Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksi drága testvérem ,amugy remélem jol vagy -tok
simán elindulnák vele a dakaron max mi végeznénk kb 2 év mulva ,de tutti fél afrikát ismernénk
Na itt a baj Apriliásnak van pénze kávézni hollandiába. Vegyél egy ducátit már is nem jut kávéra :)
Holnap beszéljünk sype on oké .
üdv
kérd meg meséje el a budapest -zalalövö utvonalat vagy a casablancai sétát a szálodátol a bazárig
mék=még
hol kapált az öreg?
az szép.amugy csics most szürcsölöm a délutáni kávémat te egyet?
csicseri!
olyan jól megismertem,hogy mék a bolognai taxist is odavezettem a száláshelyünkhöz!
Hollandba vagy? Szerezz má valami munkát ott faternak, me kirúgták,oszt nehogymá hazajöjjön
szeretnéd mi? mizujs ? idö otthon ? képzeld süt a nap!
Hali !
Mi van a Hollandoknál !
Elfogyott a vicces spangli, kezdesz tisztán láttni és feljöttél ide. Szereted olvasgatni mit írnak a nagyok.
milyen az idő ott , nem esik?
üdv.
Hali !
Csak ne sírj, álmaidban sem reménykedtél, hogy ilyen jól megfogod ismerni bolognát, és ilyen gyorsan !
üdv.
Szia Zsozsek!
50 eur
Cipano
996sps greate
Persze máshól is udnak:
Murray Walker, angol Forma-1 kommentátor aranyköpései:


- Mika Hakkinen a harmadik helyen hatalmas előnyt szerzett! ... Amikor hatalmasat mondok, az 1.5 másodpercet jelent.
- Mansell lelassított, már kíméli a kocsit. Ó, mégsem... Ez egy újabb körrekord volt...
- És a harmadik helyezett autó lekörözni készül a második helyezettet...
- És nézzék a lángnyelveket, amik Berger McLarenjének hátuljából csapnak fel... (Társkommentátor: - Murray, azok valójában nem lángnyelvek, hanem a hátsó lámpa fényei!)
- A baleset ellenére az autón nincsenek sérülések... leszámítva az autót magát.
- Az első öt helyet öt különböző autó foglalja el.
- A digitális órát azért nem láthatják, mert nincs is ott.
- Andrea de Cesaris... az ember, aki több nagydíjat nyert meg mint bárki más, anélkül, hogy tényleg megnyerte volna őket.
- Most az én szemeim kápráznak, vagy Senna Lotusa tényleg ilyen furcsa hangokat ad ki magából?
- Ez egy érdekes pálya mert itt nem csak emelkedők, de lejtők is vannak...
- Az előnye 6.9 másodperc. Csak a tényszerűség kedvéért, ez 7 másodperc alatt van.
- Alesi a második és Hill a második.
- Ez nem egészen kanyar, inkább egy egyenes.
Hát igen szart fosra cserélni...
Nem azt mondom, hogy tökéletes, csak viszonyítok. Szerintem most nincs jobb. S ilyenkor mindig eszembe jut a Palik ...
hhhhhhhhihiiiiiii aszt halottam és nem keveset tájékozodot máááááár haliiiii csics mizujs van
Viszont tájékozódni nagyon tud!
csicseri szerelni OOOOO NNEEEEEEEEEEEEEEE Gizi szolyá rá mert rádd még halgat ,joreggelt csics
csicseri!
Usából is lehet behozni,2005-ös 999s újára is 3.5 milla alatt volt,Hazahozatal két kiló körűl van,csak most a forint K.O.Meg felelőséget se válal senki a motorér.Ha a Tomi hoz,valamilyan szinten garancia,különben keservesen összeverjük a fejét. Amcsi cégben gondolkodom jövőre egy 1198s-t beújítanék,maradna az usa rendszám,kaliforniában nincs műszaki vizsga.Számításaim szerint egy féléves körüli 3-3.2-be meglenne.Hacsak nem lesz 500 a dollár.Köszi Feribácsi!Hoztak így 1098-at mikor 150 volt a dollár,kismonster árba van a csókának.
HAli !
Tomi én csak a szét szerelő lehettek ! Az össze szerelő egyetemet nem végeztem el!( na jó a szét szedőt sem )
de plexit tők jól tudok mosni!

999 szeretnék pályagépnek segíts! ... és nem akarom forgalomba helyezni.
csááá
Tomi!
Paraolimpia van,de paragp...
Az én kedvencem meg ez
Elenged a felfogatás 14milla a kár