Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A diboscoban csak ducatik vannak nem suzuki fertőzött!
A Tesco gazdasásos Suzukis Fullgas-ról nem a Ducati jut az ember eszébe.
A Suzuki ász se árúl Ferrarit...
AZ hagyán, hogy átvette ráadásól még az tulajdonos is mindig ugyan az volt.

Igy lesznek alegendák
Na ezt nem tudtam
A dibosco mindig is a fullgas-hoz tartozott.
Jaj Tomi! OFF:a legfontosabbat elfelejtettem. Az egész mindenség sz@rt sem ér, ha az olajozáson nem javítasz, kell egy fogaskerék, ami magasabb fordulatszámon pörgeti az olajszivattyút, meg egy módosított szelep, ami magasabb nyomást enged. Ez az első és legfontosabb dolog turbósításkor. Enélkül hamar szétmennek a csapágyak. ON
Szia az új monsterre való,de sajna reggel hívott egy srác és megígértem neki hogy az övé.Dél után vívott egy másik srác is hogy kell neki is, talán van még egy.Ha nem kell nekik, mert betartom a sorrendet akkor felteszem megint.Gyárim van még meg lesz performance is jó áron márciusban,meg még rengeteg amivel építhetitek a monstert.
Szia Tamás
A sárvédő tartó csavarjainak mi a távolsága.(régi vagy az új monsterre való?)
Ebből is lesz valami 300le.A nyárra vettem magamnak. Egy igazi leosztó lesz.JEEEEEEEE
A Milos barátomnak csináltam a 600as monstert.Kurva szép lett.
A Fullgas átvette a DiBoscot?
Oké megnézem és szolok
Köszi Doki!
Ezt a képet tudnám prezentálni mert a vas sajnos nincs a közelemben.
Lényegében egészen pontosan csak a sebebbégmérő fekete kerek műanyag keretére és az üvegre lenne szükségem (ha neked is megfelel)
Egyébként annyira nem sürgős,de ha esetleg van ilyened örülnék ha félretehetnéd nekem.Úgyis be szeretnék jelentkezni hozzád hamarosan egy kis bütykölésre!
Üdv!
Megnézem mik vannak othon.A hát oldalrol egy képet rakj fel hogy hány csavaros a muszerfal.
Sziasztok!

A képen látható sebességmérő üvegburkolata és az azt tartó keret cserére szorulna a műszerfalamon egy kis esztétikai hiba miatt.

Van valakinek ötlete?

Esetled Doktor Úr? javascript:smile(document.frmmsg.body,'02');do
cument.frmmsg.body.focus()
Monster első lámpa.Harminc piz.
Monster sárvédő tíz pénz.CARBON
Saca 748!
ez igy ebben a formában nem igaz...és ha rámcsörögsz meg is indoklom, hogy miért irtam
Az enyémet is lehetne? Please!
Milyen "fény" lenne rajta? Megkérlek szépen csak cím kellene. Az én mélem:ducati@datawlan.hu merthogy ide kéne írnod a postacímed.
Ha szépen megkérsz (postaköltség) kifényeztetem neked, csak juttasd el nekem.
Nem olyan rossz hír ez. Gusztustalan patkányok voltak, hülyének néztek mindenkit.
ja.. lemeradt... 06702241000
HI!
eladó;

--- Ducati Performance váltó kar (állítható és nemtom mira való:) 15.000.-
--- Ducati 848/1098 hátsó karbon kicsi sárvédő, műanyag alátéttel és rozsdamentes csavarral. új, UV álló, vákumtechnológiával készült...ára:22.000.- ft..
Ducati Monsterhez (nekem 695n voltak fent),
---karbon (eredeti) Ducati verseny performance fejidom. 69.000.- ft
---karbon hátsó sárvédő, 29.000.- ft
---karbon ülés alatti 2 oladal idom 20.000.- ft