Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok lenne egy Yamaha Tdr 125 1990-es motorom olyan baja van a főtengelynek hogy kézzel simán le tudom szedni a csapágyat Debrecenbe tudnátok olyan helyet ahol megtudnák javítani ?
Nem annyira fiatal. Ha nincs szétbarmolva akkor talán meg tudom csinálni.
Mondjuk ha szét van barmolva akkor is, de azt nem akarom
Attól függ mibe való a cucc...
sziasztok Debrecenbe tudtok olyan helyet ahol főtengelyt javítanak ?
Ismét pályanap lesz a Rabócsiringen!Bővebb infó:www.motorosnap.com
nyaralni voltam amúgy
szia, emailt küldtem neked, abban a képekkel, oda írj légyszi ne ide, ezt már nem is nézem szinte
Szia! Sopronbánfalvi Pálos-Karmelita Kolostorba vonultál? Amennyiben zeneoktatásra alkalmas tanítót .. keresel jelentkezem, Ha viszont meditálsz, BOCS a zavarásért!
Én kint leszek a kiccsaláddal. Motor nélkül sajnos, az NKH 25-ére adott időpontot a vizsgára . Majd csorgatom a nyálat ....
Balmaz- New-York szombaton,érint valakit?Páran ott leszünk!

Szia! Megkérdeztem az Ügy.....det. Egy összeget nem mondott, mivel nem tudható, hogy hány alkalommal kell menni az ügyben tárgyalni.
Általánosságban a kiszabott összeg 10%-ért végzik a munkájukat.
Hova dugtad a Visontán készült képeket-filmeket, vagy még nem volt időd kivagdosni? Üdv Ati!
Hy..mi újság veled, hova lettek az oldaladrol azok a jok videók ..képek?
...
Aprilia SR robogó :Aprilia futómű elemek, épített alumínium váz és tank, vízhűtéses
Aprilia blokk, 70 ccm Top Due henger dugó ( 54e. Ft) új Malossi főtengely és hajtókar (58e. Ft), 22-es Dellorto karburátor és verseny membrán, és Polini kipufogó rendszer. Elől-hátul hidraulikus tárcsafék, 12-es felnik pálya gumival, és két szeges gumi pluszban. 2010-ben Rabócsiringen 2. helyezést ért el, Debrecen Nagyerdei műjégpályán, két szezonban is kategóriájában mindig az első három között végzett. Nagyon gyors, 100at megy és jól gyorsul. Érdeklődni telefonon. 0630/8595-282 Ár:170.000 Ft
én is
én a kőbányaira esküszöm!
Még mindig kapható az Auchanban, 07.27-ig iható Arany Ászok citromos/grapefruit 2%-os sör 99Ft+üveg ért.
A citromos jobb, szerintem
Koszi koszi koszi
Nyíl utca.....Asssszem két különböző is volt nekik.
Debrecenben hol tudnék vásárolni bovvden felújító szettet?
Rendes tőled, hogy nem kötsz bele, megtette a gyártó, nekem rontott az egyedisége miatt, pedig fizetek érte és én kapom a le....ást
Fiatalok! Küllős motorkerék szét- és összerakásával (centírozás is) hol foglalkoznak Debrecenben és környékén?
Látom több helyen is módosítva lett.
A 2015-ös is ütős.
Nem tudok belekötni
Ez lesz a 2014-es ruhám, most készítik !