Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma voltam motorozni egyet hu nagyon jól esett végre nem fáztam motoron:)
Sziasztok!
Új vagyok itt,és olyan valakit keresek akinek Kawasaki EN500,vagy Vulkánja van.Szertnék töle tanácsokat kérni.
http://totalbike.hu/hirek/furyfinal Kiváncsi vagyok, hogy ennek milyen lesz a fogadtatása. Mindenesetre merész egy egyedinek látszó choppert szériában gyártani. A hűtö nem igazán való egy ilyen motorra.
Szia, az adás-vételben hamarabb találsz szerintem, gondolom újat keresel.
Sziasztok!
Új vagyok itt. Sisakot keresek (nyitott) elérhető áron.
Ha tud valaki nagyon megköszönném:
Ok, kösz.....
Nem, egy másik motoros fórumon találtam, de pölö a fórum címében szereplő motorhoz féláron volt bukócső. Bemásoltam ide, hátha érdekel valakit.
Ott melózol?
Üdv mindenkinek, ha valaki kiegészítőt keres érdemes ide benézni:http://shox.hu/cikkmutat.php?i...
vannak elég durva 50%-os akciók.
Én is alig várom az első jobb időket a hosszabb túrákhoz, voltunk tavaly áprilisban a horvátoknál és a képen a lány a motorján, jól ki voltunk a végére, 2 nap 1300km. Itt épp eltévedtünk a horvát rengetegben mert szép utakon akartunk menni, szép volt, de 12 óra alatt értünk haza:
hu ma motorral mentem korcsolyázni... jó volt
De, én éppen a szomszédba mentem érte.
Tsanyi látom olyan vagy mint én ,neked se kell hülyeségért a szomszédba menni
B.U.É.K! Ma nem akartam motorra ülni ,de azért itt voltunk, persze fater motorral:
BUÉK minden motorosnak!
Hi ani,én nem utazok sehova én egyszerűen lusta vagyok még írni is ,hétvégén gurultam 160kmert ,ti nem voltatok sehol?
Nektek is BUÉK
Látom mindenki elutazott. Mi is megyünk és fater már autóra tette a motorokat, hogy szilveszterkor is motorozzunk. B.U.É.K. mindenkinek!
Boldog és Békés Karácsonyt Mindenkinek!
Boldog Karácsonyt és száraz időben, olcsó benzinárban gazdag Új Évet kívánok minden motorosnak!

www.choppermania.hu
Motoros és rocker ruházat, kiegészítők hozzáértő motorosoktól nem csak motorosoknak!
Már jövő hétre mondják az a k...a telet ,hideggel meg mindennel .
Ilyenkor kéne kiköltözni Tampába ,ott lehetne menni egész évben
Ma csak a frissen vett pit bike-al mentem, olyan jó idő volt, hogy a lányok is megszóltak miért nem mentünk inkább motorozni......mondjuk olcsóbb lett volna.
Üdv
Én ma voltam gurulni ,reggelre szépen leszáradt az út,a hőmérséklet is jó volt /4fok/,olyan jó volt menni rendesen hiányzott ,igaz némely autós elég hülyén nézett rám,nem tudják mi a jó
Jó lenne,csak ez a k..a hó ne esne!Faterodnak írtam ,hogy leugrottam volna hozzátok szívesen ,de az idő közbeszólt
Hello, motorozni idén fogunk még?
Nekem is, szó szerint ezt javasolták!