Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Post kovidos lett itt valaki ?
Hat, aszittem a PPAP-nal nincs lejjebb...
Már megint a youtube.......
Mi mi?
Szerintem keversz valakivel.
Nem fasszopó. AZért kutvaanyáztam mert sértegetted hazugnak és gyilkosnak nevezted a feleségem szóval kurva anyádat buzi. Gyereked beledöglött már?
Hét.......?Az mi?
Szerinted.De hét a te véleményed meg a valóság sokszor nem fedik egymást.
De,ugyanaz.
A blőd dolgokat ír és a hülye nem ugyanaz.Nem igaz?A hülyétől kérdezek.
Na haladunk,mivel tőlem mindig kérdezel,ha betartod amit írtál nem vagyok hülye,ha szerinted az vagyok akkor miértis kérdezel tőlem folyamatosan?
nem vagy koherens az elveiddel.
Akkor mégiscsak te vagy a hülye,én ha valakiről így vélekedek attól nem kérdezek.
Írtál,de nem véletlen a blődi név ami rádragadt.Sok blőd dolgot írsz.
Írtam olyat hogy beszéltem velük vagy nem írtam?
Nem beszéltél velük?
Soha nem kért tőlem ilyet senki,én nem adtam ki ezeket ,mivel nem kértem(nem is akartam)és nem is kaptam erre felhatalmazást.
Szóval nem vakargattad csak amit a korong levitt,akkor elég sok rozsda ott maradt.
Mázoltad?mi az pajtaajtó?
Ja,ülni most szoktam,és olvasom a hülyeségeket amiket covid témában összehordasz.
Hisz elismert elemző szaktekintély vagy,már beszéltél neve elhallgatását és beosztását kérő EÜ dolgozóval.
Meg gyógyszeripari vezetővel.Tehát minimum két covidban pro személlyel.A harmadik te vagy.
Ez nem igaz.
Pont télen nem ülök,mászkálok,tologatom a bútorokat a raktárban (te mondtad),a rozsdahalmot meg drótkorongal,lamellás csiszolóval és sarokcsziszolóval abajgattam,ezenkívül ugyanezzel vágtam,továbbá hegesztettem,mázoltam is.És még karosszériatömítőt is felkentem rá
Vakargatni nem vakargattam,azt szerintem te szoktad ha arra asszociálsz rögtön.
Az látszik,azért ülsz egész télen a 10 fokba és vakargattál fél évig egy rozsdahalmazt.
A penz szamit legjobban. 😆
a pénz nem számít ha helyzet van
márpedig most helyzet van 😆
Igen.