Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ezzel. 😂
Hát biztos egyre nagyobb fejtörést okoz nekik hogy hogyan nyomják le az emberek torkán.
Na, herpeszem még soha az életben nem volt.
Herpesszel bogyó is elbír.Az elég lenne. 😇
Mondtam hogy valami extra kene,mondjuk a zombvirus,vagy feketehimlő stb.
ez a kovi egy lószar, valami ütősebbet hozzanak
Erre írtam, hogy már sok a szöveg.
Dagad a vízfejük.
Huzzatok oltasert,ingyen van. 😂
Mindenki be fogja nyelni előbb vagy utóbb.Aki bízik magában kockáztat.Aki ojtott az meg abban bízik,hogy simán átvészeli.Mindenhogy veszélyes,bizakodjunk hogy megmaradjunk.
6millió oltott van nem tudom mennyi átesett, már nincs aki leterhelje. Veszprémbe üres a covid osztály
Akkor tőled is kérdezem, ha egyszer tényként közlik hogy mindenkin át fog menni, akkor nem mindegy? Aki akart már kérte az oltást, aki nem az tudja mit válal. Engedd már el ezt 10ezrek belehalnak hülyeséget.
??
sosem az oltás ellen "vergődtem" aki akarja az betolja aki meg nem az nem
és a sok fasz rendelkezés miatt vergődök, aminek java része teljesen értelmetlen, semmi haszon és csak szív mindenki
Értelek, és becsüllek is érte!

Akkor viszont miért vergődsz úgy, mintha oltatlan volnál? Illetve még annál is jobban.... 😆
mert én egy jónevelt honpolgár vagyok mindent megteszek amit a haza kíván
voltam katona adózok rendesen és ha kell megszúratom magam
a 4. oltást a makkba kérem mert geci kemény vagyok 💪
táppénz van, papíron
a kis geci maszekoknál ez úgy van hogy ha ott vagy akkor kapsz pénzt ha nem akkor nem
persze el lehet menni győrbe dolgozni mert az fasza, de mindenki nem lehet győri lakos.......

amúgy elvben egyetértek a szemléleteddel, de gyakorlatilag ez sok esetben kivitelezhetetlen
Ez a hozzáállást mutatja, de - gondolom - ezt neked is hiába magyaráznám 🙁
Akkor mi a f@cér' oltakoztál?
Ez csak duma... minél több helyre mászkál, annál többet fertőz le... nem hiszem, hogy egy hétig nem tud a seggén maradni... főleg, hogy még papírt is kap róla.
ja, hogy kevesebb a pénz? Táppénz nincs? Akkor nyugodtan lehet menni fertőzni, aztán lehet, pont emiatt elpatkol valaki - de a lényeg, hogy pézike legyen ☹️
Mondhacc akármit, az ilyen büdös taplókat ott baxnám agyon helybe 😡
fel kellene már fognod hogy mindenképp bele fog "dögleni" ha nem most 3 hét múlva ha 3 hét múlva nem akkor 3 hónap múlva..... vagy épp 3 év múlva a 117. hullámban
akinek szar a szervezete azt úgy is letérdelteti
az hogy mikor lényegtelen
Remélem ezt MUZ kolléga is olvassa.
Azt nyilatkozták azért, hogy fokozatosan terhelje az egészségügyet.
De már sok a szöveg 😄
Esetleg azért, mert nem kéne újabb tízezreknek bele dögleniük? Tudom, amíg nem érint közvetlenül (család, barátok, munkatársak) addig nagy ívben leszarod. Ahogy az ország fele nagy ívben leszarja....
Na, de ha tény ként közlik hogy mindenkin át fog menni, akkor miért okoz ez akkora problémát?
fogalmam nincs hogy számolják
az a fertőzött akiben jelen van a vírus, ha beteg ha nem