul nagy V-motor "embléma".


cuprabiturbo@hotmail.com
Üdv!
1.8 ast...
tegnap szaladgáltunk erre arra kecskemét körül nagyon fasza volt még mindig bejáratos de már várom hogy lehessen vele menni nagyon brutál gép kinézetre is meg menetteljesítményre is.
Mekkora Intrudert vettél?
helló!
oldpet:
Jó volt az a gixxerezés meg minden csak nagy a kisértés és sok mindent láttam már és nem szeretném ugy végezni ahogyan néhány motoros társunk.
egyébként nagyon pöpec a moci ma szépen le lesz vikszolva aztán csinálok rolla képeket.
most volt az 1000-es szerviz :)
Ez a kawa elég Goldwing utánzatnak tűnik. csak a hengerelrendezése más.
Üdv mindenkinek! Egy kis adalék a "nem lehet chopperrel kanyarodni" témához:http://auto.indavideo.hu/video...
szia!
hangulatos kis hely, jövőre célterület
Jót gurultunk ma, 320 km-t cirka. Azért írok kivételesen túra beszámolót, mert megígértem a kisnánai vár gondnokának(?), hogy népszerűsítem a helyet.
Persze nem alaptalanul. Motorosoknak kedvezmény(!), 200.- csak a belépő. A pénztár előtt közvetlenül van a parkoló. Kulturált környezet a Mátra közvetlen közelében. A várral szemben nagyon kellemes kávézó-cukrászda , hangulatos kerthelységgel.
Vasárnap nem tudok menni!
Gyere bátran, ha van kedved. Vasárnap de. 11-kor találkozunk a Győri Kapui déli tehermentesítőn lévő Mobil 1 kúton.
az uj kawa modellek nincsenek fenn valahol háttérképként, nem tudja vki?
Fiúknak én sem teszek ajánlatot
Csak nincs konkrét ajánlatod ?
konkrétan kire gondolsz?
Mi az Kicsi?

Csak nem társközvetítőt nyitottál ?

Én még mindig a lányokat szeretem !
nemhogy összejönnétek:)
én ismerlek mindekttőtöket:)))
Azt mit jelent, hogy megyünk ?

Ha tudsz konkrétat szólj, társulnék, ha lehet....
Miskolcról megyünk még nem tudni hová