Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kelleni fog elhagytan a tavalyit. 😆
MI lenne? Jégkaparó... 😆
Oltatlan ne akarjon külföldön kujtorogni, maradjon otthon.
Ha valaki ennyire hülye hogy ezt se fogja fel, akkor meg is érdemli.
Kivarom milessz,raerek. 😆
azok kellene vérfrissítésnek
hosszútávon igazuk van, bár a kivitelezés megkérdőjelezhető
...ellenben a sok rohadt nigger és arab emberformájó buzi migrálttal.
már régen be kellett volna tolni neki a harmadikat, aztán gyors a negyediket is mert csak úgy lehet a nyugatiak seggét nyalni, különben nem engedik be az embert az országukba
Imadom amikor terelsz. 😍
Adasd már be a harmadikat Zoli… ne legyél képmutató, felszopod az oltáshívőket de te nem adatod be a harmadikat pedig szerinted mindne logikus lépés a harmadik oltást követeli. Gyerünk, adasd be!!! Kell az neked!
Es anya,uborkábol is csakegyvan. 😂
Ez csak úgy....
"Ismétlés a tudásnak az a jó édes anyja!"

Én így ismerem... 😆
Ismetles a tudas attya. 😅
A véleményedet tiszteletben tartva, de te ott hibázol, hogy a számodra szerencsés esetből akarsz egy egész társadalomra vonatkozó következtetést levonni, legalábbis ahogyan én látom.
Doktor levi,értelmezd kérlek. 😂
Amugy a tiz honapos vuhani ragya meg kariko szerint sem er semmit az optimusz ellen,szoval huzzal oltatni. 😂
Kulonben tenyleg maratoni orrfu keringes lesz. 😂
Vagy inkább indulj ès adasd be a harmadikat mert addig csak egyhiteltelen ember maradsz mint eddig 🤷🏼‍♂️
Bort iszol vizet prédikálsz vagy hogy van ez a mondás.
Ki fog herélni,mind a NÉGYET. 😂
A fene a gusztusodat.
Még légyszi tegyél be ide pár diagramot 🥰
Nem bántom, azt ezek szerint Bogyó szeretné csak.
Én csak véleményezem.
Az én véleményem semmit nem változott mióta átestem, ja de. Azóta méginkább és már tapsztalatból mondom hogy ezért rohadt kár lett volna oltatnom.
eleinte lófasz volt itt nem járvány
az első hullámban a környéken nem volt olyan ember aki ismert volna olyat aki elkapta és megbetegedett
utána azért kezdett potyogni a nép, és akiket ismerek mind olyan volt hogy vírus nélkül is leföldelték volna belátható időn belül
majd ezután azért megjelentek azok a betegek akik geciszarul voltak, és még a gyógyulás után is hónapokig nem voltak formában
amúgy még mindig nagyságrendekkel több oltatlant ismerek aki nem volt beteg mint aki beteg volt
de az is igaz hogy az oltottak se igen betegednek meg
amúgy szerintem mmindenki elkapta már legalább egyszer csak a többsége észre sem vette, vagy egy megfázás szerű tünetekkel megúszta
pl nekem is kapart a torkom vagy másfél hétig meg fájt a hátam, aztán vagy huzatot kaptam vagy vírust, nagyjából így volt vele mindenki
Szerencsére nem.