Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia cipano!
Érdekel a dolog, persze ha nem az alapverzió.
Dobj róla képet légyszi!
Szia!
Nekem van 1 felesleges füst színű.
Üdv Szigligetről Cipano
Rendicsek, ha nem felejtem el, akkor hívlak, mert nekem plekó kell a 1098-ra.
De ne busafagyit hozz .
Megtértem mert szeretem az olasz fagyit.Megyek feb 12 én olaszba.Valakinek valami kell hivjon feb1-2 körul mert akkor irom a listát az olasznak.Fagyit hozok
Ciao Cavalli!

Érdekelne hogy milyen lábtartóid vannak lengővillás Monsterre. 2004-es 800 vasam van. Milyen tipusúak, színüek, új v. használtak, mennyibe kerülnek, Nálatok (üzletben) megnézhetőek, és ha nem akkor esetleg fényképet tudsz küldeni?

Üdv.
Dénes
Hello!
A kipufogó lehet .hogy érdekel.600-as monsterre jó? Lent , vagy fönt lehet elvezetni? Mi az ára?
üdv.
Gizi!

Te mit csinalsz ebben a testhelyzetben a 3. kepen lehuzott sliccel :)
Cavalli!

Melyik kirakatról van szó?
Van egy Monster 900i.e. - hez való Ducati Performance vezérlőegységem, 2 garnitúra sportlábtartóm ( minden Monsterre kivéve féllengőkaros ), 1 garnitúra egylengőkaros Mosnter állitható lábtartóm és egy tök új ovál karbon kipufogóm megint csak 2lengőkaros Monsterre ( Marving ) nagyon jó áron, keressetek ha érdekel vkit.

Még vki, ha valakit érdekel még ca. 2 motornak van hely az üzlet kirakatában, ha valaki el akarja adni a vasát és nem nagyon van ideje foglalkozni vele, akkor ezen ilyenformában tudunk segiteni.

Ciao!
van sokkkkkk majd ád írom
Helló mi!?
Bakker,honnan vannak ilyen képeid?
Azonnal elküldeni mindet hozzám!
Ciao
Még nyáról egy két pillanat ammi jól sikerült:
LeoVince Monsterra eladó 65000. Ft. M600,750,900 ra tuti jó, a többit nem tudom.
Nem. Csak érdekelnek, tetszenek.
És már az S is Öhlins fagylaltoskanállal jön ki
Neem ez az S, az R-ben karbon tálcák vannak.
..... milyen praktikus még fagyit is tudsz vinni a hosszú útra
(ez már az R. - a simában nincs fagyistálcák)
üdv.
Lesz belőle R verzió?
Ja,felénk,busával húzzák az aszfaltozógépet!
Akkor Desmodoki szeleprugódoki lett .
2009-es modell