Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú... Köszi a gyors választ. :)
Keresgéltem a neten motorjogsi árakat, de szinte mindenhol csak azt írják hogy mennyi a vizsgadíj és hány órát kell minimum vezetni.
Persze azt nem írják sehol hogy a vezetési órák mennyit kóstálnak. :S

Amúgy a B kategóriásom megvan így eü valóban nem kell mert megvan.

Viszont a ruhát jó hogy mondod. Mert elvileg a védőruhát is kötik az iskolák, de nem tudom mennyire. Kötik a teljes bőr ruhát vagy elég lehet egy protektoros kabi meg motoros csizma kesztyű farmer? Bár árban szerintem elég közel van a teljes bőrruhához akkor meg már jobb a teljes ruha...

Amúgy meg az adrenalinszintem nem találkozott még olyasmivel amit ne viselt volna el.
Stagnál.

Szebb nem lett a lila foltokkal a kormányon (2 helyen kellett melegíteni hogy visszatuszkodjam) és a bevert tankkal de mozog és eddig 7 rugóba került a váltókar visszahegesztése meg a tükrök és a hűtőtakaró ujrafényezése.
Még elküldtem a kormányvég takarót esztergályozni anyagot és lefestettem a deklit oszt egész pofásan néz ki.

Télire marad egy festés (narancsra)
Új kormány (ha lehet r-es Vastag alu)
Deklivédők,vázvédő karbonból
Egy lámpakeret (új gyári)
Meg egy ú váltókar.

Semmi olyan amitől nem mozogna de pénzbe kerülnek.
gyógyul már Wall-E? hallom bepaníroztad
A 80-90 általában csali inkább számíts 100-120 közötti összegre............és csak óvatosan...........250-es jó ötlet bár én inkább egy 500-ast újítanék be és vezetéstechnikai tréninget párat.
Szia,

Ez a topic univerzális, tehát jó helyre írsz. Ismeretlenül kicsit nehéz véleményt mondani, de megpróbálom. Úgyis lesz szebb, okosabb vélemény, de ez legalább az enyém .
25 évesen elmehetsz "A" korlátlan jogosítványt megszerezni, ennek költségével nem vagyok igazán tisztában, így saccolni sem mernék. Ezt le tudod csekkolni akár neten is, nem egy nagy sztori. A költségek faragódnak, ha pl. a eü. tanfolyamon, vizsgán már részt vettél(a "B"-s jogsihoz is kell). Egy biztos, ha nem mész korlátlanra, hanem a korlátozottról kezded a motorosjogsit, akkor drágábban jössz ki. Ha pedig nem motoroztál, akkor mindenképpen javaslom pót vezetési órákat venni, mert ez elsősorban Neked jelentene biztonságot(persze ez pénzbe kerül...)
Ez volt a jogosítvány.

De válasszuk szét a jogosítvány és motor kérdést!
Motorozáshoz, ha nincs tapasztalatod, akkor egy 250-esnél nem nagyobb gép ideális lehet. Ez a kategória egy jó kezelhető, nem túl nehéz bringa. Ha nagyobbal kezded, akkor megvan a veszélye, hogy az első eldőlés után elmegy a kedved az egésztől.

A jogosítvány és a motor ára mellett nem elhanyagolható költség a megfelelő motoros ruházat sem. Ezt ne felejtsd ki a büdzséből!

Aztán,-ha ráéreztél- lehet felfelé lépegetni teljesítményben, amennyit a pénztárcád, és az adrenalinszinted elvisel.

haligali
Üdv. Mindenkinek.
Új vagyok, lehet kicsit el is tévedtem, de nem találtam olyan témát ahol a jogsi megszerzés a téma.
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha még soha nem vezettem motort attól még érdemes elmenni jogsit csinálni vagy jobb ha az ember lánya előbb gyakorol 50-es váltóson?
És még egy olyan kérdés, hogy ha 25 vagyok akkor elvileg mehetek egyből "A" korlátlanra ugyi? :)
Bár először úgysem egy 750-es vagy 1000-es szörnyetegre szeretnék felülni, csak akkor már miért fizetnék kétszer a jogsiért?
Előbb tapasztalat valami 250-es vagy max kicsit nagyobb vason. Szerintetek?
Láttam árakat is valahol azt írják, hogy 80-90 körül már megvan a jogsi, de így hogy még nem motoroztam szerintetek mennyibe férne bele?
Köszi.
na ugye:-) csak ra kellett szolni:-D
akkor most mar nincs akadaly 2otok kozott:-)
Meg is találták... :)
....
Ha valakik akkor itt a fiúk lányok tuti megtalálják :)
Ha már társkereső akkor hagy próbálkozzak én is
Keresem páromat hölgy személyében
aki szeret motorozni és van 4t versenyre kész cross gépe!
Jelentkezőket várom! .... A motorról kérnék képet! Köszönöm
hirdes a társ keresőben
kőssz de nem ezt kérdeztem!
parafa
sziasztok! derbi rabasa 50 -be mijen más dugattyút lehetne beletenni?
Ebben igazad van.
Mondjuk legutóbb mikor láttam én éppen egy pékségből jöttem ki gyalog... Elég vicces lett volna ha tűsarkúba utána iramodok...
Remélem látom még és megpróbálkozok utána menni hátha sikerül... :)
Nagy motor nem feltételez nagy tempót is.
Csaj az a baj hogy egy 1000-es motor után nehéz menni...
ebből szerelem lesz:D
Legközelebb látod, utánamész. Egyszer csak megáll
Sziasztok!
Keresek egy motoros srácot. Tatabányán láttam egy 2004-es Kawasaki ZX10R motorral fehér motoros ruhában.
Itt Tatabányán a négysávoson eléggé összeakadt a tekintetünk kb. 1,5 hete amikor a piros lámpánál álltunk. :)
Azóta őt keresem.
Ha tudtok segíteni, hogy ki ő légyszi segítsetek.
Köszönöm.

Széles utat.
Sziasztok!

Kezdő motoros vagyok, nem vagyok otthon a témában, tehát ne szóljatok le légyszi! :)

Tudnék venni egy robogót egy cimborámtól nevetséges összegért, csak van egy kis bibi a motorral. Ő sem igazán ért hozzá ezért csak találgatni tudunk.
Nem tudjuk pontosan hogy mitől, de a motor beindul, cska nincs hajtás. Hogy ezen vajon szíjhajtás lenni, vagy nem tudom, de valami nem indul el a történtet. Kb. mennyiért lehetne ezt megcsináltatni. 35ezerért adná, megérné-e....

Ilyen motorról lenne szó.
http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-30080421/


előre is köszönöm a segitséget! :)
Én kérek bocsánatot....
CBR900-at vegyél. Azok jól bírják a megpróbáltatást.
Nem helyesiro tanfolyamot kertem, hanem nehany egyszeru informaciot! Sha nemtudsz semmi ertelmeset irni csak ien nagykepu valaszokat, (azert mert hayabusad van) akkor inkabb neirj semmit... S Erdelyben elek s iTT igy beszelunk, sha nemtetszik ezse akkor sajnalom...