Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoli végső kétségbeesésében már minden szalmaszálba próbál kapaszkodni. Ahelyett, hogy nyárig beadatná a három Pfizert.
Most hiszel az Index-nek?
Máskor hiteltelennek titulálod.
Bogyót meg tiltod tőle, mert kiégeti az agyát.
Állj már a sarkadra! 😂
Az lehet, de útlevél nem jár hozzá! 😆
bogyó megmondta a kínai meg a ruszki csak szar lehet. ez az alap.
😂informalodom,kutakodok.

https://index.hu/kulfold/2022/...
Naaa!Előkerültél...Én is kaparhatom a jeget a szélvédőről a jó kis drága kártyánkkal...de nem kaparom mert fűthető oszt leolvad!hehehe 😇
Kollégám oltatlan.
Bebizonyítják minden nap, hogy fogalmuk sincs mit csinálnak.
Kollégám felesége pozitív lett tegnap, felhívta a dokinkat, azt mondta neki, hogy ha nincsenek tünetei, jöjjön dolgozni, mert így is kevesen vagyunk.
(Mi lesz febr. 15-től???)
És jött.
Ennyit az operatív törzsről!!!
Szerintem se.Csak úgy agyaltam rajta.a gyerek óvónője kovidos lett,így a gyerekek karanténba kerültek mint kontakt személyek,az egész csoport.Elkezdtem olvasgatni,azt írják hogy az mentesülhet a megfigyelés alól aki érvényes kártyával rendelkezik(oltott vagy átesett).Na most hiába esett át a betegségen semmiféle kártyát nem kap.Egy baromság.A másik érdekesség,az óvónő pénteken lett pozitív,tegnap hívtak minket hogy mi a helyzet és hogy karantén van a gyereknek,ma jött az email hogy a 7napos karantén ami jan 21től-25ig tart ezennel lejárt.Sehogy nem jön ki a matek.
Szerintem nem.
a libamáj undormány, egy zsír paca
a csirkemáj sokkal jobb ízű nekem
Én meg hajósban és nem komplett! 😅
Szerintetek egy 3éves gyerek kap védettségi kártyát?
Én tanárcsaládban nőttem fel és nem bírok tanárt enni. 😕
Haver libás családban nőtt fel és egész gyerekkorában libát libával ettek és úgy megutálta, hogy a libamájat sem képes megenni.
sült nyulat megeszem, nem a kedvenc, de a tyúkpörkölttől jobb
régen nekünk rengeteg nyúl volt, lehet akkor sokalltam be vele, heti szinten ettük a nyulakat
egyedül a vadas(mártás) ami még mindig tetszik, de azt is csak úgy ahogy anyám csinálja, ettem mát máshol is de azok nem jöttek be
Én bármennyit. Egy kis savanykás tárkonyos levest főzni belőle aztán a combokat ropogosra pirítani, párolt-pirított sárgarépával meg batátával 🤤
Azt én spec. nem szeretem semmilyen formában bár megeszem ha van.
Nem véletlenül írtam neki.
És kénytelen lenne máshonnan infót gyűjteni. 😂
Tényleg jó. Volt hozzá szerencsém. Nyilván nem a parkban kell hajkurászni a levesbe valót, a háznál nevelt galamb nagyon fasza.
A másik a nyúl, az is nagyon finom.
A galambleves igen jó állítólag a legtisztább húsleves, a volt szembe szomszéd tart galambot vágásra és adott már, jobb mint a fácán.
Ez mekkora buziság! 🙈 🙉 🙊
Nekünk nincs galamb.
Más forrásokból informálódunk.
Ti meg nyugodtan főzzetek belőle levest, annak le az értelme! 😀
Na megyek melozni a műhelybe, megjött a cra.300 C.Te meg turbékolj a galambokkal. 🖕