Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te mondtad hogy nem voltál covidos?
Tyűűűű,alternatív valósággal és időutazással foglalkozol?
Hgy tudsz így tüzet oltani ennyi elfogaltság mellett?
Akkor oltatlanként sem kaptad el,szóval megint csak kár volt az oltás.
Hátt,majd megnézem a csoportos beszerzésű tesztet,úgy olcsóbb. 😂
az kicsit ritka
10-15 percenként lenne az ideális
ha alszol elég 20 percenként is
Óránként.
Hetente tesztelsz?
Teszt.
Honnan tudod hogy nem kaptad el?Na mert hogy én az elsőt éreztem,de az összes többi tünetmentes volt,szóval ha nem lett volna teszt akkor én is azt mondanám hogy csak egyszer voltam.
Egy apró 2 héttel ezelőtti adat: 2x annyi pozitív volt, mint tavaly ugyanekkor. Nem, egyik se halt meg tudtommal - de csak azért, mert aki fogékony volt erre, az már 2 éve elment 🙁
Sosem volt szó egy "örökéletre szóló védettségről és hogy lepattan róla minden vírussejt"
A hatékonyságot jelző ellenanyagszint hatósági határát minden vakcina meglépte,és a komplikációkat csökkentette.De ez nem egy bárányhimlő elleni tipus ami egyszer megkapsz és onnan már nincs gond.
Ha ez a vírusi olyan lenne te se kaptad volna el 2-3x félév alatt.
És még mindig makacsul tartja magát a tény hogy én egyszer sem kaptam el,nem voltam beteg,nem volt mellékhatásom stb.
Én meg tisztán emlékszem hogy rengeteg ilyen ember volt.
Arra is hogy oltott sokkal kevesebb.
Sőt,arra is hogy az oltott mind meghal,de valahogy nekem még nem sikerült,szó volt olyanról is hogy népirtás az oltás,meg mindenki nyögi a mellékhatásokat,tágabb környezetben sem tapasztaltam ilyet.
Viszont az hogy az oltatlan többször kapja el azt itt látom hogy minden oltatlan megteszi.
Saját tágabb környezetben lévő oltottak nem.Én pl nem kaptam el egyszer sem.
Ok szerinted az oltatlan a világ császára,az oltott meg a hatalom megtévesztett vesztese,de mint mondtam te vagy a szélsőség egyik fele,lászló meg a másik fele.
Egykutyák vagytok.
Ja meg ugye a nagy kijelentés."Mindegyik ugyanolyan biztonságos és hatékony"
Igaza volt?Hát nem,de azért ő ezt hajtogatta.
Tisztán emlékszem,szerintem más is mikor ezt írta."Majd amikor a kórházba fogsz könyörögni az életedért,beszélni nem fogsz tudni,csak hörögni"
Szerintem ő sem fordítva,de ezt minden alkalommal megjegyzed.Szóval egykutyák vagytok,az érem két oldala.Minusz te nem anyáztál.
De mindketten a végletek vagytok.
Mondtam valaha is ilyet?Nem,soha.
Dehatte tuleled,o meg belehal nem?
Majd bogyóka tudná a tutit csípőből. 😆
Ami késik nem mulik......nagyképű beképzelt kisfasszopó, szar nevelést kapott.
Ne,nem mindegy.Ugyanis ez a kretén itt kurvaanyázott ha valaki ezt kétségbe vonta.Persze most már lapít.
Nemmindegy milyen ha az a verdikt hogy mindszar es mindtol meghalunk,csak az oltatlanok elik tul?
Hogy is hívják azt a barmot aki azt mondta hogy mindegyik ugyanolyan hatásos?ja igen,kéribaromlaci mondta.
https://index.hu/belfold/2022/...
Egesz augustztusban minden hetvegen esett,csak hetvegen.
Az most no problem, jövő héten.szerbia ott elvileg jó idő lesz. Ha nem akkor szarság van mert kicsit offroados aztán lehet ganyézni
Szeptember elejere 17-20 fokot ir az accuweather murau kornyekere,10ig minden hetvegere zaporokat.
Regen minden jobbvolt. 😆