Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azert ha a haboru vesztesre all a penzert barmikor. 😂
Háromezerér'
Elektronikusan megvan.Potolhato.
Nem kell, az első csatát úgy tűnik megnyertük.
Mondtam hogy ő a követendő pl? Oltatlan, viszont átesett védettségivel csak a sajátját elhagyta.
Hivatalos tengeren tuli stat,nem orban hamisitotta.
Kivarok meg mert.......csak. 😆
Kérilaci? Az aki azt mondta hogy mindegyik ugyanolyan biztonságos és hatásos? Inkább hagyjuk.
Vagy már voltál is oltakozni, ezek meg a mellékhatások nálad. 😂
Meg töprengek,had szivassam meg levit. 😂
Elmégy te ingyen is - csak a szádat járatod még előtte pár napig. 😆
Szerintem meg pont az oltottak vernyognak hogy az oktatlanok miatt van minden.
Itt szerenyen megjegyeznem,ha le tudod szervezni,en siman elmennek helyetted az 1,3 millaert, 😂
Büszkén mondtad, hogy szintén oltatlan tűzoltó kollégád "milyen ügyi volt", ő a követendő példád?
Mivel akarnék csalni, hol írtam ilyet?
-5 fok van B+, azt is meggondolom, hogy a házból kimenjek 😅
Hopp, akkor eszerint öregapád is oltás ellenes volt, csak időközben meggondolta magát - biztos beszart, mert látta, hogy a nyugger klubban hullanak a tesók 😅
Mikor a 80 felettieket elkezdték oltani, Jansen még a fasorba se volt - és ő már a legelején sorra került volna.
Felolem szankoval is.
Motorral.
Oltopontra bazze. 😆
Remélem rám nem úgy gondolsz, hogy én is csak baszogatás miatt vagyok itt.
A mutterék engem ismernek jól, tudták, ha baszogatnak, akkor csak megmakacsolom magam. Nem is emlegették.
Meg az enyéim sem járnak sehová, csak bolt meg a vásárba vasárnap.
De kurvára ráértek - menjetek motorozni! 😆
Es meg mindig kitersz a grafikontot nyomi.
Nem tetszik hogy az adatokat az az orangutan is atlatja,ezert nem foglalkozol vele? 😆
Na mi a ? Nem tetszik ha úgy viselkedek veled mint te velünk ? Görbetükör már bántja a csőrödet?
Érvekről beszélsz amikor minden érvet messze kikerülve egy egy a kontextusból kiragadott szóra próbálsz reagálni 😂