Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SSR8!

Így már világos. Ha tényleg csak ennyi a bibi, az nem téma. Felhívom a Győrieket és érdeklődöm.

desmond és csicseri: nektek is köszi a válaszokat.
Enyém 2004-es,amaz 2006-os. Elméletileg az enyémen stimmel a lengővilla,de a fejidom nem.2005-től kellene a "tömzsibb" ,fekete lengővillának fogni a háccsókereket.A másikon pedig pont forditva.Fejidom stimm elvileg,lengővilla nem. Bár én se tok sokkal többet,mint Te.
A 749 dark-ot 2006 közepétöl adták R-es lengökarral.Az alap és az S már 2005-töl az uj karral jöttk ki.
Z!
Most mé bántod őket?Hogy rohadjanak meg!
Az tuti, hogy a régi villa van benne, de lehett hogy csak a999 nél cseréltékle 2004 ben.
Köszi csabi!

Látod feltolta magát:)
SSR8!

A lengővilla és a fejidom rejtélyéről tudnál mondani részleteket? 749-ben nem vagyok otthon...
Látod,magamtól itt vagyok
Szia! Ezt akartam először megvenni Nagyon szép állapotban van,elméletileg csak túrázásra használták. Csak itt is rejtély a lengővilla + a fejidom párositás,ugyanúgy mint az enyémnél.. + talán picit túlárazott..
Helló!

Ez a gép győrben van, szóval SSR8 (Béla ő győri) tudna neked beszélni róla.
Ő is szemezgetett ezzel a géppel nemrégen, de egy másik gépet hozott el győri dukitól.
Szerintem írj neki, hátha válaszol. (utómatikusan küld az e-mail címére levelet a sportmotor, hogy tolja fel magát )
Bocs, a lényeg kimaradt...

Tehát erről beszélek: http://www.hasznaltauto.hu/2340002_ducati_749_2006
Sziasztok!

Van valakinek infója erről a gépről? Esetleg ismeri valaki az előéletét?

Köszi a segítséget!
Itt meg még az se süt, biztos azt is eladták már a tetves komcsik .
Itt süt a nap! Lehet gurulok egy karikát.
A 300 ft-s euró sokmindent hazavág,kivéve az importot.Szlovákok ezen nem aggódnak.
Nekem is mondták, hogy talán lesz valami megoldás, de most már teljesen üres a szalon. Egy kollégám segített pakolni nekik.
Sajnálom az egészet.
Sajnos itt tart az ország! Még mennyi minden befog zárni a jövőben.
A megoldás megvan:bezártak.Sajnos.
Háj! Télleg bezártak?
Nekem ,amikor voltam ott decemberben legutóbb, még azt mondták , h találnak vmi megoldást és továbbviszik a boltot
Ilyen korán kelő vagyok.
Sziasztok.
Eladó 2003-as 999S 2000Km-es blokk kiválló gyári állapotban.
tel 06209425330
Arany?
Reggelt!
De korán keltél!
Sziasztok!

Van egy rossz hírem!

Debrecenben a Motoverzum Kft (Ducati szalon), bezárta kapuit. Így keletmagyarországon, Desmodokit kivéve, nincs szervíz és bolt sem.
Vázba dugo.