Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😁
zoli egy fasza troll, neki akkor jó ha nektek nem jó
csak azért basztat az oltással mindenkit mert ez nagy divat lett
közben meg szerintem vastagon leszarja hogy van-e szórva az ember vagy nincs
csak gecimód ráér aztán basztat mindenkit
amúgy saját magát is beszopatja olyan projektekkel amit egy épeszű ember nem csinálna meg....
De egy szanalmas nyomi is vagy,jol mondta kerilaci,ha nincs erv,kifogysz a terelesbol,rogton bedobod a csaladi kartyat. 😆
Holott lassan kiderul hogy bingo okosabb mint te. 😆
Mint öregapàm 😂 ő ugyan nem ment sehova olyan helyre ahol elkaphatná. Csak a vásárba, csak a boltba. De maszk volt rajta, így nem kaphatja el. (83évesen volt koronás és van 2janssen oltása, így sorrendben)
Van akinek nem szabad a szavára adni. Engem is basztattak, hogy kell menni oltakozni, mondtam hogy köszi voltam koronás nincs bajom. Aztán amikor a 2pfizer1szputnik után beteg lett, azt mondta a szputnyik nem jó. Mellesleg hangsúlyozom, biztosan jó volt hiszen nem halt bele.
Tenyleg erdekel,es komolyan.
Nem par homalyos egysoros mondat.Igazabol csak tulerzekenysegbol ugrasz ram,pedig ez nem trollkodos mondat volt a reszemrol,akkor ha azt akartam volna akkor egyertelmubben trollkodnek.
De nem volt szandekomban.
Viszont te is tegyel meg valamit.
Egyertelmubben fogalmazz.
Ha valamit mondani akarsz mond.
Ne csak bedobj egy felmondatot.
Erdekel,barmilyen oreloncepciod is van felem.
Gondolj bele, szegény ember itt van minden nap a forumon nagyjából 24/20órát, a boltba bemegy néhány nevezzük őket nem annyira okos embernek, hazamegy, anyukája van otthon és nincs más akihez szóljon, esetleg a kutyájával beszélget. Persze hogy ilyen megrökönyödött ember lett belőle 🤷🏼‍♂️
A Bogyó egy hajszállal jobb mert ő legalább hall valamit a világból a feleségei szavain keresztül.
Azt nem írtam, hogy a nem oltottak az oltásuk miatt baszogatták volna az oltott tesókat.
Eleve az oltás ellen, és megint, és még egyszer, és folyamatosan.
Én nem kizárólagosan ide járok fórumozni. Látom amit látok.

Azt mondjuk el kell ismernem, a nyuggerek, akik féltik a szaros életüket, azok mondjuk basztattak a munkahelyen is, hogy micsoda jó dolog az oltás, és kell... Igaz, a buzeráns S. Jóska, közölte, hogy ne menjek motorozni meg biciklizni, mert beviszem a nyavalyát a munkahelyre, de ő azért elvitte a feleségének a rohadt kis pinanyaló dögjét kutyafodrászhoz vagy mi a tököm az.
Tehát a logikája erős problémákat mutatott, ezért is röhögtem ki, amikor az oltással előhozakodott.
Tedd mellé az izraelit is akkor lesz korrekt :D olvastam én is, ezért nem akartam rá érdemben vàlaszolni. Feltételezve persze hogy egy cikkről beszélünk. Azthiszem portfolios, amiben leírja hogy az usaban igy, izraelben meg pont fordítva 🤷🏼‍♂️
Itt mindenki leszarhatja az oltatlanok vergődős érveléseit. 😆
Hiába próbálok néha normálisan szólni hozzád, akkora egy virtigli köcsög vagy, hogy ezt a lehetőséget a továbbiakban ignorálom!
Te kertel bizonyitekot az utazasib kivul b+. 😆
Csak ha ott az irrod elott inkabb elkummantod.
Inkabb hisztizel.Pedig kerilaci kiturta neked.
Friss nagymintas optimusz variansra stat,a tengeren tulrol.Novemberi.
A Zolink nem hülye. Illetve igen, csak másképp. 😆
Legalább nem vágom meg magam.
Semmi köze a grafikonnak ahhoz hogy csak az utazás miatt oltattad be nagad és most papolsz hogy kell az oltás közben a harmadikat nem akarod beadatni🤷🏼‍♂️
Ne aggódjál, be fogja adatni.
Raerek februar 14 ig. 😆
Vagy meg tovabb. 😆
😂 😂 👍️
Ne agyfaszt kapjál, hanem harmadik ótást! 😂
Adasd be a harmadikat! Akkor majd egy hangyányit szavahihetőbb leszel. Addig csak egy képmutató maradsz 🤷🏼‍♂️
Mutattam a grafikont,de elkummantod. 😆
Szerencsere te tuti tudod a megoldast.
😂
Szegény bogyó, mehet a hatodikért!!
Na én ezt pont fordítva látom. Itt is folyamatosan a logikát elkerülve akar meggyőzni pár ember, mondjuk csak a zoli mert Bogyó legalább kijelenti hogy az utazás miatt oltassam be magam, ez az egyetlen észérv az oltás mellett.
Itt én olyat nem olvastam hogy valaki azt mondta volna jó hülye vagy hogy beoltattad magad. Mindig csak az van hogy oltasd be magad mert az jó.
Nyomban 6 kell hogy ne irfu maraton legyen. 😆
És egy oltás nem lesz elég, még kettő sem.... 😆