Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szegény T omi!
Megháborodott,Hogy vigyük ezután hozzá a dukikat?
Vettem egy HAYABUSÁT.Elég volt az olaszbol.
Hát őt se nagyon.
Decemberi számban írták,hogy keresnek 600/620-as Monstereket. Én abban a hónapban eladtam,az új gazdája meg benevezte
Én ezt ki sem merném tolni a ... szobából.
Jaja, erre voltam kíváncsi. Én is így csinálom, csak azért akartam megkérdezni, nem egyedi hibáról van-e szó, hogy nincs ótómata szivató.
Szöllő, lassan közelít a nullához a súlya a motorodnak . Inkább nem megyek mögötted, mert csóvát húzol, mint egy üstökös. Még a végén megkarcolódik a szép piros fényezés.
Azt lehet tudni, hogy került az újságba? Ilyenkor nem szar érzés, hogy már eladtad?
Sziasztok Dukisok! Most forgatom a Motorrevűt és mit látok? Az exem ott figyel benne...mennyi munkám van abba a gépbe,te jó ég
Már rájöttem a trükkre: pici gáz indítózás közben, s egész hamar elkapja. Mindegy, hogy milyen az idő.
A múltkor mentem egy kört: szépen sütött a nap, de a hőmérséklet kb. a Don-kanyarban lehetett ilyen mélységben (úgy emlékszem).
Zsozsek:Ezt nem úgy hívják, hogy csavarelhagyás,hanem szelektív súlycsökkentés !Ami kiesik úgyse köll. De te úgy is, utánam hozod. Hja ma a másik kawasem indúút .De te inkább most öntsd a vasat,ki ne folyjon!
Helló mi!?
Való igaz, erről hallottam valamit!Ez olyasmi mint a 848-hoz a szárazkuplungszett!
Ciao
Végbéla! Ilyenkor télen hogy indul a gép? Vagy csak téliálmot alszik?
Szöllő!
A csavarokat szerintem ne a Ducatikban keresd, hanem az út szélén, amerre a kawáddal jártál.
Helló!

Azt tudom, hogy gyárilag nincs a 2004es (2003-as) Dark-okon a csonkja a vázon.
Nekünk is van egy felcsavarozható kit, és arra megy a teló, de teljesen profi megoldású mint ahogy a Dukitól megszokott.
Mi amikor utánna néztünk vásárlás előtt, azt mondták több helyen, hogy adják hozzájuk. De mivel nincs csonk, ilyen csomagot adnak amiben van a "mesterséges" felfogatás + gyári sima teló.

Én ebből indultam ki, de jó tudni, hogy nekünk szerencsénk volt, hogy volt hozzá.

Üdv
Ducaticsabi
Helló mi!?
Csaba,akkor valószinüleg a tied már egy kicsit át van alakitva!
Soha nem szerelték a Dark-ot kormánytelóval, még a felfogatási helyeket sem aplilálták!
Lásd:Ducati.com

Ciao
csövi BerikZ!

sztem van kormány teló hozzá, adnak ehez is, dcsak a tulaja akkor lenyúlta :D

Nekünk van rajta, adták hozzá és gyári, csak fel kell csavarozni.
Ha találok képet linkelem majd.
Aha+1kg csavar amiket a régebbi modellekből kifelejtettek,oszt leltárnál+uk vóót. (inkább mint kidobni)! Világ válság van.
na az a szmájli nem kell oda
Jaaa! Én meg azt hittem,hogy pont,hogy különleges,mert nem piros vagy sárga, mert a más színűek szoktak vmiben többet tudni. Így már világos.
Helló mi!?
Nagyon egyszerű!A Dark volt az alaptipus a 749-ből!Tehát semmi extra!
Ciao
Üdv!

Tudja vki,hogy a 749 dark-on miért nincs kormányteló?
"De nem ez a legvonzóbb az S-ben, hanem az öt fokozatban állítható kipörgésgátló, mely egyenesen Casey Stoner MotoGP gépéből érkezik DTC vagyis Ducati Traction Controll nével. A „mezitlábas” verzióra is felkerül azért a gátló, de azt nem lehet állítgatni."