Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a v2-es hirdetésből az 535-ös -ból egy hátsó ülés érdekelne!
hello mindenkinek eladnán suzuku vs 1.4 intruderemet ha érdekel valakit 06304637151
itt http://youtu.be/efhnX77m5RA
Csá
Aprillia classic 50-hez keresek lábtartót olcson.
Olyat keresek ami jól nézz ki.
Ha valaki tud segitsen hogy tudnék hozzá jutni.
Elöre is köszi
Eladó tükör. Teljesen krómozott és az egész fém, kivéve a tükörlapot. 8-as menet van benne. De fordítóval 10-es hez is jó.
18500.- Ft
06208042724
Üdv.
Keresek Yamaha Wild Starra első lámpát és első indextartó konzolt!
dragjano@gmail.com
Bár nagyobb a hengrűrtartalma, lomhább az M800-nál. Az űléspozíciója nekem nem kényelmes, mintha egy sámlin ülnék. Gyári állapotban nem alkalmas hosszabb túrára. Városi motornak mondanám, persze nem Budapesten mert a 2-3 centis aszfalthiányon már koppan az eleje.
Köszi!
DE mi is a baj a sporival?
Nekem csak majdnem lett, de miután kipróbáltam már nem sajnáltam, hogy maradtam az M800-nál. Viszont keresd ezen a fórumon "danny22"-t neki van. http://forum.index.hu/Article/...
Üdv!

Valakinek van itt sportstere?
Eladó Honda Shadow 750 ! 06205345404
(A fekete lemosható.)
ÜdV
Hogyha valakit érdekel volna egy eladó Vt700-as épités alatt álló motorunk.
Tel:06206128887
bontospityu.hupont.hu
ÜDv!
V2-es alkatrészek eladók!
PL:VT500 Ascot,VT500,VT500e blokk alkatrészei,xv535,xvs650,xv920 tr-1.
Honlap:bontospityu.hupont.hu
Tel:06206128887
Szevasztok!

Eladó egy vadonat új Gábor Gábor féle bőr motoros csizma! Csak nagyembereknek!

06 70 661 5596
Ajka környéki motorosok!
Alakithatnánk egy klubot!
Szevasztok! Ha valakit érdekel kezdő motornak! http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Kedves chopperesek!
Szeretnén kérni tapasztalt motorosok véleményét:
30 év autózás után leszek kezdő motoros, nyugodt poroszkálásra, túrázásra keresem első motoromat. Az 1000 c3 feletti kategóriában, a Shadow-Intruder-DragStar háromszögben gondolkodom, 2000 körüli évjáratban. Szerintetek nyugodtan kezdhetek egy 300 kg körüli géppel? (190 cm és 95 kg vagyok, és talán már benőtt a fejem lágya) Vagy okosabb, ha 750-800 c3 nél kezdek?
Másik kérdésem: egy ideje kacsintgatok egy 99-es évjáratú, jól felszerelt, szép állapotóú 1500-as Intruder-re. Tul.képpen nagyon tetszik, de jó lenne tudni, milyen érvek szól(hat)nak ellene?
Vagy: szól-e jól megfogalmazható érv a Shadow mellett? eddig csak olyanokat hallottam, hogy mindegyik jó, "de hát a Honda azért mégiscsak Honda..."
Köszi előre is, ha segítetek a döntésben!
' 84es 750 C Shadowhoz keresek kilométeróra spirált vagy bármiféle infót hogy hol tudnám beszerezni.

köszi
sziasztok,

eladóvá vált szeretett hátaslovam. yamaha dragstar 1100. 2001 es évjárat. a motor irányára 1,2 M. képeket és további infót tudok küldeni e-mailben. érdeklődni itt lehet: vlaci1983@gmail.com
Üdv mindnekinek!
Rég jártam itt,talán a régiek emlékeznek,hogy én találtam ki a topik címét. Amiért előbukkantam annak oka az,hogy eladnám a 2001-es modell C2 -es a vt 750 es Hondámat. Sajnos kihasználatlan,most műszakiztam,de februárban lejárt. EZ jelzi is,hogy mennyire van időm motorozni :( Most vettem észre ,hogy nincs műszakim.
Szóval friss műszakival , cobra csövekkel,igen szép hangja van :), króm hűtőmaszkal,táskatartókkal. 1050000 Ft 260000 km-er van benne. akit érdekel az a 30 2575038 számon érdeklődjön.
Császtok. Szeretnék venni egy KEEVÉ-250 est. Nem tudok róla túlsokat mi a véleményetek róla ? ELŐREIS KÖSZI A SEGITSÉGET !
Tisztelt Chopperesek !
Sajnos még nincs saját gépem.
Régi vágyam hogy tulajdonosa legyek egy igazi morcos V2 - nek.
Családom nem kis győzködése után, áruba vagy inkább cserébe bocsátom motorcsónakomat.
Ha ismersz olyat akit esetleg érdekel a csere, lécci írj.
Köszönettel: István
Üdv!
V2-es alkatrészek eladók pl:VT 500-600-750,Yamaha xvs 650 stb..
bontospityu.hupont.hu
Nem túl gyakori, az biztos..
abból az nem lesz...mindenki kukára hordja az ilyen gumát....
Használt. Újat találtam 17ezertől...