Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy én vén vagyok - de a buzi az te vagy. 😆
Meg se birod emelni. 😂
Vén buzi. 😂
Majd lapáttal jól eligazítalak.... 😂
Még válogatok.Tanácstalan vagyok. 😂
Jut eszembe: oltakozni voltatok a hétvégén? 😆
annak a legszarabb aki át sem esett a víruson. Kínába most ezért nyelik a faszt torokra. Annyira elszigetelték az embereket, hogy tényleg alig kapták el aztán a leggyengébb verzió meg letarolta és megtizedelte az állományt(tapsolós) Inkább a szervezetet fel kellett volna készíteni arra,hogy mindenki gördülékenyen átessen a víruson nem elbújni előle az sose megoldás. Ha nem estél még át rajta akkor te tényleg nagy szarban vagy(kezeit széttáró) az oltásaidba ne nagyon bízz az már nagy biztonsággal kiderült,hogy semmi ráhatása a vírus terjedésére(gondolkodós) téged az ágy alatt tartózkodás mentett meg eddig de ha nem maradsz ott örökre neked tényleg lehet komoly bajod is (gondolkodós)
hu baszki te nagyon vigyázz a te szerveid már 2 éves öregedést sem bírnának ki 😅
Hát bogyó az a helyzet hogy nálunk a cégnél covidban átesett oltott és oltatlan között, az oltottan átesettek egytől egyig panaszkodnak valamire, és ez nem vicc az összes.
Kéribaromlaci ilyenkor hol van a nagy kampány dumájával, "mind ugyanolyan biztonságos és hatásos" az a hülye barom!
Hát ha megérte akkor jo.
Mivel ki sem mertél mozdulni a szobádból, nem is csoda hogy nem kaptad el.
Én mindenhova mentem, ahol csak lehetett a maszkot elfelejtettem. Élek pedig kétszer is bizonyítottan kovidos voltam és egyik sem volt erősebb egy közepes influenzánál. Sőt ha nem dolgoztam volna végig a második covidomat, 5nap helyett 2nap pihenéssel át is estem volna rajta. Semmiben sem volt komolyabb mint egy inlfu.
Köszi hogy a hozzád hasonló hulladékok miatt tönkre kellett baszni egy világ gazdaságát. Csak mert te tönkrebasztad a szervezeted.
Lehet hogy nem vagyok "okos". Viszont a 3 szuri jóvoltából (nagyon betegesen, nagyon sok rizikófaltor mellet) még élek, sőt - valószínűleg - át sem estem a fertőzésen. NEKEM tuti megérte.
Ugyanezek arányában megvannak az oltásoktol is.
Szoval egyik rizikot cseréljem le egy sokkal bizonytalanabbra.
Nem vagy okos.
Sokkal kevesebben mimt mondják. Ha hatvanat bevallottak több lesz az. Annyi miatt nem állotják le.
Mondjuk neked mindegy, de azért az egészséges embereket nem kell hülyeségre rávenni mert te összefosod magad egy náthátol is miközben alig van tüdöd a szándékos rombolás miatt.
El is olvastad?

"Az MTI tájékoztatása szerint, az FDA azt követően döntött így, hogy a J&J oltássával oltott TÖBB MILLIÓ ember között 60 esetet találtak, akik közül KILENC halálesetet állapítottak meg a trombózis egy bizonyos fajtájával kapcsolatban."

Oszt' a kovidba hányan haltak bele, bazmeg!
https://168.hu/kulfold/a-johns...

Mert mimdegyik egyformán hatásos és biztonságos...
És még csak most fog egy csomo minden nyilvánosságra kerülni.
Az összes kampányolo rohaggyon meg.
Az biztos,
Most is hisz benne és szerintem ugyanúgy térit...........hisz ezrek halnak meg és könyörögnek az életükért a feleségének 🙃
Azért a bogyó mellé oda tenném a kéribaromlaci féléket is, akik szent meggyőződéssel térítették az arra fogékony embereket és nyalták be a sokbaromságot.
néha benyögik, hogy ma mennyien haltak meg, meg mennyien vannak lélegeztető gépen de kb. annyi.
Az egész gazdasági világválság elkerülhető lett volna de úgy sejtem pont annak a kirobbantása volt a cél(gondolkodós)
Minden esetre jól csinálták(meghajlós) Egy szaros náthával ami egyébként is rendszeresen jön minden évben átrendezték a világgazdaságot.
A szegényeket még szegényebbé a szupergazdagokat még gazdagabbá tették. Jól használták erre a médiahatalmukat és kellettek hozzá a bogyó féle emberek.A recept tökéletes volt, a megvalósítás meg egyszerűen zseniális.(sípot fújó)
Most már kezdik pödzögetni milyen ártalmasak a vakcinák, tegnap linkeltem az üzifalra. De az meg már le van szarva.(legyintős) A cél elérve(meghajlós) Az, hogy utólag is hoz 1-2 millió áldozatot az simán belefér a járulékos kárba (fetrengős)
Nem, putyin tüntette el a vírust. Köszönjük putyin! De milyen érdekes nem, nem tolja média aztán mintha nem is létezne sosem létezett volna.
Na mi van már a koviddal?
A führer elküldte már szabadságra? Folyamatosan nézem a hiradásokat de csak az ukri csetepatéról esik szó. (kezeit széttáró)
Jó lenne már tudni mi van mert 2020 márciusa óta itt gubbasztok az ágy alatt maszkban(kezeit széttáró) Mindig akkor másztam kicsit elő amikor a főni szabadságra küldte ezt a dögvészt. Most nem láttam konkrét időpontot(óranézegetős) vagy lehet elszalasztottam (kezeit széttáró) Nem szeretnék úgy járni mint a 2 vh után néhány elhagyatott szigeten ahol a japó őrségnek elfelejtettek szólni, hogy a háború véget ért és még a 60-as években is adták a szolgálatot, puskával a füles sapkájukban (kezeit széttáró)
Fogok,fogok,de nagy a boseg,lassan dontok.
Nem kell regisztrálni se eregy oltatni.