Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aki meg oltott abba bízik, hátha nem döglik bele az oltásba 😂
2 év alatt én már kezdem megszokni,hogy semminek nincs értelme amit csinálnak(fetrengős)
Ja,es ketten utazunk,o meg 2-1/3.
akinek nincs meg mind a 3 oltása 😂
sajnos az te is napról-napra hülyébb leszel gondolom a korral jár ez(fejét fogó)
Ha jol emlexem az egy egyen peugeot kisteher ami ha elmrgy 60e et orulhet.
Az ezereves az meg van,nem kell legyartani,ergo sporolom a carbonlabnyomot.
Es kell,folyamatosan megy,es viszem a butorokat amiket tologatok a hideg raktarban. 😂
Ha jól emlékszem az egy új hiace, amiben 3ember utazik, te viszont egyedül utazol egy 1000 éves összegányolt romba.
azért mert a benzines szaroddal szennyezed a környezetet az enyémet is (szemeit körbeforgató) Neked is kellett volna napelemet kiépíteni a házad tetejére,meg venni egy vellanyautót a hulladék retyó helyett. (kezeit széttáró) Így megújuló energiából zéró környezetterhelés mellett autózhatnál(kezeit széttáró) És igen amíg ezt meg nem teszed lapáttal kell ütni téged(meghajlós) Nos miután felvetted a 4-ik oltást útban hazafelé menj be 1 bankba tetess a házadra jelzálogot, vegyél fel egy bőrönd hitelt, rendelj meg egy elektromos dácsiát és tetess napelemet a házadra az helyett, hogy fos motorokat nézegetel ami megint csak a környezetet pusztítja. (szemeit körbeforgató)
Mondja az aki teherautoval viszi nyaralni a ceizel gyereket. 😂
Mondja az aki hobby célokra vesz magának egy teherautót (fetrengős)
Ő ezt élvezi, hogy a fórum hülyéje (fetrengős)
azt nem tudni, minden estere a pénzt félre tette megőrzésre lölőnél. 😂
Mi az az inci?
1 (óranézegetős)
A mi véleményünket és hozzáállásunkat az oltásról már rég tudod szerintem(kezeit széttáró) Nincs már miről informálódni erígyé ótakozni
kell a 3-omn (meghajlós)
Huzzatok oltani. 😂
Egyszer megnyerted a csatát. 👍️De inci ellenes irogatások is csak a szérum megjelenésével egyidőben jelentek meg.Nem kell magyarázkodni.
így is fel lehet fogni
de
ha mondjuk az elkövetkezendő 30 évben lesz még 100 féle nyavaja akkor hetente bökdösik az embert mindenféle cuccal?
Túl sok filmet nézel.
Nem, én azért nem vagyok beoltva mert úgy itéltem meg már a kezdetektől fogva hogy nincs rá szükségem. És az idő igazolta a jó döntésemet. Elkaptam, meggyógyúltam. És most hogy márátesett vagyok, tovább erősítette hogy ezért valóban kár lett volna oltatni.
Nem, az oltás a hadgyakorlat.Felkészít a háborúra.Minél több a hadgyakorlat,nem ragozom tovább.
az oltás olyan mint egy mentő mellény, az esetek többségében hasznos, de ha a titanicon kaptad akkor nem feltétlen fog megmenteni
szóval ha szar a szervezet az így is úgy is letérdel, ha csak egy kicsit szar akkor simán megéri az oltás
ha meg kibaszott patent akkor nem szükséges
az oltásoknak egy nagy hátrányuk van hogy a szervezet egyre szarabbul védekezik hiszen nem kell magát erőltetni
régen jött valami nyavalya vitte a népesség x százalékét de aki maradt az utána bírta a gyűrődést és jó eséllyel az utódai is
a végén full korcsok leszünk......
5751001
Te is be vagy oltva,csak egy információval.Amit nem te találtál ki.Hogy mért ne.
Én is azt mondom, majd ha olyan jön ami 100-ból 95 embert megöl akkor én is be fogom oltatni magam.