Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!
szép kis masina, épp ilyen volt az enyém is!
A Km. meg lehetséges, hogy olyan kevés, de én alapvetően kételkedő tipus vagyok! Számolj, ez alig több, mint 1000 km évente! Ha ez igaz a legkisebb kopásnak sem szabad látszani sehol, pl. lábtartógumin, markolaton, ülésen.A gumikat is nézd át, annak is szinte újnak kell lenni.Fékbetét, féktárcsa tüzetesen átvizsgálandó
Ha meggyőződtél, hogy nem akarnak átverni, akkor hajrá! Sok szép élményt vele, és balesetmentes közlekedést!
Szia!
Gratulálok,de szerintem gondold át.Bratyómnak van egy 600-as Shadow-ja,valami iszonyat jó.Még nekem is tetszik.Szerintem az nem az a motor,amit gyorsan kimotorozik az ember.Neki már 4 éve van meg,és nagyon elégedett vele!A másik pedig,hogy nagyon jól tartja az árát!Másik cimborámnak volt Virago-ja,hát,szerintem a kettő nem hasonlítható össze.
Bármelyiket választod,sok balesetmentes km-t,és sok örömöt kívánok hozzá!
Széles utat!Üdv:B
Sziasztok! Úgy néz ki hogy megvan a moci. Virago lett a lelkem. Találtam egy 2003-ast 6700 km-el. Átnéztem, és motorikusan, külsőleg, szinte gyári. Létezik ilyen szerintetek? Bankos motor de akkor is! Mentem vele egy pár kört és nagyon jó érzés volt. Rendesen húzott, óriási motorfék volt. Szerintem megvan a motorom. A többit majd ha tényleg az enyém lesz.
Az A Korl.-ba pont belefér az LS650. 6-700e-ért hozzá lehet jutni a használt példányokhoz. Nyomatékos és fogasszijjhajtása van.
Egyet kell értek Kicsivel, jól mondja.
Szerintem vedd meg az olcsóbbikat, újrakezdésnek tök mindegy, pár ezer km után ( ha bejön Neked a motoros életforma ) úgyis valszeg lecseréled, mert közben rájössz melyik stílusú motorozást érzed közelebb magadhoz.
bizony megnézik de nem azért lett ekkora motor hogy megnézzék inkább azért mert ez az egyetlen motor ami engem első látásra megfogott és ekkora teljesítménnyel rendelkezik hogy nyugodtam a 600-asokkal lehet gurulni mert itt kecson inkább sportmocisok vannak. Nah meg hogy fiatal vagyok és azért a sebesség nekem kell én a gixxerrrel se 90-el mentem ha mentem vele ,másrészt már régóta v2-est szerettem volna a sor 4-est nem szerettem mert pörgetni kellett hogy megmozduljon és örökké a szervizben volt hiába volt majdnem 140 loerős.
ezt nem kell pörgetni hogy menjen és csak chopper kinézete van ami nekem nagyon tetszik. még egy évvel ezelött volt a sor 2 es yamaha 400-as 150ért adták volna. akkor mikor mentem vele akkor mondtam hogy a következő motorom az chopper lesz és az is lett és remélem még sok sok 10.000km-ert le fogok vele menni balesetmentesen
szia!
én is hasonló cipőben jártam néhány évvel ezelőtt ezért talán segíthetek
ÉN egy Virágót választottam, de egy év után rájöttem, hogy rosszul döntöttem
Na, nem azért, mert az egy rossz motor, sőőt, nagyon is jó!
csak hamar kinövi az ember(én ráadásul már eleve nagyra nőttem)
Sok különbség nincs az általad említett motorok között, talán
a Honda kicsit nagyobbtestű, sztem inkább csak optikai kölönbségről beszélhetünk.
Én hamar rájöttem, hogy ha nagyobb túrákra akarok menni, akkor egy igazi túramotor kell nekem... mert az tudni kell, hogy tévedés, az, hogy a csopper a legkényelmesebb hosszabb távon.
Opp bocsi, ezt egy iilyen fórumon írom... de cáfoljanak meg, ha nem így van:)))
Sziasztok! Újrakezdő 40-es vagyok. Ismét visszatérnék a régi szerelemhez, a motorozáshoz. A mocit még nem vettem meg, nagy dilemmában vagyok. Honda vt 600 vagy Yamaha Virago 535! Kb 1 millió körül gondolkozom. A két kiszemelt már megvan, de dönteni még nem sikerült. Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok. Szép a vasad.. Vigyázz rá nagyon mert nagyon haraphat... 380 kg. nem semmi... Ami szép az szép. El is hiszem,hogy megbámulják ahol jársz...
szerintem egoizmus mindenkiben van csak mindenki másban látja vagy tévedek?
Van benned egy kis egoizmus, ugye?
ma is mentem egy jóizűt a nagy vassal megmutattam egy osztálytársamnak majdnem leesett az álla
azt mondta hogy egy állat vagyok
imádom ezt a gépet nagyon komoly és elegáns csak ne kellene tankolni...
most van benne 2000 km-er a szerelő azt mondta hogy még járatni kell ekkora szörnyeteget igaz a kézikönyvbe 1600km-ert irnak de a szerelő biztos hogy jobban tudja . De már érezni rajta hogy könnyebben megy sokkal igazábol az tetszik benne hogy mindenki megnézi és nem kell a gázzal hadakozni hogy odanézzenek az emberek egyszóval belevaló motor annyi szent.
Mondjuk 21éves koromig ha akarok se tudok nagyobbat venni.
Akkor tudom lerakni nagymotorra a jogsit.

Addig pedig ezen megtanulok motorozni :)
Ma voltam vezetni, egy 180ccm-es robogón tanulok. Nem volt választási lehetőség. Annyiból jó hogy megtudtam mit is jelent megfogni 130 kilót. Kezdeti bátortalankodások után ráéreztem. Tudom, tudom teljesen más lesz a Dragstar. De valahol el kell kezdeni.

Mellesleg őt néztem ki : Intruder
No meg őt Dragstar

Valami miatt tán picit a suzuki felé húz a szívem...
ez igy igaz ahogy mondod! szerintem mindent meg lehet szokni szomszédom itt sir hogy még nincs meg neki 3 honapja a 600-as kawája és már kinötte gondolhatjátok mennyit ment vele
ha vki tud motorozni akkor nem számít h mekkora motort vesz.
A.korl jogsihoz ez való :)
Nem is száguldozásra veszem
Kezdésnek nem szeretnék nagyobbat venni. Ha "kicsi" az nekem ezalatt a két év alatt pont jó lesz, amíg megtanulom magabiztosan kezelni.
Utána úgy is veszek egy nagyobbat
hali nem akarlak elszomoritani de szerintem a 250-es az elég kicsike és gyorsan kinövi az ember. 1800 as intruderünk van és 80kg vagyok és az 380kg! majdnem 5x több mint én
nah meg hogy ott nem lehet szálguldozni ám, nem a gyorsaságról szol . Van egy ismim ö neki is 250-ese volt de én elsőre 400-asnak néztem meg volt is olyan hangja nagyon pöpec kis gép csak hát kicsike.
Már régóta nézegetem a choppereket.... Aztán most úgy alakul sorsom hogy tavasszal meg is veszem első mocim...
Nézegettem CBR-eket, Yamaha dt-ket...

De aztán megtaláltam mi áll a szívemhez legközelebb...
Vagy egy Suzuki vl 250 intruder, vagy egy Yamaha 250 Dragstar-t veszek-utóbbi esélyesebb-

Első motorom lesz(19 vagyok). Nem lesz picit nagy? 60 kiló vagyok
Mellesleg ma voltam bent schoxban, iszonyat rendesek és segítőkészek voltak. Felpróbáltam egy teljes felszerelést... Olyan érzés volt mintha végre megtaláltam volna önmagam :)
intruders..
szep nagyon a geped az milyen szin indiblue?
jah es 1oo kmeren 5.5 liter nem semmi mi egz 1.8 hoz kepest
mikor a rodeorideban jartam csutortokon akkor lattam hogz raknak ossze m8ooat nem nez ki rosszul de ehez kepest kicsi de ez nem jelenti azt hogy nem lehet elvezni
a szerelovel is vitatkoztunk hogy miert elonyosebb 8ooast venni de nem birt volna lebeszelni az18oo rol.
pl hogy jartam ma elmentem egy haverhoz bealtam hozza egy fuves reszre addig semmi gond nem volt hanem amikor meg kellett forditani lejtett is egy kicsit az udvar meg kicsi is volt nah nem erre a nagz dogre mereteztek es 2 en kellettunk hogy kitoljuk az udvarrol mire kitoltuk bedurrant a karom.
teszek fel egy morcos kepet magamrol es a moccrol es igen lehet szeretni es kezdem erezni a feelinget ebben a kategoriaban mar sokan nem hiszem hogy meg fogom banni hogy erre esett a valasztasom.
nah igen volt is de nem jött be tul kemény a 750-es gixxer(nem mintha ez nem menne ) ma mentunk dabasra a szomszeddal es tapioszelen odaert hozzank egy speed gep de nem birta tartani a tempot valami gaz van itt a hozzaszolasok teren mert a z betu helyett y t ir meg tok minden mas mi a fene van itt?
A tiéd sem rossz !
Én sem vagyok még túl vén és mégis nekem is M800-am van, bár tény ami tény, hogy a mai fiatalok inkább speed-re esküsznek!
Nem kötekedni akarok, de nincs vessző !
Hali!Nagyon szép a Motorod!Gratulálok hozzá!Örülök,hogy ilyen fiatalon is van aki ezt a kategóriát választja!Üdv!