Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szép a motor.Értékes darab.Az év a motorblokk színéböl gondolom.
Kösz, majd hivunk. Az évjáratot miből gondolod?
Ugyan olyan a felfogatása.Ha kell hivj és vadászok most olaszbann hozáillőt.209170442 DESMODOKI
Szia.Valoszinu hogy volt sztender kapcsolo a motoron mert a képen ugy látom hogy a tiéd 2002-2003 évjárat.Van minden ami kell a motorhoz.A csatlakozo amit találtatok a sztender kapcsolo csatija.Ppstázni tudok az árat személyesen vagy telefonon.Udv DESMODOKI 209170442
Hello! Szeretném kikérni a véleményeteket, főleg Tamásét!
Haveromnak van 2000res évjáratú Monster 900 Dark. Hiányzik neki az oldaltámasztóról az érzékelő. Ez gyárilag hiányzik a Dark tipusokról vagy már lelett szerelve? Található közel hozzá a vázon egy üres elektromos csatlakozó, erre tippelünk hogy hozzá való. Beszerezhető e ez az alkatrész és ha igen mennyiért.
A másik a kuplungkar. Hol érdemes megvenni, s milyen áron?
Ha valaki tudna hozatni kérem irjon, a válaszokat előre is köszönöm!
Szia!
Szerintem, nyugodtan megbízhatsz benne (bennük), keresd Szafti mestert, nekem bevált.
Cipano
Szia szab1!
van egy sportclassicod? Képeket rakhatnál fel róla....be is számolhatnál róla.
Sziasztok!Van valakinek tapasztalata a Sárvári szervizzel kapcsolatban?Előre is köszi!
Ugyanaz
Rég jelentkezni kellett volna a pályabírói felhívásokra.
Szia!
kuplungfedelek csak monsterhez vannak, vagy van esetleg sportclassichoz is? (nem tudom ugyanolyan-e.
http://www.motorinfo.hu/magazin/2009/02/05/a_ducati_vals
agos_idokben_is_noveli_eredmenyeit/
sziasztok! közel lakom sávolyhoz, és a nyáron valamit a pályánál szeretnék dolgozni... tud valaki ebben segíteni? vagy valahol esteleg utána nézhetek ennek? előre is köszi
köszi
Szia.Befér a gyári helyére persze.Nem irtam árat, igy miböl gondolod hogy drága?És mihez képest drága?A motorodhoz képest nem drága szerintem.209170442
Helló Tomi!

Kérdésem az aranyszínű, hűtött nyomólappal kapcsolatban:

-befér-e a gyári helyére? (gyári, nyitott karbon fedelem van)
-miért ilyen drága? (mennyibe kerül...-)

Köszi!
Ma aksit cseréltem, ha jön a jó idő lehesen menni a gyönyörűmmel! Előzetes egyeztetések, és olvasások, lebontottam az ST teljes jobb oldalát + fejidom le. Nem is volt olyan szörnyű, mint ahogy a szervíz beharangozta
Isten hozott földi
Haga mester régebben:
m696!
A www.ducatiklub.hu -n találsz társat bőven.Amúgy szoktunk összeverődni.
Ma jó idő volt, mentünk is egy laza kört 4-en. Bár cimbi zx-10 zöldsége magához vonzott pár fácánt. Rendet vágott köztük 290-nél .
Sziasztok.
Tavaly vettem egy monstert.
Az lenne a kérdésem,hogy szoktatok együtt motorozni,túrázni?
És ha jobb lesz az idő lehet-e csatlakozni?
Így van!
Nitro Nori ment már dukival pár éve (privát 999-es),nem is rosszúl...
Haga: "koji ho van do" Azaz végre egy MOTOR!