Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Onnan indul a dolog, hogy a teszt pontosan egy kalap szart ér!
A másik problem, hogy ha egy szívbeteget kivesznek a kardiológiáról s átrakják a kovid osztályra, vajh megkapja e azt a kezelést, eszközöket amire szüksége van??
Eddig sem húzgálták a náthásokat össze-vissza!
Ha valakinek pozitív lesz a Covid-tesztje, mégis hová tennék? Várják meg míg az összes nem Covid-os szívbeteget, stb. végig fertőzi?
Sajnálom!
Nyugodjon békében!
Egy újabb áldozata van a hibás protokollnak, melynek ki kell szolgálnia a propagandát!!
Ez épp ideillik!

"Sokan úgy fekszenek a kórházban koronavírusosnak titulált betegként, hogy egyébként semmilyen panaszuk, tünetük nincs. Ez amiatt van, mivel sokakat tesztelnek a kórházban Covidra, és ha pozitívra jön ki a teszt, akkor átkerül a Covid-osztályra, akkor is, ha egyébként egyéb probléma miatt van a kórházban az illető."

Ez a fazon, Szlávik János főorvos, a Dél-pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője.
szerintem nem egy ember csak azért ment el a temetésre

nem mondom hogy nem bunkóság de amit művelt a gyerek az sem volt egyszerű
Hát akkor kb. akkora taplók voltak azok is, mint az apa - vagy nagyobbak.
jó dolog ez a káröröm(meghajlós)
De én úgy gondolom nem akkor van ott az ideje amikor a szülő temeti a gyereket(ujját lefelé mutató)
én csak ezt az egy esetet ismerem
biztos volt több is a környéken de nem érdekel a téma

egy baleset van még előttem 20+ évből
újgazdag csemete nagyon élte a nyugati kocsival történő száguldozást
aztán amikor az apját basztatta mindenki hogy szóljon már a gyereknek hogy fogja magát vissza akkor mindig az volt a válasz: jó kocsija van megteheti
aztán a hülyegyerek addig májerkodott amíg elkapott egy oszlopot aztán véget ért a földi pályafutása
temetésén amikor vinnyogott az apja pár ember odaszúrta neki: jó kocsija volt megtehette
ez annyira előttem van....
Emelem kobakom előttetek a munkátokért!
Van akit az ment meg, van az akit az öl meg.
Sajnos mindkettőre van példám a 27 év alatt, nem egy nem kettő.
osztálytársnőm kirepült
kb 30 éve tolószékben gurul
szerintem ettől már nemigen van szarabb....
De,mondtad. 😆
Szelvedon nem,szelvedovel. 😆
mert nem te vetted nekem a proszet(ujjával nemet mutató)
Valamit lehet még is javított rajtad ez a vírus(gondolkodós) eddig határozottan azt állítottad, hogy nem lehet kirepülni a szélvédőn(kezeit széttáró) Én meg sosem mondtam azt, ha valaki kirepül az karcolások nélkül megússza(ujjával nemet mutató) Azt mondtam, hogy van amikor esélyesebb a túlélés ha valaki a szélvédőn keresztül katapultál, mint ha becsatolva az autóba marad(kezeit széttáró)
Kirepulni ki lehet,csak nem elve,karcolasok nelkul.
Meg nem mutattad bez a trukkot eloben. 😆
mert te nem látod veled is mit művelt a 2 szputnyik(kezeit széttáró) Eddig csak félkegyelmű voltál most egészen az vagy 😂
Szerintem még most sem hiszed el, hogy ki lehet repülni a szélvédőn(fetrengős)
😂 👏 Csak közben Tv nézek.
Mar natúrban is fullidiota vagy,mert kene atvaltoznod? 🤔
ja (legyintős) én nem attól félek(kezeit széttáró) Hanem attól, hogy ilyen full idiótává változom át az oltásoktól(fetrengős)
💉 💉 💉
milyen tűtől?
Félreérted!A szófosás már unalmas.A gechit érdekel ,hogy félsz a tűtől. 😂
Miből veszed, hogy az általad "fidesznyik"-nek nevezett vagyok?
Ja,bentragadsz a budiba.
nekem jó így 😆
Még munkásszállóba sem mehet.