Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 100cm2 + az + erőt is jelent szerintem, bár nem írtam oda, mert egyértelmű. A -2 kiló is a blokk miatt van.
A DTC viszont az alapverzióban nincs benne, csak az S verzióban. De kérheted hozzá, az enyémben is ki van építve a rendszer, csak az USB pendrive és a szoftver hiányzik. Az meg van ebay-en.
Ja, és fekete a váz a pirosnál.
Van némi külömbség:170le,2 kilóval könnyebb,és van alapból DTC.
Csak nem akarsz egyet beújítani?
Most csütörtökön voltam a Pannóniaringen, és megkérdeztem, van e külömbség köztük. Értékesítősrác azt mondta, csak a cm2-ben van.
Igen de nem csak anyi a külőmbség.
Srácok!
A 1198 az ugyanaz mint a 1098 csak 100ccm-el több?
Köszi mindenkinek!
Ha már Desmodoki szóba jött...
Desmodoki, írtam neked üzit a Ducatiklub-ra, légyszi olvasd el .
Lényeg: 1098-ra plekó!
desmodoki meg mindig ert a dologhoz, ha kello mennyisegu penzzel mesz hozza, akkor megtudja csinalni. raadasul ha msot szolsz neki, par heten belul megy ki olaszorsazgba, onnan tudna hozni hozzavalokat
Hali!
Ami kell az átalakitáshoz: 1 szárazkuplung :) (külső kosár, belső kosár, lamellagarnitúra
oldaldekli, szimering, és lehett, hogy a váltó egyik tengejét is lekell cserélni.
A 848 hoz lehett kapni sz.kuplung kittet 1 milla.
üdv.
Dark900!

Egyébként Te egészen pontosan tudod, hogy milyen alkatrészek szükségesek?
Így viszont egyedi gépem lenne.
Hali!

Én anno úgy gondoltam, hogy egy M750-est veszek, elég lesz az nekem és átalakíttatom. Hát bizony nekem is k.b. fél millióra jött ki a számítás. És ebben nincsennek benne a lehetséges komplikációk. Már pedig azok lesznek...
Az, hogy eladósorban van, csak egy dolog. Természetesen ha sikerülne megműteni, nem adnám el.
Igen, már valóban megtárgyaltuk. Viszont azóta sem találtam senkit, aki értene ehhez a művelethez.
A csörömpölés mindent megér:)
Minek alakítod át ugyis eladó sorba tetted a mocit
Ezt szerintem már legalább kétszer megtárgyaltuk ezen a fórumon. A vége mindig az volt, hogy a teljes blokkot át kell alakítani és rohadt drága lenne, 500+K asszem.
Át lehett alakitani ! csak kérdés megéri?
nem hiszem !
üdv.
Fiúk!

Szerintetek olajos kuplungot át lehet alakítani szárazra?
Robymonster!

A kluboldalon kell keresgélned, ott lesz a leírások linkje valahol a korábbi írások között.

Nem kell Debrecenbe jönnöd, Ostfyasszonyfa (Pannóniaring) Győrhöz közel (ha jól mondom). Bár szerintem nem éri meg ezért eljönni, valamelyik bécsi Ducati szervíz olcsóbb lesz.
Saca748 !
a moci tÖrÖdest megkapja az aszony meg rinyal hogy hanyagolva van .
Dark900! BAJ CSAK AZ A KINT LETEMEL HOGY ITT ISZONYATOSAN DRAGAN SZERVIZELNEK DEBRECENBE MEG NEM TUDOK LEGURULNI MERT EGYENLÖRE MEG JOGSINELKÜL NYOMOM KINT . louist ismerem mar mint a tenyerem egyre keveseb jo cucaik vanak sajna
Hello devy! kÖszÖnÖm a segitseget igy ugy nezki akkor lovet is sporolok: