Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint ahogy te nagyotmondó,hülyeségeid.Közel sem irkálok faszságokat valaki tevékenységéről,amikor nem is ismerem.A fikáhgatós,biztos hülyegyerek vagy stílust mások sem komálják.Többet kerestem a 4 óra alatt,mint te két szolgálat alatt.Mert biztos galamb hozza a híreket. 👋
Még itt sötét borsodban az ipar fellegvárában se egyszerű az élet 😆
Tűzoltó vagyok nem mekk-mester 😂
Mi lenne ha én néznélek meg egy balesetnél mit tudsz, kezedben a feszítő vágóval???
Én nem állítanálak ilyen feladat elé.
Így nem életszerű a kiváncsiságod 😂
Tudod mit mondanek erre?
Blödit kiveri a viz. 😂
Két oldali alsó lengőkar+ támasztó gömbfej+futómű beállítás. 👆️3,,5 óra.Megnéznélek hogy csináltad. 😂
Elsöként az országban.
A MOL-nál is követelmény/munkafeltétel lett a szuri?
Sört iszol, mert elfáradtál????
Miben fáradtál el ennyi idő alatt?
Emelgetted az autót?

Akkor szomjas vagy, vagy éhes?
Döntsd már el!
Na mi a helyzet,nyárson sütöttél egy két galambot? Éhes vagyok most végeztem a rohadék Chrysler 300 C -vel.Iszok egy sört ,mert elfáradtam.Lessz kaja?
Van aki az elsőért se.......ismerős 35 év urán hagja,ott a MOL-t. Másik baráti hölgy tanár, ő is,ott fogja hagyni a,pályát. Egyik se fiatal. De legalább 15-20 ilyet fel tudnék sorolni csak ismerősöket.
Tenyleg nem rossz. Snipes-t egy kanal vizben meg tudtam volna fojtani az elso perctol. :D
Nekem sincs, én meg csóró! nCore-n fent van, töltsd le.
Nincs netflixem,soher vagyok. 😂
Egy huszkilos o2 palackot vontato szakallas pufajkast siman lecsapok gyakorlas nelkul is. 😂
Ne mondd, hogy tükör előtt gyakorolsz a lapáttal?! 😆
https://www.netflix.com/hu/tit... ez is nagyon jó kis mini sorozat!
Ez a magyarul a bosszu neveben,a netflixen my name címu.
Fogyaszthatobb mint az amcsi szemet,ahol egy vagon logikatlan kissebbseg tolakszi.
Itt mg van ver,meg 40 kilos csajszi viperaval veri felholtra a maffiasokat. 😂
A horvátoknak elég egy hitelt érdemlő pozitív teszt. Azt nem nagy feladat produkálni manapság. A fele ismerősi köröm “karanténban” van. De ha nagyon akarom, teljesen hiteles gyorstesztet is is tudok pozitívat csináltatni 😃
Horvátnak ez oké.
Máshova meg lehet menni negatív pcr-rel.
Sok helyre meg kell a pozitiv pcr. Nos nekem van egy pozitiv, 2perc alatt írom át rajta a dátumot 🤷🏼‍♂️ Viktorunk kártyát nem ad, tehát qr kód nincs.
Jok, a fene vinne el oket. Az ujabb kinai nacionalista kungfu legendafilmek is tok fogyaszthatok, mint a Fearless vagy az Ip man sorozat. A Tombolo okol Jet Li-s feldolgozasa, a Legend of the Fist is kimondottan fasza, zenere, fenykepezesre, akciora egyarant.
Börtönből amelyik rab nincs oltva, az fizetetlenre hazaküldik a Főni????
Mert az őröknek kötelező.
Ezzel mi lesz szerintetek?
Mert mas munkaja fontos,az ovek nem. 😂
Ja,es mind onkent beoltatta magat,a foni biztos. 😂
Remélem választások után sem merik meglépni a kötelezőt. Bár én asszem éppen motorozok választás napján... 😇
Ket het,tiktakk.
Amugy felkel a nap es le is megy 15.-e utan.Semmi nem valtozik,nem lesz kotelezo es a bótban ugyanugy vehetek kovaszos bagettet mint most. 😂
Várjunk a választások után mi lesz!!!
Egyébként másnak miért tették kötelezővé???
Maguknak ugyan miért nem,???
Majd kiderül, nem sok van feb.15-ig.