Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm előre is.
Látszik a tomi szaki azért akar turbót. Nekem az akra tetszik de majd látjuk mit hoz az élet a fokolás az optimalizállás érdekében kell gumi pirelli de ha lessz használt kiprobálnám a dunlop-ot is.
Tomi!
Hozzál nekem rozsdamentes(fényes ) rugókat a nyomólapba!
A termignoni 70-es rendszer elektronikávak húzosabb árban?Gumi pirelli?A vezérlés fokolása a felső fordulattartomány erősítésére kell?Előbb utóbb kifogyok a kérdésakből,ne aggodj.
Megnézem mi a kinálat és értesitelek.
Sanyi turbot neki
Akrapovic rendszer motorvezérlő átirás vezérlés fokolás hirtelen ennyi másra nem lessz idő mert márciusban lessz motor majd a további lépés az áprilisi versrnytől függ.
Sanyi!
A 1198 kap valami tuningot?
Tamás!

Tudsz segíteni a korábban feltett kérdésemmel kapcs.? Hogy hozzávetőlegesen milyen áron tudnál kintről 749-est vagy 999-est hozni (csak pályára) ami idomsérült,de műszakilag ok?
szívesen látunk téged is a ducati klub oldalán
A 1098 1100cm3 a 1198 az 1200cm3 a S-nek kell az öhlins futómüve és a kipörgésgátlója a legjobb köridőm 1.57.3 a hungaroringen a pannonian 2.01.1 ezt az elmult évben mentem MV agusta 312RR-el ducatival 1.57.8 a hungaron a pannonian 2.03.2
ja, bocs, a honlapon MV Augustát olvastam.

legjobb köridőidet is beírhatnád
Sanyi, miért nem 1098-ra váltasz ?
Ha becipeled szétszedheted!
Szia Csics,

A hétvégén gondoltam felhívlak, hátha jössz gurulni,
de ahogy elnézem most "nincs kedved".

Üdv, Rigo
www.egediracing.hu már üzemel nézzétek csá
HAli!
Teljesitem az álmod:
Szívesen szétszedem a motorod a szobádba
üdv.
Köszi a felvilágosítást! Remélem összejön a 1198s,csak jókat írnak róla!

Én is mindíg egy ilyen szobai motorszerelésről álmodtam!
2005 és 20006-ban evvel nyertem a BR Dunlop 1000-es kategoriát.
155Le keréken, 63mm-s gyári termignoni SBK rendszer, hűtő szintén SBK szülemény, tank aluminium saját tervezés, segédváz és fejtartókonzol szintén saját tervezés, többi épités saját tervezés és készités. Majdnem minden tuning cucc mainapig megvan. Még kérdés a 06209425330 tel számon. Csá és remélem azidén is ducattis leszek egy 1198S nyergében.
Kitalálom!Monster bontót nyitottál a kisszobában?
Hali !

Ez is egy tuning tanulmány csak még magam sem tudom mi lesz bellőle ( ahogy kinézz azt sem tudom mi volt):
Sanyi!
Műszaki adatokat (tunning) szolgáltatnál a szépségről?
csak nem Goo motardját hekkeled épp?
Kis motorépitési tanulmány.