Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez konkret haborus veszteseg,joszip fura hadseregreformja es az ukran ehinseg nem ide tartozik.
bizonyíts be(kezeit széttáró)
most kire számoljátok ezt a 75 milliót? összesen? Mert mind azért nem hitler műve volt ám(ujjával nemet mutató) Azért joszif koba is nyomta a gombot rendesen(meghajlós) Csak az ő számlájára saját honpolgárból 20 milliót írnak. (meghajlós) Meg még egy ennyi aki ellen harcoltak(kezeit széttáró) ehhez képest a hitleri végső megoldása a maga 6 milliójával még alul marad. A lágereket egyébként orosz mintára készítették. Nem a németek voltak a feltalálói(ujjával nemet mutató)
Hogy,mlyen igazolas stb,mennyi ido stb,cifrazd az egy szavasat.Irj pipi esszet.
Mit kell ezen részletezni? Február.
itt már nincs mit informálódni. Minden információ a birtokodba van (kezeit széttáró) vedd fel a fájzert vagy a dzsonzont holnap reggel(Idegesen asztalon kopogtató)
Reszletesebben?
Neked tenyleg hobbid egy kerdesre hulyesegekkel felelni?
Megegszer felteszem,csak hogy felfogd.
45 re volt 75 mllio halott,es egy terdig rombolt europa,foldbedöngölt nemetorszaggal.
Szerinted megerte nekik?
Weimari koztarsasag.Na es?
Elvesztettek egy haborut elotte,a gyoztes megszivatta,mindig megszivatjak.
Ujra kellett kezdeni?
Ja igen,es egyszerre kellett nekiugrani az angoloknak es a ruszkiknak?
Se nyersanyag se emberanyag nem volt eleg.
Totalis elmebeteg elkepzeles volt.
Persze voltak akik tudtak kicsit tompitani de 43 vegere mar mindenki aki kicsit is kepben volt latta hogy kakukk.
De meg elhuztak az egeszet.
nektek ezt nem győzi gyártani(fetrengős)
Akkora felhasználók vagytok, hogy muz alusipka gyára felszaladt a 10 legnagyobb vállalkozások közé az országban 😅
😂
Az évtizedes butítás beérett!
A fősodratú média által tolt "értékrendek" megtalálták azt a célközönséget, akik beveszik a tápot!
Mondtam már hogy február.
??????????????
Mivaaaaa??
Én hol beszéltem 75 milláról?
Te mi a tökömet szívsz?
Vagy mi a faszom bajod van bazdmeg??
Egy kibaszott mondatot nem tudsz értelmezni!
Tudod egyáltalán, hogy mi volt a Weimari köztársaság?
Tudod, hogy miről beszélek?
Egy lóval sakkozok bazdmeg!
Mindenkitől bocsi, de most már direkt nem írom át!
Nem tudja mi az a bullshit.Érthetőbben írd le ,hogy megértse. 😉
Mondod te,aki folyamat bullshitet tol felbukkanasa ota,nemazert de kivancsi lennek mivel igazolod a 75 millio halottat a tagranyilt szemeddel es a nagy eszeddel?
Es ha a a zsido nagytokevel jossz elo......... 😂
Neked teljesen mindegy, hogy mit mondok, mert olyan szinten vagy vak és buta, hogy arra szavak sincsenek ebben a szép és kifejező , magyar nyelvben.!
Szelektalok,pipit el sem olvasom. 😂
Végre rad is ragad valami 😆
Hajjaj.........mindent IS. 😂
Ja… értem… hat az sm tele van szakértőkkel, jól is teszed, ha felszeded a tudást…
Eddig mit tudtál meg? 😁
Nehogy kitaláljátok a végén, hogy a Fidesz jobboldali 😂
Tobb kell.Sokkal,iszom az itt elhangzo relevans es tudomanyos infot. 😆
Információ: két oltás kevés… ennyi elég info 😆
Te hogy allsz a rokonlatogatassal?
Informalodom,kivarok. 😆