Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hála putyinnak már lófasz lesz.
Majd pártunk eldönti mikor hogyan jó nekik. 😂
Idén mikor lesz kovid?? Csak mert még pár tura be van tervezve sürgessem vagy ráér?
valahogy majd csak kiheverjük 😅
Te is az vagy,meg én is.
R.I.P (szomorú)
😂
7 mrd az éves nyeresége unokáink életében se térül meg(fetrengős)
De meg ám.
Azt mondták hogy ami hasznot hoz a vodafon, abból lesz rendezve a pedagógus bér.
Azt még nem tudja senki az iskolák, óvodák, miből lesznek kifűtve(kezeit széttáró) A vodafonos buli helyett, tűzijátékok helyett meg sorolhatnám fordíthatták volna rezsire is a pézt(gondolkodós)
de hát akkor ott mind meghalnak(megdöbbent)
Irodistáknak tök felesleges bejárni egy irodába, pont olyan jól vagy jobban el tudja otthonról végezni a gép püfölését és a telefonálást, az csak az inkompetens kisfőnöknek (vagy a nagynak is) jó ha bejárnak és állandóan szem előtt vannak, hogy még idejében el tudja fojtani annak lehetőségét is, hogy kiderüljön, hogy semmi szükség nincs rá. 😁
Pár napja mondta a gulyás geri hogy az iskolák ki fognak nyitni,előtte két héttel mondta itt nálunk az egyik település polgija,nem a nagy nyilvánosságnak,hogy lesz online oktatás,a rezsi miatt.Kíváncsi vagyok mi lesz.
Kéribaromlacit kérdezd!ő a nagy megmondója hogy oltás nélkül nincs élet.
Gecimód elkényelmesedtek igen sokan, nem akarnak melózni csak homárofiszbó. Majd ha a mentős, meg a szűzoltó sem megy ki lesz vernyogás.
Kíváncsi leszek, mi lesz az indok az "esetleges" online-oktatás elrendelésére???
Nem kell annyi tanár?
Nem kell fűteni az iskolákat?
Vagy a Covid?
Nehéz lesz meghozni a döntést?
Hát mégsem olyan életbevágó? 😂
Ja,nekem is ezt mondták
Már hónapok óta eltörölték.
Ja.....kéribaromlaci gondolom már a nyolcadikat löveti.
Fasza, elég volt a szarakodásból.
Aki akarja felveszi így is.
Most hallottam hogy már itthon sem kötelező a kórházi dolgozóknak sem az oltás.
Jó döntés. Fiam szombaton költözik ki. 🙂
Nekünk is elég volt az első kettő ojjtás. 😋
úgy láccik náluk rövidebb volt a nyáriszünet. 😅