Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenképpen!

Addig is, a jobb információ áramlás érdekében:
MSN: cujethu@freemail.hu
SKYPE: tot.jan
Köszönöm, keresni foglak, ha arra járok, vagy jelezz, ha esetleg Bp. felé gurulsz.
750-es shadow, karbis, és Vs800 fogyasztása érdekelne.
Az öcsém motorján épp így van megcsinálva a dob.
Ha valahol össze tudunk futni, akár meg is hallgathatod, milyen a hangja.
Köszi, ha látnám biztos jobban érteném, hogy mit kell ott kimozgatni. Azt látom a képeid közül, hogy az a lemez ki van vágva. Én azon gondolkoztam, hogy megfúrom azt a lemezt pár helyen, de úgy, hogy visszadugózható legyen.
a kipu végéből kivágattam a lyuk körüli lemezt, majd a lyukacsos csövet ami utána van kimozgattam belőle ennyi az egész, hangja nagyon jó lett, fogyasztás nem változott. Műszaki vizsga az kérdéses :) arra is van módszer: lehet venni fém mosogatószivacsot, azokat kell bedugdosni a kipuba és máris nincs olyan nagy hangja
Ez hogy megy pontosan? Változott tőle a fogyasztás? Illetve meg lehet-e úgy csinálni, hogy (vizsgára, Ausztriába) egyszerűen visszaalakítható legyen?
Hi.Bőrülést mivel lehetne hatékonyan tisztítani?Jön a jó idő és rendbe kéne hoznom külsőleg is a gépet.
De úgy nem dől el a lemez menet közben ?Esetleg értekezek egy szűccsel,úgyis el kell vinnem megvarrni a táskát,az egyik kezd leszakadni.Ő lehet ismer valami spéci trükköt,hogy bőrt hogy lehet egyengetni.
én nem szegecseltem csak a táska formájára hajlítottam és beletettem
Hmm..esetleg valami vékony alu lemezt odaszegecselni?Ha feketére fújnám,nem látszana annyira.Lehet kipróbálom.A vizes módszer valamennyire kiegyenesítette,de egy kis horpadás még mindig van benne.
tegyél bele merevítést pl valami fém lemezből, nekem bevált
hali
nem kell arra sport kipu, nyittasd meg a kipu végét, gyári dob azzal jó a motor, arra lett tervezve. Én is megnyittattam a 800as intuderemét és ez már katalizátoros, nagyon jó hangja lett hidd el, odanéznek az utcán.
Moto Guzzi Nevada 750 űlés,és többféle CDI-k trafók szabályzókEledók.30/9689828
Jaj! Elérhetőség :30/9689828...........Email:majesty250@freemail.hu
Honda Vt 500 hoz CDI+trafók+generátor+dekni,,Honda CB250/400 hoz trafó+CDI+karbi eladók,Más motorokhoz is CDI-k trafók szabályzók.
Üdv!
Eladók a következő alkatrészek
Telefonszám:0670/352-5376
xvs 650 dragstar classic 2001 es re keresek sport kipufogót
teljes rendszer és végdobok is érdekelnek
előre is köszi
Sziasztok! Gondolom vannak itt köztetek Wild olvasók...óriási kérdés:D Mi van a 175-ös lapszámmal? Most pakolgatom össze a 2010-es újságokat és nem találom, fent a honlapon sincs róla kép. Észre sem vettem, hogy nem jelent meg. Tud valaki valamit? köszi
Üdv!
Nincs.
sziasztok érdeklődni szeretnék hogy nem tudjátok véletlenül miylen árban mennek átlagban az iylen nagy chopper sárvédők?
első hátsó
shadow-harley satöbbi..
segítségeteket előre is köszi
keresek ilyen jeladót ami 750es '84-es shadowban van de ha másé ilyen azisjó
Köszönöm,akkor ezt meg is csinálom.
Halli! Áztasd meg alaposan vízbe és utána kitömve szárítsd meg! Akkor visszaáll a horpadás a kitömés mértékéig!
Üdv.Van két oldaltáskám,aminek be van horpadva a hátulja.Hogyan tudnám kiegyenesíteni?Próbáltam súlyzótárcsákkal is.Ki is egyenesítette,de alig egy nap alatt megint behorpadt.