Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol lehet valami frankó chopperes csizmát venni? Olyan hely kellene ahol van készleten és fel is lehet próbálni!
köszi
Jah és még a Supermotok-ban gondolkodik szintén 4 ütemben ezekről is ha lehet egy pár szót mondjatok
Üdv! Valaki akinek van tapasztalata a Yamaha xvs 125-ös kis chopperről az légyszives mondana róla pár szót? A menetteljesítmény, gyengéi, végsebessége mivel 125-ös ez sem mindegy, és egyéb tapasztalatok érdekelnének. A fiam szeretne egy 125 ös motort, de ő 4T-t szeretne esetleg valamit tudnátok ajánlani nem muszáj hogy chopper legyen. Ő inkább iskolába járásra, túrázásokra használná országúton nem pedig városban.
Nagyon szívesen!
köszi szépen! Felveszem vele a kapcsolatot!
Üdv!
http://www.mucechoppers.hu/ Utoljára 28.000Ft-ért csinálta a bukócsöveket,de nagy az esély,hogy a motort vinni kell!
Tudja valaki esetleg, hogy Suzuki VL 800-hoz hol lehetne hátsó bukőcsövet szerezni?
köszi
indepente@freemail.hu
Üdv!Nem találtam az E-mail cimed ez az én E-mailom ide jöhetnek majd a képek a vt 600 blokkról.Előre is köszönöm üdv:laci
min.400 ccm legyen,azzal már el lehet pöfögni,keveset fogy.olcs.fentartás.nekemis az van...én a hondára eskű!bár tesóm a 400 vulkánból 160 csavart ki.....a blokk úgyis nézett ki orr-száj olaj :( ha pöfpöf mocis vagy a 400 unt. elég.tartalék nem sok van, ezért 2x is megondolom milyen előzésbe megyek bele....üdv laca
Hali!
Ha fussa vegyél nagyobbat! Egy hónap és kicsinek fogod találni plusz a LE-k nem a sebesség miatt kellenek hanem, hogy kihúzzanak a "szarból" ha úgy adódik pl egy előzésnél!
De Te tudod!
üdv
üdv
van alkatrészem
hivjál fel-0670-352-5376
A végsebesség egy szám más nem...............azt nézd hogy agyonhajtva a belét kitaposva nagy nehezen eléri fél óra alatt azt a 100-at amit mondjuk egy agyonhegyezett 50-es visító pöcsköszörű pillanat alatt az egy lelombozó dolog tud lenni.
de azért 100-110 el elmennek nem?:DD
Csak ha van időd bőven a nyugdíjig hogy kivárd míg odaérsz a célponthoz.
tehát akkor azt mondod nem éri meg 4T-t venni országútra 125 ösben
A 125-ösök közül egy sem állja meg a helyét lakott területen kívül legfeljebb a kétütemű....jó ha 100 a vége valamelyiknek, de a gyorsulás is legfeljebb 40-ig mérhető utána lemerül az elem a stopperben.......
Sziasztok, motorvásárlás ügyben szeretnék segítséget kérni a Suzuki vl 125, a Yamaha xvs 125, vagy a Honda vt 125 ben gondolkodok. Abban kellene segítség hogy szerintetek melyik motort válasszam? szempontok: a motor ne akkora legyen mint egy simson hanem nagytestű legyen, és 125-ös lévén megállja a helyét országúton is ezen kívül még egyéb tapasztalatokat is meghallgatok. Előre is köszönöm.
üdv!már beszéltünk párszor vt 600 alk. ügyben,szelepfedelet keresnék.üdv laci
Nagyon köszi a segítséget!
Igazad van, tényleg azt írja, hogy 1000-nél csere és 12000.ként ellenőrizni bár ha cseréled kárt nem teszel vele......normál esetben SAE 90-es 0°C alatt SAE 80-as kell bele, tehát ha télen is használod cseréld időnként... ........és a legfontosabb, hogy GL5-ös legyen...
Amit én találtam az, hogy 1000 km-nél és utána ellenőrizni.
Milyen olajat tegyek bele?
köszi
kell.......szerintem benne van a manual-ban is, hogy mikor...
Érdeklődnék, hogy a kardánhajtásban illik-e olajat cserélni vagy nem kell? Suzuki VL 800-t vettem nyár végén és a könyve szerint nem kell. Vagy elég ellenőrizni és utántölteni?
köszi előre is
Üdv a Fórumosoknak!
Volna eladó szerelésből kimaradt V2-es alkatrészek.
Pl:xv535,xvs650,Honda Vt1100-VT500c,Vt500e,Vt750 és vt 600-as alkatrészek.
Megtekinthetők a bontospityu.hupont.hu
Tel:06703525376
Üdv KAczkó