Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. uj vagyok itt, és a tanácsotokat szeretném kérni. A közeljövöbe szeretnék venni egy ducatit, csak nem tudok dönteni, hogy melyik legyen: st2
st4
900ss
ezekröl szeretnék véleményt kérni. Elöre is köszi.
Csá!
Kicsit elkéstél, most van olaszban ha jól tudom hétfő vagy kedden ér haza. De megpróbálhatod hívni vagy üzenj neki.
Itt a száma: +36 20 9170442
Sziasztok!

Termi kipukat szeretnék vásárolni 600-as Monster-emre. Van esetleg valakinek szép állapotban eladó? A Desmodoki-nak tudja esetleg valaki a számát? Lehet őt is megkérdezem.
Hello Zerik!

Néztem a képeidet, nagyon tetszik az a kipufogó ami a Monsteren van. Meg lehet tudni milyen típus?
Rapidbike - mikroprocesszoros tuning elektrónika
Nagyon jó áron tudok adni tuningelektrónikát Ducatikhoz:

A legfontosabb tulajdonságai:

- a központi egység minden motornál egyezik ( motorváltáskor továbbvihető! )

- csak a kábelköteg motorspecifikus

- hengerenként programozható az üzemanyagellátás

- hengerenként programozható gyújtás

- állítható leszabályzás

- állítható gázreeakció

- gyorsváltó elektrónika is benne van ( csak 1 érzékelő kell, minden a Rapidbike vezérel )

- akár 2 térkép is felvihető és kormánykapcsolóval állítható

- szinte minden típushoz van kábelköteg raktáron...

A kábelköteg 120€.

Az egységek:

Rapidbike I - 300€ - 40% = 180€

Rapidbike II - 360€ - 40% = 216€

Rapidbike III - 420€ - 40% = 252€

Ezek olyan árak amelyeken SEHOL sem kaphatók meg ezek a termékek...az interneten sem.

Az egységeket mi peprogramozzuk, de fékpadi beállítást is tudunk csinálni.

Bármi kérdés van, írjatok!
Megismernénk :) Biztos nagy kaland lehet egy ilyen "régi motorost" hallgatni sztorizás közben...
Amúgy személyes az ismeretség?

És Ön megismerné ezt?
http://www.ducatiklub.hu/
No lám Matyi bácsi csak megvette az új mocit. Alig várom, hogy kihozza a térre. A 916-os óta mindíg megveszi a legújabb Ducatikat és eszméletlen szövege van az öregnek meg kéne ismernetek. (Egyébként helyesen Bálind Mátyás)
Az urat Bálint Matyinak hívják, motorversenyzőként tengette életét. Most 80 körül jár de még mindig nagyon jól nyomja. Egyébként Baján lakik.
Sziasztok!6 másodpercre volt a SBK körrekordtol.Ő nem az az ur aki minden szériábol megveszi az R-es modelt?
Jól nyomja az öreg!
Bocsesz,S nem R
HAli most ott mere is megy a Papa a képen!
Ja ez portimaoban volt,sima gyári álapotú 1198s-el,utcai gumival olyan kőrt ment ami jó lett volna a Wsbk keretein belűl megrendezett stock világkupa pol pozíciójára.
És az új 1198R van Bayliss papa segge alatt
Jáj de kíííp!

Nem semmi! Majd ha egyszer én is így fogom veretni!
tüntetés a globális felmelegedés ellen
Hello.
A szíj kb 15e kintről,itthoni árat nem tudok,de szerintem itthon se vészes
Sajnos a rövid nyitott rendszer nem passzol a V2-re.Persze lehet,hogy megoldható(beálítható rá a motor),de nemvéletlenűl mennek a mai napig a wsbk-ban hosszú kéményekkel.Bozonyos "gázlengés" miatt,ami a kétüteműek fő tuningja,de a négyüteműnél is számít!
Sziasztok!
97-es M750-en vezérműszíjat kell cserélnem, mennyibe kerülhet ehhez a típushoz, tudja vki?
Tehát fika hangja van és nem is lehet rajta segíteni?
Hali !
Anno ilyet szerettem volna, de EU normás hangja van.
sziasztok,
Valaki találkozott már ilyen kipufogóval, vagy hallott róla valamit?
http://www.motowheels.com/ital...|Ducati%20Exhaust&pro
ductID=6683&showDetail=1&categoryID=671|Monster%20Exhaus
t&vendoridtodisplay=0&filterFor=&collection=168|European
%20Motorcycle%20Parts
olajcsere nem akkor kiadas, hogy erdemes legyen halogatni. friss olaj sosem art :)
es ha meg nem jartal volna arra, szivesen latunk a kluboldalon
ducatiklub.hu
Ha nekem szólt, kösz neked is.
Majd vigyázok. ;-)