Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

soha nem borult, 7300km van a mocban
Akkor a rugó akadhatott ki vagy tört el. Mennyi km van a gépedben? Bár mindegy mert ilyenről utoljára a P10-nél hallottam. Nem nagy dolog. Esetleg valamiért szorul a tengely, nem dőlt arra az oldalára valamikor?
amikor leváltok akkor lent marad a váltókar, amikor meg fel a akkor meg fent marad. szóvál váltás után nem ugik vissza alaphelyzetbe
Anitáé is rozsdásodik azokon a helyeken.....a váltókar nem ugrik vissza alatt mit értesz? Sebességben maradt és nem birod kivenni?
ki vagyok akadva..
ma lemosom szépen az intrut aztán veszem észre hogy a lábtartó konzol tiszta rozsda. nézem a bukócsövet az is rozsdás. hát mondom..
szerintem egy éves motornak nem szabadna rozsdásodni. sós uton meg nem mentem. elmentem motorozni. útközben a váltókar szart be, váltás után nem ugrik vissza. olyan pipa vagyok hogy most héten addig veszekszek a uzukiba amíg nem nem csinálják meg.
VÉLEMÉNYEKET KÉREK!
Szia! Szerintem a faterékkal megyek. Kikkel mész?
www.choppermania.hu
nézzétek meg jó kis motoros bolt nagyon jó árakkal
Nem ,én szóltam faternak ,hogy nézzél fel
Tegnap nem tudtam feljönni az oldalra ,egyszerűen nem nyílt meg az oldal.
Hali Ani,de be ám,te a faterral mész moci kiállításra vagy jössz Tihanyba ha jó az idő?
Láttam, remélem nekünk is lesz sok új kép idén. Legyen rá
beindul a jó idő, beindulunk mi is:) anim egyforma motorunk van, nézd meg képeim majd rakok fel újakat is
Fater szólt, hogy nézzek fel. Beindul az élet?
Csak a kezedtől függ, kilehet jönni 5,5 -ből is bár az már tényleg nyugodt tempót igényel, nálam 6,5 az átlag és ebbe belefér egy ki dinamikusabb motorozás is, viszont ha folyamatosan húzod neki akkor a 8-10 az tényleg valós
Ha 150 fölött mész tartósan, akkor a 800-as is 8 körül eszik. Próbáltuk!
Hát olyan 8-10literre taksálják a fogyasztást,az nem kevés.
Nem feltétlenül, nekem a Béka kevesebbet eszik ugyanolyan tempóval mint az SV1000.
Naja olyan fasza a hangja még gyári csővel is mint egy mozdony,csak azért a fogyasztásban is megmutatkozik ,hogy két ekkora templom torony van a lábad között.
Felesleges, de qrva jó!
Ja egész jó az ára,elő törlesztettem volna a kicsiben és leadtam volna ,és egy nagy vassal haza gurultam volna ,bár elég nagynak tartom a motort mármint az 1800ccm et ,szerintem felesleges ekkora !
Melyik?
Pedig most olcsó!
Tihanyra megy a csapat másik fele, de én most az előbbiekkel mennék. Anita nem tudom hová csapódik, majd kiderül.
A hurva anyát ennek a válságnak,egy jó M1800ast szívesen vettem volna idén,de ebből nem lesz semmi