Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia kacsa!én is a red barontól vettem a steedemet már 6-7 éve nyúzom küldj nekem egy e-mailt ide :indepente@freemail.hu és leirok róla mindent amit tapasztaltam!üdv laci...ja és ha steed-et veszel nem csinálsz rossz vételt!Ajkai vagyok.
Üdv!
Vadi új krómozott rendszámtáblatartó 1250Ft/Db áron eladó!
Postázom is!
dragjano@gmail.com
Sziasztok!
Van e valakinek közöttetek Suzuki M1500 véleményekre lenne szükségem vagy próbált e már valaki.Kezelhetőség súly kényelem.
Szaisztok!
M800 gyári kipufogót vennék. Akinek van esetleg egy pár fölös utódob (vagy valami iylesmi a neve:)) az szóljon:)
Üdv.
Pécsen vagy közelében keresnék Suzuki VL 800 szervizelésére és átvizsgálására hozzáértő szakit! Esetleg valaki tudna ajánlani?
köszi
Üdv a Fórumosoknak!
Volna eladó szerelésből kimaradt V2-es alkatrészek.
Pl:xv535,xvs650,Honda Vt1100-VT500c,Vt500e,Vt750 és vt 600-as alkatrészek.
Megtekinthetők a bontospityu.hupont.hu
Tel:06703525376
Üdv KAczkó
Sziasztok! Csomagtartóra bőr táskát keresek. Tel.:06205124549
100-as az enyém ,sajnos csak próba után fogod tudni hogy jó-e. Nekem jó.
szevasztok keresek yamaha4oo virago hoz tankot 2 -tes űlést 2oldaltáskát előre bukcsöet 4-dblábtartót ésháttámlát
Plexivel kapcsolatban tudtok segíteni?
Suzuki VL 800-ról lenne szó. Eredeti plexi van rajta, 180 cm vagyok. Kb milyen szögbe kéne állítani ahhoz, hogy a leghatékonyabb legyen?
köszi előre is
Hello!
Kormányt akarok cserélni Suzuki vs 1400-en. Gyári kormány van rajta,és egyenesre akarom cserélni.
Kinéztem egy 102 cm hosszút,de nem lesz-e túl nagy?
Mekkorát ajánlanátok?
Helosztok nem a tiétek ? :D
Eladó amugy :)
nononono@citromail.hu ra írjatok!
Üdv.!
Augusztus 26-27. Levelek Tó-centrum kempingben VÍZEN Fesztivál - Vízparti Zenei Napok - Ha motoros vagy és szereted a rockzenét, ott helyed:) Belépés ingyenes, összesen 8 zenekar ad koncertet, ingyenes sátorhely, gyere érezd jól magad a szezon utolsó hétvégéjén!
Hello mindenkinek!
Budapest XVII-Ker. és környéki Chopperesek vegyenek fel.
MSNre: kaszashoher@citromail.hu
Paripám: Yamaha XV Virago 400ccm
Nem ismerek senkit és magányosan mocizni hááááát... :)
Üdv. Mindenkinek!

Zenei fesztivált szervezek Leveleken. A koncertekre és rendezvényre a belépés ingyenes, sok szeretettel várunk minden motorost.
Üdv.: Imre
AVON VEnom 140 90 R 16 77H eladóa bolti ár alatt 13000 fftal...az új ára kb 43-45 000 ft.
postai utánvét megoldható----postát állom---! null kilóméteres--
30 605 6883

EXKLÚZÍV MEGJELENÉS
Srácok.650-es yamaha xvs dragstart nézegetek,van ami tetszene lóvéilag is.De van benne 50ezer km.Ez sok egy ilyen járgányba?
Üdv a Fórumosoknak!
Volna eladó Honda Vt1100-600-500-750-es alkatrészek.
+Virago XV535.
Fényképek megtekinthetők a bontospityu.hupont.hu
Tel:06703525376
Üdv KAczkó
Sziasztok!
Ha esetleg van valaki aki cserélne choppert sport motorra és érdekli egy Kawasaki Z 750 S akkor szóljon. Elsősorban Kawasaki VN 900 érdekelne!
köszi
Motorosok figyelem!

Kipufogók, bukócsövek és egyéb egyedi kiegészítők gyártása, tervezése, kivitelezése! Keress bizalommal!

Süsü Choppers: 06 30 235 17 08
Eladó kiváló minőségű festett marhabőrből készült choppertáska!
Ár: 25'000 Ft (fix [motor felújjításra kell]
)További képek és információk a hirdetésben:
HIRDETÉSHEZ KATT IDE!
A két oldalon lévő kislámpák egyikébe keresek üveget
Eladó egy teljes időtartamra szóló jegy a 2011.június 8-12 én megrendezésre kerülő 12. Harley-Davidson fesztiválra. Hivatalosan elővételben 15.490ft de én olcsóbban adom!
Érdeklődni: 06 30 700-52-66
e-mail: dewil666@vipmail.hu
Üdv mindenkinek!
Vadi új,műanyag,krómozott rendszámtáblatartó eladó!
Postázom is!
dragjano@gmail.com
Üdv mindenkinek!
Esetleg ha valakit érdekelne,vannak eladó koponyás szelepsapkáim 800Ft/pár áron!Nagyon jól mutatnak!Ha valakinek több db kellene az ár alkuképes!
Érd.dragjano@gmail.com