Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem egyet vett,most is elbasz egy lakást izléstelen csálé csempékkel. 🤔
Én inkább 3-ra tippelek.
térdelve vette 😂
ha nincs vírus 3 lakást meg két dacia tudott volna venni
Nem vendeglátózom, tehát félreértés van, az “én nem” arra vonatkozott, hogy nem csinálom…
“szerintem”, úgy van, hogy te nem ismersz, és nem “szerintem”, hogy tudok olyat is aki beterdelt valamint, olyat is a saját környezetemben, aki a covidba belehalt, vagy nagyon megviselte, bár sokak szerint az semmi nem volt és nincs ilyen….
Szokták mondani, attól kell el venni aki a legjobban sír. 🙂
Letérdeltél?! Vettél egy daciat meg egy lakást a covid alatt. Ez jelenti azt hogy letérdeltél ??
Nevetsz azon hogy én egyet sem ismerek, tehát szerinted nem így van.🤷🏼‍♂️
Pedig én egyet sem ismerek annak ellenére hogy elég sok vendéglátóst ismerek hiszen “kollegák”.
Erre hogy jutottál? 😆
Nagyon sokan letérdeltünk pedig. Lehet te nem látod én meg aki benne van az látja
Tehát akkor mindegyik le kellett térdeljen ugye?
Nem, ennek két oka volt: van havi szolgáltatás (ezt a covid ra hivatkozva le kellett felezni 3-4 hónapra), volt tőke, amit beletettem a cégbe, hogy ne kelljen elbocsátani senkit.
Többen nem voltak ilyen “szerencsések”, mert mi ugye egy fillér támogatást nem kaptunk 😂
Mostakkor kotelezo magyarorszagon?
Mar a tanarok,eü,kormanyzati szervek es ahol a munkaltaton kivul?
Naszoval terdeltel vagy nem?
Aham…. Én nem 😂
ti nem e világon éltek(kezeit széttáró)
A vendéglátásba is max az alkalmazott térdelt le, de azok se igazán, mentek futárkodni. A tulajnak meg ment annyira hogy simán elvolt. Max a családi kassza csökkent 5%-al.
Aki tud az tud. 👍️
Én szerencsére egyet sem ismerek. Egyetlen vendéglátós ismerősöm sem térdelt le. Fodrász, műkörmös stb meg ugyanúgy dolgozott akkor is amikor nem volt szabad.
Én is részben vendéglátózom, 1teljes év kiesett nagy rendezvény nélkül. Viszont nem térdeltünk le.
milyen jól tudod…. az összes 😂
Milyen szektor is?Vendéglátós,fodrász,műkörmös,kutyakozmetika.
Az a pár hét a mi szektorunkban 5-6 hónap volt… páran letérdeltek… 😆
Ha te mondod,de aze elmehetnel...... 😂
Kicsit már röhejes ez a "huzzatok oltatni" duma. Senkit nem idegesít, senki nem veszi komolyan, viszont nem is vicces. Szerintem csak neked vicces, de ez így még gázabb.
Huzzatok oltatni! 😆