Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ujjam 12 eves korom ota ekkora,sose fog lefogyni.
Seggfej. 😆
Fogyjál le, disznó!
4-5x akart lenni,de vastag az ujjam,a trlefon betui meg kicsik.
Viseld el,ne hisztizz.......te kis oltastagado.
Kifogy az antigen az oltasbol,eszemfaszom megall. 😆
Nem, nem linkelem be. Keresd meg ha annyira érdekel. És miféle időszámítás van nálad? Heti 5-5x,normális embernél a hét mint ahogy a nevében is van, hét napból áll. Tehát az hogy heti 5-5x az megint a te tudatlan butaságod bizonyítja. Írd azt hogy heti 5x vagy 5-5x,de olyan nincs hogy heti 5-5x!
Pontosan belinkelnéd?
Mert hazudsz. 😂
Nem?
Baszki ezért toltad a szöveget heti 5-5x? 🤔
de én issss............
én én is (meghajlós) Megsértesz, hogy kihagycc a felsorolásból(ujját lefelé mutató)
meg én(kezeit széttáró)
Te szerencsétlen, még csak felidézni sem tudsz. Azt írtam amit aztán te képtelen voltál értelmezni hogy elfogy az ellenanyag nem a vakcina te ostoba! Nyomom az oltásellenes dumát? Persze, mivel ellene is vagyok, de pl hányszor próbáltalak téged vagy bárkit lebeszélni. Soha senkit nem akartam lebeszélni. Még anyámat se aki kikérte a véleményem, persze azóta meg szid hogy miért nem beszéltem le róla.
Minek?
Masfel eve nyomod az oltasellenes dumadat.
Ha nem emlekszel olvasd vissza a hulyesegeidet.
Foleg azt amikor azt allitottad hogy az oltasban levo vakcina el fog fogyni. 😆
Többször nem írom le, sötét vagy.
Mondtam hogy ne tetesd hulyebbnek magad.
Ha nem toltad volna heti 4x oltasellenes dumaval ezt a forumot nem is szolnek.
De megtetted. 😆
Eleg szelektiv a memoriad.
Oltásellenes? Az hát, saját részre. De ezt már leírtam ma is. Mondtam, nagyívben leszarom ha te vagy bogyó vagy a kéribaromlászló badatjátok a 28adikat,engem hagyjanak békén vele. Ti szépen csendbe eljárkáltok évente kétszer oltásért mi meg had éljük az életünket.
blábláblábla.
mindig mondom,aki úgy megy mint egy kacsa,úgy néz ki mint egy kacsa,úgy is hápog mint egy kacsa.............na az biz egy kacsa.
De nincs gond,legyél oltásellenes,szived joga,muz is az.mondjuk tudományos alapja nincs,de mivel érzelmi alapon dönt az ember legyen.
Csak ha minden megynilvánulásodból,hszedből,belinkelt anyagodból döl az oltásellenesség lécci nem add elő a hattyúhalálát.
Oltásellenes vagy oszt kész.
Na várjál! Az hogy én raktam be cikkeket és leírtam mit mondtak bizonyos emberek annak semmi köze ahhoz hogy mi az én véleményem, hogy szükségem van-e rá vagy sem. És hogy miért ágáltam ellene? Pont azért mert erőltették rá az emberre az oltást. Az oltás megjelenésekkor hoztam egy döntést és jól döntöttem. Mondtam, engem az sem zavarna ha rajtam kívül mindenki oltatna, csak nekem hagyják meg a szabad választás lehetőségét. De szerencsére putyin bá ezt megoldotta. Ennyi a történet.
Ezt már én is akartam írni.
Legalább ne tetesd hülyébbnek magad mint vagy.Minden napra linkeltél egy oltásellenes cikket,hivatkoztál tikos info forrásról egészségügyi alkalmazottak közül hogy az oltás az rossz.
Ezt egy "mindenki eldönti neki mi a jobb" ember nem teszi honapokon át.Csak egy oltásellenes.
Nem gond,legyél,csak ne hazudozz.Lesüt rólad hogy oltásellenes vagy.
A mondanivalóval egyetértek,de ha a sors így hozza, bátran ihat mindenki a tűzcsapból, semmi negatívum nem fog történni. 👍️
Annyi, hogy előtte ki kell engedni belőle az állott vizet!
Milliószor vitt már rá a kényszer, hogy abból ittunk. 😉
Mit jelent az hogy az oltás rosszabb mindennél? Az nálad mit jelent? Oltásellenes? Igen saját részre. Mint írtam, sosem zavart ha más oltat. Mint ahogy az sem zavar hogy cblacit meggyőzte a testvére, az az ő dolga.
Ááááá,te sose ellentmondás nem tűrően jelentetted ki hogy az oltás rosszabb mindennél és az egészségügyi forrásaid szerint az oltott hal meg mindenfélétől,áááááááá te nem.
Te voltál az oltásellenes liga főszószólója a fórumon. 😂
Na szóval ki tudod jelenteni hogy az oltás az jó. 😂
Mindenki oltakozzon.
Őt meggyőzte a huga,de még mindig nem értem hol az ellentmondás az én véleményemmel miszerint nekem nincs és nem is volt rá szükségem. Arról nem is beszélve hogy párszor leírtam engem sosem zavart ha valaki oltatta magát, az ő dolga.
Huga,egeszsegugy,o gyozte meg sz oltasrol.
Teszerinted is az egeszsegugyisek velemenye szerint az oltas a jobb?
Pont emiatt oltattad magad ugye?
Mivel is mondott ellent? Hisz pont az írta hogy azzal ő sem értett egyet. Nekem ez pont nem ellentmondásnak tűnik.
Erre szoktam mondani, hogy a netről tájékozódni olyan, mint tűzcsapból vizet inni 😂
Ajjajj..........blődinek elletmondani...................... 🤔