Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ezt már rég elérted. "koronavírus olyan károsodást okozhat a kognitív képességekben (memóriában, érzékelésben, észlelésben, figyelemben, képzeletben), ami egyenértékű az 50-70 éves kor között bekövetkező óhatatlan szellemi hanyatlás mértékével − írta meg"
azva vicc hogy az oltott minden oktáskor " covidos" lesz
plusz még ki tudja hányszor mert ugye állítólag észre sem veszi
szóval te alapból három pont hátránnyal indulsz a pipivel szemben
Tényleg, hányszor is volt a Pipi Covidos? Alkalmanként mínusz 10 az IQ-jából. 😆

https://index.hu/techtud/2022/...
Gödöllő rémere gondoltam. 😂
Ez a topikból szerintem csak a Zolit érinti.... (Hacsak nincsenek neked is ferde hajlamaid) 😆
Nyissak neki egy új topikot?
Lehet, hogy minnmeghalunk!

https://index.hu/tudomany/2022...
Szerintem a statisztikát hagyjuk, főleg a covidban!
Ja, például tavaly nyáron (tavalyelőtt) Te... ...pedig akkor is oltatlan voltál (Bocs a sz@r poénért....) 👹
Másrészt viszont igaz az állitás. Vonatkoztasd olyanokra akik már régebben tudtak ilyet 😁
"... a vakcina még azok ciklusára is hatással volt, akik már nem is menstruálnak..."

Szegény bútorboltos Zoli..... 😆
Nem veletlen, mint ahogy a lakastuzet se a mosogato okozza. Csak a statisztika ilyen, lehet ugy csavarni, hogy az jojjon ki belole, amit akarunk.

"Az a hazugság, amely félig igazság, mindig a legfeketébb hazugság."
Estig lehetne sorolni az eseteket.
Jó barátom anyukája beállt cukorral, normálisan éldegélt.
De mivel sokat néz TV-t, beoltatta magát, háromszor.
Cukor szar, állandó gyulladásban van, ízületi nyavalya és mentálisan is megingott.
De ez nyilván véletlen, meg a többi agyonhallgatott szar is!
Beoltatták magukat mert birkák voltak ezáltal átvették a kísérleti patkányok szerepét. Most meg jönnek sorba a kísérleti eredmények.
https://www.hazipatika.com/ele...
A mosogató ritkán okoz tüzet, ezzel talán te is tisztában vagy.
Igen, ezért írtam hogy kíváncsi lennék ehhez képest az elmúlt években hányan haltak meg.
Nem pazaroltam az időt arra, hogy minden pontot végigolvassak ezzel kapcsolatosan, a cáfolat első pontjánál felkacagtam és bezártam a fenébe. De valóban nem arról van szó, hogy megállt a szívük és mentek a fekete zsákba.
Maradjunk annyiban, hogy kicsit a hazai kórházi statisztikára hajaz a sztori. A listázott sportolók közt nem kis számban voltak 65-85 év közötti, visszavonult emberek, akik be lettek oltva és egy éven belül akármiben is meghaltak.

A lakástüzek szinte kivétel nélkül olyan épületekben következnek be, ahol van mosogató! Tiltsák be a mosogatókat!
Na, ilyen műsor ez.
Te csak az óriás Milkámra koncentrálj! 😆
osztom 😆
Ha az USA lakosságának közel 100%-a be van oltva - akkor csak oltottak lehettek ezek a sportolók is, nem?
(A hirtelen szívhalál a túlterhelt sportolóknál meg már elég régóta "divat" lett, már jóval a covid-járvány előtt...)
Hogyhogy, mégsem haltak meg ezek a sportolók?
Nem vagyok elég okos ehhez. Ahhoz viszont igen, hogy a lenti passzust visszafordítsam angolra, rákeressek eredeti nyelven és lássam, hogy ezt a "hírt" már lebuktatták több más, hasonlóval egyetemben.
De - ahogy COVID kapcsán eddig is - mindenki azt hisz, ami az ő kicsi szívének kedves.
Majd megmondják itt az okosok hogy nem bizonyított hogy köze van hozzá. Kíváncsi lennék hogy az elötte lévő évben mekkora volt ez a szám.
Az America News Network összegyűjtött jelentése szerint:
2021 márciusa és 2022 márciusa között több mint 769 amerikai sportoló esett össze meccs közben szívmegállás következtében. (Mindannyian megkapták a "teljes oltást"...)
A szívmegálláson átesett sportolók átlagéletkora mindössze 23 év.
Nem,te vagy a ven buzi liberálnaci bagos felhulla. 😆
Ebben teljes a konszenzus az sm-en. 😆