Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a helyedben megvenném...
Ha tetszik vedd meg! Ne azzal törődj, hogy hogy fogsz kiszállni belőle, hanem annak örülj, hogy olyan motorod lesz, amit minden ducatis megnéz, mert talán csak ez az egy van belőle (itthon). Én is azért vettem sárgát, mert nem sok van belőle. Tudomásom szerint az enyémen kívül csak egy sárga 1098-as van Mo.-on (a Fateré).
nekem van egy superállapptu monsterem eladó igaz kicsit drágább ennél
De ha látnád élőben.....az ember nem is merte ledönteni a kanyarban, a kipufogók még nincsenek kiégve, szal, baromi jó állapotban van csak hát nincs viszonyítási alap mert az országban nem lehet találni más 750-s hirdetéseket, legalább is én nem találtam.
Csak annyi a baja,hogy köztes kategória.
Mert a kezdő 600-620-ast vesz,a haladó 900-1000-est.
Most hogy már futottam egy pár kört a 750 -sport ügyében, lehet hogy kihagyom. Azzal riogatnak többen is a paripával kapcsolatban, hogy nem egy sikeres tipus, valamiért nem kedvelik, igy az esetleges kiszállás ebből a mocibol lehet bajosabb lenne az átlagnál....
Megyek és keresem tovább azt a motort, "amit nem lehet ott hagyni"...
Nagyon nem kell rákérdezni.Ez egy 7500SS DARK,azon pedig egy tárcsa van elől.
750 sport van ráírva, de csak egy tárcsafék van elöl. Erre kérdezz rá!
Kűlsőre egyben van,próbáld ki.
Szerintem testsúly szerinti.
Ezt ma láttam és azonnal beleszerettem....18000 km van benne, atom gyári-bontatlan, első tulaj 800 000-ért adja. szerintetek?
Akkor ez most milyen sorrend?Érkezési-gyorsasági-vagy halálozási? Más:Nekem is jólesett a gurulás +az egész nap,apropó a képen a 3-Zsolt motorja .Számomra nincs márka függőség csak stílusbeli különbség!
Béláim!
Hát nem volt valami nagy szám kipróbálni a variós motorokat! De ilyen jót már régen motoroztam, s végülis egy variós motorral! Kösz a lehetőséget, fiúk!
Bélám, ismerve a Vaiósokat, még nagyon korán is van a 9 órai indulás .
Akkor baracsi halászcsárdánál holnap 9 után pár perccel .
Mégse, menjünk 9-kor!
Ma beszéltem az Angyal Zsófival, azt mondta, hogy 9-fél 10-re lent kéne lenni, úgy kezdődnek a programok. Ne menjünk hamarabb? Vagy úgyis megy lent a tökölés, jó a 9 órás indulás?
Köszi
Gál Tamás
+36 20 / 917 - 0442
Kösz a választ, desmodoki számát elküldenéd?
Kösz
gyári árak nagyjából: kuplungkar 9-14ezer között, kormány 17e kb, tükör 20e körül...
jóval olcsóbban megkapod ezek desmodokinál, érdemes rácsörögni.
és hasonló kérdésekben sokkal gyorsabban kapsz infót ha a ducatiklub.hu oldalon teszed fel :)
Na, go to the CBR topic, because they kill us !
Engem pl. meg se kérdeztél Csak azért mert 2essel kezdődik a személyi számom?
Jót beszélgetünk itt a Ducati Klubbon
A Ducati tulajok már mind kitépik a maradék hajukat Zso ez rád nem vonatkozik
Vasárnap a GSR klánnal megyek gurulni mert a CBR tulajok lödörögnek mint --------sipszó......
Egyébként ilyen adottságokkal (Repsol 3D-ben) szívesen látunk mindenkit .
Ajaj, más ide sem tudok elbújni .