Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor megyek és átballagok a másik fórumra.
Köszi a választ.
Ja igen: a szakember itt most nem "motor szerelőt" jelöl, hanem olyan embert, akinek ducati szerelésben / szervizelésben van tapasztalata, ismeri és lehetőleg szereti is a márkát!
Hali sting,
Az árkategóriát neked kell érezni. A legocsóbb 600-ast a hasznaltauto.hu-n most 360e-ért látom Neked kell tudni, mennyit szánsz rá. Nyilván az ár valamennyire az állapot függvénye is.
Álltalánosságban pedig ugyan azokra kell figyelni mint minden használt motornál. Telók, váz, sérülés nyomok és történetük, hogy indul, hogy jár (a zajok ugye mások egy ducatinál, ehhez lehet "szakértő" fül kell), valamint a szerviz története. Szakszerviz vagy szakember szervizelte-e? Ha nem, az nagyban növeli annak a rizikóját, hogy roncsot veszel.
Végezetül pedig ajánlom figyelmedbe a saját klub oldalunkat: ducatiklub.hu Ott mostanában nagyobb a pörgés.
Remélem segítettem!
Konkrétabb leszek, az lenne a kérdésem hogy ha most szeretnék venni használt 600-as Monsters-t, mik azok a részletek amit feltétlen figyelemben kell venni a vásárlásnál, egyáltalán mit javasolnátok egy első ducati-ját vásárló embernek?
hahó DUCATI -sok

szeretném figyelmetekbe ajánlani az alábbi cuccost
még néhány darab van belőle

nagyon igényeskidolgozású, nem gagyi termék

ha valakit érdekel itt megnézheti , megveheti
http://avplanet.hu/aru_reszl.p...
hali nekem vagn egy v2-es 350-es ducati motoros kadzsiva elephantom és ma ahogy szerelgetem akor elkezdet egy kopogos hangot adni a dlok mintha verné valami a blokkot belüröl és agy időután meg emgragadt, nem ar megmozdulni a berúgókar de viszont a főtengejnél nincsen semmi gáz és az ősszes sebeséget veszi de nem fordul át a kerék ha tudok segíteni akor kőszi és ha megvan a baja akor ha tudnátok véletlen alkatrészt hozzá akkor az jo volna
Üdv minden Ducati őrültnek!
Még az idén szeretnék venni egy 600s-Monstert.
A dilemmám az hogy vajon érdemes e 800-900 e ft-os kategóriában gondolkozni?
Köszönöm a segítséget!
A motor line-naál néztem már, de ott 6900 forint, ennyit pedig nem ér meg nekem. A szegediek sajnos messze vannak na majd lesz valahogy...
motor line üzletek, kb 3000 forint.
Jó estét Dukisok!

Hejj, de rég is volt, hogy írtam ide a fórumra, bár gondolom nem hiányoztam Látom eléggé megcsappant a lelkesedés, mióta nem írogatok (inkább a kluboldalon megy a diskurzus gondolom), úgyhogy gondoltam megkérdezem, hogy nincs-e valamelyikőtöknek esetleg eladósorban "ferde" szelep kerékhez. Vagy tudtok-e egy helyet, ahol be lehet szerezni? Úgy láttam, hogy a Ducatikon rendszeresen előfordul ez a megoldás...
ma este7kor oktogonon tali, utana meg irany a trapezba bandazni!
aki erzi, jöjjön!
Szombaton legurulunk Balatonlellere + ha belefer az idobe,akkormeg is keruljuk a Balcsit. Ha gondolod csatlakozz! Tovabbi infok ITT lesznek.

Udv,

stafford
Nnnnnnnnnnnna ma kitóltam a biciklit Hihetetlen érzés volt megint nyeregbe pattanni Hétvégén nem lesz valami közös gurulás?
Széles utat Mindenkinek!
A japobol már elegem van, az ismeröseim már tudják, hogy engem azzal tudnak a legjobban felhuzni.
Az asszony monsterén olajos van, nincs benne semmi zörgés, nekem az jobban bejön.
Ember, olajos kuplungot?
Akkor miért vetted ezt a típust, vehettél volna egy VFR-t, vagy egy SV-t.
Millio hálás köszönetem.
"Rosso Anniversary DUCATI" (PPG) 473.101
Biztosan igazatok van, de én jobban szeretném ha csendben lenne. Ha versenymotorrol lenne szo, ott más a történet, ott a cél érdekébe bármilyen kompromisszumra hajlando vagyok. A szárazkuplungnak meg lenne a helye, és van is helyette monster-é olajos, csak az lenne a kérdésem, hogy fel tudom- e rakni rá, blokk szétsz. nélkül, mert feleslsgesen nem akarom bolygatni, többnyire azért sem, mert még bontatlan.
Köszi, de nem tudnád nekem ide beirni? (én ehhez teljesen hülye vagyok, mert nincs itthon a lányom)
http://www.tesztmotor.hu/kirakat/alkatresz/laser-a-ducat
ira.html
Szárazkuplung?!
Várólistás!
Hali,

1098 szinkódot a ducati.com-on találsz az alkatrész katalógusban.

A szárazkuplungról meg: hááát, mit nem adnék érte! javascript:smile(document.frmmsg.body,'50');do
cument.frmmsg.body.focus() Ilyet még én sem hallottam, hogy Ducati tulaj meg akarna tőle szabadulni...
már csk ŐLTF -nek kell belegyeznie :)