Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt nem értem..
jk
Van ötletetek hogy milyen motorja lehet (vagy milyenre hasonlít) Johnny Blaze(Nicolas Cage)-nek a Szellemlovas című filmben?
250ccm
Hali!
Hány cm3-esek ezek a vasak?
köszi
Ez bizony nem vicc!
299,900,-/db!
06209279651
06203886515
A szívócsonkra gondolsz?.....
Valaki segitsen,hogy hivják azt a biszbaszt ami a porlasztót köti össze a hengerrel egy gumi karika.honda nv 400 steed a vt 600 kistesója.köszi üdv laci
Üdv!Ha ezt pár éve tudtam volna!nem kellett volna megvennem zsí új.mindent a cshopperemhez :( no nekem 2 db első lámpa kéne valami szép cromos egyforma kiegészitő lámpának raknám fel ha lenne hozzá konzol azse lenne baj,még szétnézek othon mi kelhet mejd .üdv lavi
Sziasztok !

Leírás: ELADÓ ! Suzuki MARAUDER / GZ-250 Motorkerékpár Motorblokkja komplett : gyújtással, generátorral , önindítóval , porlasztóval : 110.000, HUF ! Külön az összes feszültsgészabájzós + önindítórelés kábelcucca + a komplett kipufogó-rendszer : 60.000, HUF ! Az árak elég reálisak a futásteljesítmény tekintetében ; ami garantált : 14300 km ! A fent felsoroltak egyben megvásárlása esetén : 150.000, HUF ! TERMÉSZETESEN INDÍTHATÓ és ÁTNÉZHETŐ ÁLLAPOTBAN !



http://www.kepesmotor.hu/suzuk...



Tel:06-30-524-7875
Chopper építök figyelem
Mindenféle alkatrész főleg Keeway de bármire egy átépített chopperhez!
06209279651
koszi, alap motor dolgokat levagom ha gazosak, a zorgesre majd figyelek :-D
Üdv!Én is tervezem már vagy 25 éve és chakkolok minden ismerőst de amig a mostani vasat nem viszik el addig NO spory !Én 883 ra hajtok az 1200 furt jó-jó de ha szarul csinálják meg akkor mén nagyobb bajt csinálhat!mindekitől mást hallok van aki szarozza v.aki meg aszt mond.jó és nincs vele sok gond.Olyan mint a többi motor ha fossá van hajtva azt úgyis meghallod amint beröffen csörög zörög nem jár csendesen elvben csak a kipogót és a szivás zajt kéne hallani,bordásszszijjat megvizslatni alaposan,olaj-szűrő-gyertya!Váznyak meglesni nem-e törött volt,menni vele megnézni simán kanyarodik,sebességet veszi rendesen,a fékektől nagy csodát ne várj,nyomaték az van!hátsó henger hűtése néha problémás hajlamos az elszineződésre a hegfej.Elktromos rendszer made in japan elvileg nem lehet vele gond,csőgáz....
HD Sportster vasarlasat tervezem, elotte szeretnek bovebb kepet kapni a tipusrol, ha esetleg van valakinek 2004 utani, ossza meg velem legyen szives a tapasztalatait, pl tipushiba, mire kell figyelni vasarlasnal, stb ... 1.2es lenne a cel, ha sikerul jo allapotut kifogni jo penzert, ha nem, akkor marad a kissebbik, legalabb az asszony is tudja vezetni.
koszi elore is!
üdv !fém markolatok,hibátlan állapotúak,belső átmérő 26mm 3000ft a kettő! 06304906559
Hali!
Véleményt szeretnék kérni!
Csizmát szeretnék venni és csak kérdezném, hogy melyiket ajánljátok, a rövid vagy hosszú szárút?
Esetleg tudja valaki Baranyában vagy a környéken van-e valaki aki készít ilyeneket?
köszi előre is
hát ezek valami kínai gagyik, de hasonló nekem is van nyáron ha valahova helybe kell szaladnom.
Életem értelmei
És a következő projekt.............tudom-tudom már voltam orvosnál és menthetetlen vagyok
És egy ujjab érdekesség amit én csináltam.Honda Shadow vagy Steed búkócső 1000 ft ból!
Üdv!tudom hogy nem ide való de megmutatom a saját fejlesztésű koppintott motoremelőmet ami eddig 2000 ft-ba van!ha valakit érd. a par. méter. 1m széles 2, 50 m hossz a magaság 82 cm jelenleg még félkész de pár nap és befejezem...
A szept-okt-i MOTOzin újságban pont az efféle multi avagy többfunkciós sisakokról van szó/teszt. (airoh j 105; givi hps x.01; nolan n71; stb.) 10 sisakot hasonlítanak össze, 30-120e ft-ig. Ha ilyesmiben gondolkodsz érdemes elolvasni mert kitárgyalják a különböző ismérveket: szellőzés, súly, ütésteszt, napellenző, állrész fel-leszerés mennyire egyszerű... Nekem nolan n43 air van, meg vagyok vele elégedve, szinte mindíg zártként használom.
Köszi! Én is azon töröm a fejem, hogy talán nem is kéne eladnom a zárt sisakom. Bár lehet egy nyithatós azért jobb lenne.
Még a Suomy is megvan de az is igaz ez nem chopperra valósi.

Ha a nyitott sisak van rajtam még a plexi ellenére is befúj alá a szél.
Csak annyi, hogy amikor nyitott sisakról zártra (állvédős és plexis)váltottam, új világ nyílt meg előttem. Nem mellesleg megmarad az alsó állkapocs, ha pont úgy esik az ember. Az, hogy nem "chopperes" nem nagyon izgat.
Valaki vett már ezekből a sisakból?

http://www.kepesmotor.hu/nyito...
vagy
http://www.kepes
motor.hu/nyito...


Valami tapasztalat?
köszi